Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníKecárny a tlachárnyNové

Spravuje:

Pampalini_magoroReklama
Classic 5-16 je úplně stejná, akorát novější té, co jsem měl. Plasové výplně koleček koukám vypadávají i v nové verzi :D Jinak fakt super a to jsem jí dával strašný kouř. Olej jsem měnil za osm let jen jednou (hned po koupi), filtr nikdy (občas ho vyčistím), svíčku jsem v životě nevytáhl. Neuvěřitelný držák. Dtto. vytáhl po zimě, 2x zatáhl a jedeme.
vulcan NH, Banik pyco! Radegast 
10 pytlu sucheho betonu a dve basy piva na vikend
 
Posádky tanků při zásahu krásně naříkají
Tanky
kočky tanky bedlivě pozorují, fyfy mne už dvakrát rozstřílela na hadry. Akorát bojuje moderní Abrams s starým německým tigrem, třeba proto je to zlevněné?
 
Mam taky alko ale co maji rodice Husqvarnu tak to je uplne jina liga!
I_LIKE_IT některé informace ledacos vysvětlují  Gerasimova doktrína
Já mám třetí nebo čtvrtý rok asi tuhle: http://www.al-ko.com/shop/cz/produkty/seceni-travy/benzinove-sekacky/benzinova-sekacka-classic-5-16-vs-b-plus.html a jsem spokojen. Zatím upadly akorát ty stříbrné výplně koleček, které nemají žádnou funkci. Když jsem to vybíral, chtěl jsem lepší motor. Před tím jsem měl snad 13 let taky alko. Předevčírem jsem sekal letos poprvé. Byl v tom ještě loňský benzín. Naskočila na podruhé.
Já měl právě předtím Al-Ko taky. Takže jsem byl trochu v šoku z toho krámu. Kupuji právě znovu Al-Ko (ještě nevím, jestli HighLine nebo PowerLine).
karton cigar, svacinu
 
+1
 
Radgost Pravda vyděsí. 
Moc pěkné!
george_killer  
 
yakuza Neserte Japonce. 
To sice ano, ale ještě ve tři odpoledne b(y/i)li trpaslíci
yakuza Neserte Japonce. 
My koupili k baráku Al-ko a ok. POjezd pojezduje, sekačka seká...
Koupil jsem si novou sekačku (Vega 730 nebotaknějak). Papírově parametry úplně super, cena dobrá. První sekání: pojezd zoufale pomalý, dělá strašnej rachot, elektrický startér to nahodí tak 5x, pak se vyplácá baterka, takže stejně člověk jak kokot startuje ručně. A aby ani to, po několika nahozeních se utrhl ten startovací provaz. Takže mám posekanou půlku zahrady a sekačka jede zpět k zelenému zmrdovi (naštěstí mám 60 dní na vrácení)
 
 
Neviem si predstaviť postup akým by som vložil tablety na dezinfekciu vody do tigrice, aby nevypadli a splnili svoj účel. Bez pitnej vody vydrží človek tak 3 dni, bez mrdu dlhšie.
kostej3 Pentelky a Rifle 
detske kolo za 1000, mladej mel radost jako maly kluk :)
 
Leland_Palmer  
Ona má myslím tady na Okounu jméno TYGRICE (nebo tak nějak podobně).
Kocka je vhodná na transport. Proste vyberieš to z kufra a rozdáš dobrovoľníkom na savane. Ale pre jedného alebo malú skupinku do sto ľudí v strednej európe sú lepšie klasické fľaše 1.5l z minerálky. Tablety na dezinfekciu vody zaberú menej priestoru ako uhlíkové filtre, ale tie sa už používajú len v extrémoch.
Radgost Pravda vyděsí. 
A jo. Příště číst nápisy na kanystru.
Pampalini_magoro Gotta light? 
jako gin a tonic?