Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlachání

Spravují:

Inuška,
captainn,
2rms,
máša,
lajdak

Může vás zajímatReklamaJen se to nebojte říct otevřeně!
Máte-li něco pozitivního, nestyďte se s tím zajít k sousedům :D

K ostatním uživatelům se chováme slušně, kurwa!

Pozn. Serou nás kompostí & Mageo identity.

jacana líbance s pojidly, kazový řez, 
proč bezohlednost - světlík slouží k odvětrání - tzn je úplně jedno zda tam od někoho smrdí prdy, od jiného spálená cibule a od třetího machorka. I tihle původci mohou argumentovat úplně stejně - jim zas možná smrdí vaše pěna do koupele (mimochodem, kdyby došlo na celobarákovou rekostrukci a novou vzduchotechniku, tak ti nejspíš kus té nové koupelky rozbořej, proto si to většina liduch montuje při rekonstrukcích už rovnou sama)
LuParov Choose life. Choose a job. Choose a name 
Moje práce je psát analýzy a další dokumenty/zadání. Když něco pošlu/publikuju na portál, napíšu k tomu "V případě dotazů jsem k dispozici", ale nemyslím tím doprdele "Neobtěžuj se to číst, klidně přijď, já ti to budu dvě hodiny vysvětlovat" (a pak znova Pepovi a ještě jednou Frantovi a za měsíc se pohádáme o tom, jak to mělo být.).
 
Prazacka Líp už bylo...  Foto kvítí
Viděla jsem u sousedů, na rychlé odvětrání na WC nevhodné (WC vede do stejného světlíku jako koupelna) a hlavně nechápu, proč já mám utrácet tisíce za něčí bezohlednost (zvlášť, když jsem sotva dokončila rekonstrukci, tak se mi do dalšího předělávání již hotového nechce).
Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor.
Remeslnici +1 Kopou nam pod balkonem cosi, jiz velmi dlouho, zato velmi hlucne, retardovana slovensko/ukrajinsko/cikanska konverzace included. Jako bonus nam na balkone (bydlime v prizemi) nechavaji prazdne flasky od vodky a podobnych podpurnych prostredku - nebyli pristizeni, tudiz jim to nemuzu dokazat, protoze oni v praci prece nepijou, zejo.
 
Skočte si někdy na Řemeslníky do Švandova divadla. Tam je i návod, co s nimi...
Inuška ...kdo chce vidět osobně, koupí si  vstupenku
Řemeslníci +1 Rupla nám před barákem voda a čím ten chodník ráno rozbíjeli netuším, ale v šestém patře se mi třásly sklenice v sekretáři.
 
LuParov Choose life. Choose a job. Choose a name 
Řemeslníci +1
Pod střechou vedro, se zavřenými okny se spát nedá, jedni buntoší na dvoře, druzí přes ulici (na víc stran okna nemáme, světlíky plné holubů). Brzy mi z toho hrábne.
 
e.wusha It´s all hard game in me... 
Tak mě na tom sere akorát to, že mě buděj, peníze ani byt moje nejsou a na schůze zásadně nechodim (ptz se tam pořád jenom hádaj, pomlouvaj a nikdy se nic nevyřeší) plus máme pár úplně debilních sousedů, co maj ještě pět let po rekonstrukci neplastový vokna, nesouhlasej s platbou za probíhající revitalizaci, že prej nebudou platit za střechu, když bydlej ve 3 patře atd..a na to fakt nenám nervy...jo a jinak u nás se dělá vše s křížkem po funuse, cca ještě před rokem by ta revitalizace vyšla o mnoho levnějc, ale ty hovada se ne a ne domluvit, takže tak...
Istral Beeee! 
Hm, tak esli se opravuje váš (družstevní) panelák, tak si svolejte schůzi, ať vám představenstvo vysvětlí, co je to tam za bordel, a ať na stavebníka dupnou. Jsou to nakonec vaše prachy.
e.wusha It´s all hard game in me... 
Tak lidi z paneláku už na ně remcaj - dělníci tu věčně nejsou, většinou je lze nalézt na lavičkách před Albertem nebo v nonstopech, už tam na ně kolikrát volali dozor a tak (nechci bejt další žlučovitá bába)...nejvíc by pomohlo, kdyby začlo pršet :)
Se mi ale zdá, že jaksi nestíhají...předtím to flákali kde mohli a najednou maj děsně napilno. Plus teda ještě dnešní půldenní odstávka vody, to je den fakt!!
stromovous Už jsou zase vepři. 
+1 To nenávidím. Vždycky mi kvůli tomu stoupne obecná agrese ke kuřákům, těm smradlavým bezohledným hovadům.
Istral Beeee! 
A co větrník do světlíku, se zpětnou klapkou, samozřejmě.
Istral Beeee! 
No, určitě budou mít ve stavebním povolení nějakou doušku o tom, že nesmějí nadmíru rušit okolí. Takže jim tam v zásadě můžeš poslat inspekci. Lepší řešení je ale promluvit si se zadavatelem stavby, aby se domluvil se stavebníkem. Otázka samozřejmě je, jestli pro tebe není výhodnější, aby stavbu dokončili co nejdřív, může tam běžet povícero různých termínů, jedna z položek ceny stavby je například náklad na pronájem lešení, zábor veřejného prostranství atd, a nejsou to malé částky.
Altaroffilth  
Vyřídím spolbydlícím. Mě tím serou taky.
popcorp Zfetovaný židovský  negr
kdyby cigára, u nás kdosi v suterénu zřejmě provozuje soukromý coffee shop
Prazacka Líp už bylo...  Foto kvítí
To mi připomíná, že bych nakopala do prdele toho, kdo kouří do světlíku. Koupelnou nám to leze do celého bytu (po sprchování musím nechat dveře od koupelny otevřené, dokud nevyschne, jinak začne plesnivět, malé okénko do světlíku na to nestačí).
e.wusha It´s all hard game in me... 
Plus nikotinové chrchlání těsně u oken inculded, to se hned lépe vstává...
tigr_papirosowy  
Soustrast, máme to taky.
sarah klid, rozvahu a hlavne se neposrat... 
ze jsem si myslela jak me to srat nebude a uz me to sere. jako je to lepsi nez kdyz mi bylo 20, ale jeste se mam hodne co ucit. boze ja jsem kraaaava-va-va:)
 
e.wusha It´s all hard game in me... 
Já sem v duchu snila o tom, že mám nějakou odstřelovací zbraň a jednoho po druhym postupně odpráskávám...