Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Mažou vám na diskusních serverech vaše příspěvky? Byl vám či vašemu mulťákovi zakázán přístup do některého z volně přístupných klubů? Blokují vám vaši IP adresu a nutí vás se skrývat za uruguayskými anonymními proxy?

Zde přinášejte svá svědectví a sdělení (ať už vlastní či zprostředkovaná) o těchto bestiálních praktikách. Screenshoty a další dokumentace tohoto typu internetové brutality jsou vítány. Nejzávažnější případy budou přezkoumány nezávislou odbornou komisí. Závěry komise budou podstoupeny V. Mlynářovi na ministerstvo informatiky.

V klubu vám rovněž budeme postupně přinášet profily a biografie nejvýznamnějších CL predátorů i jejich obětí.


Klub CL Report se nebude zabývat případy smazaných anonymů a klasických tapetářů. Za tapetování se však nepovažuje opakované zaslání identického příspěvku, odůvodněné jeho předchozím smazáním. Za klasickou tapetu pak rovněž nelze považovat příspěvek, který obsahuje dekorativní, ozdravný či jiný dosud neznámý účinek. Klub CL Report se také nebude věnovat mazání OT gaychatu ve významných, společensky přínosných klubech, zvláště je-li toto mazání motivováno praktickými důvody. Za praktické důvody mazání však v žádném případě nelze považovat takové důvody, které mají v rámci klubu zakrýt či jinak kamuflovat mentální nedostatečnost reakcí či postojů jeho běžných návštěvníků. Za nepřípustné se rovněž považuje autocenzurní mazání, pokud toto naruší kontinuitu navazujících příspěvků.

Pokud se chystáte do některého klubu zaslat příspěvek, o němž předpokládáte, že bude smazán, můžete jej souběžně vložit i sem s označením "PREVENTIVNÍ POST" s adresou jeho určení. Ukáže-li se váš předpoklad jako paranoidní a příspěvek zůstane na místě svého určení zachován, můžete příspěvek zde opět smazat, pokud na něj již nebylo navázáno. Máte-li dosud tu možnost a rozhodnete se z jakýchkoliv důvodů zaslat libovolný příspěvek do klubu Diskusní servry na lapipooh.cz, zálohujte v klubu CL Report formou "PREVENTIVNÍHO POSTU" v každém případě. Milovníci prchavé lapipoohovské krásy pak mohou nalézt či rozšířit historické anály velkokapacitního mazání v klubu ÚSTAV PAMĚTI LAPIDUCHU.

Příspěvky nesouvisející s CL problematikou budou i v tomto klubu nekompromisně a se vší rozhodností mazány. Pro maximální zachování plurality a svobody slova byl však na tyto specifické případy zřízen klub CL Report CL Report. Myslíme to upřímně.

tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  mnoho silných stromů
ach tak, inu Mageo
arnost Snad zas nechci tak  moks
dr_Justice je ovsem dalsi alterego defekta.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  mnoho silných stromů
já se musím smát jak je všude za debila
Reakce na | Vlákno  
TCO Pravda, láska a sirotci   něch idů do piče.
Masta si pamatuje bebinka ze DVOU diskuzaku?!
 
Od: dr_Justice 9.ledna 2021 20:38:54
Mastodont mi tam dal zase ban - ma na mna tazke srdiecko este z magea, ibaze si uz neopamatam koli comu - ale ja som si tam robil dost drsnu svandu z viacerich ID. Jere zaujimave, ze typek sa cez to nepreniesol doteraz (a rad by somn vedel ze o co vlastne slo)...
Mimochodem, v kostějových sluníčkářích se už zase maže a banuje, nějaký bojovník za svobodu slova by s tím měl něco udělat.
 
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
Jsou to Überkokoti
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Sobci z Běh nesnesou, když jim někdo zcela konkrétně řekne, co ničí tam, kam se nesmí v nejcennějších partiích národních parků. JIM je přeci jasný, že ničemu nemůžou uškodit, jasně to vidí. Takže ban a nazdar.
 
V.I.L. člen chlebové skupiny  přijďte na návštěvu...
tak se tu uklidníme...
 
kostej3 Já mám namočený cíchy! 
A ono to funguje přesně naopak :)
Lukas63 Je to se mnou těžký. 
Ježiš drž už prosimtě chvíli hubu.
Rozumím tomu dobře, že nejsi ani krásný, ani zručný, ani šikovný?
Reakce na | Vlákno  
Fajn. To je tvoje věc. Odsud to spíš vypadalo, jako by sis na něco stěžoval.
!
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
Proč tady ještě nemůžu mazat a banovat?
 
Á, další mulťák
tigr_papirosovy Naše přání nejvroucnější jako každou st  jako každou středu
Pro blázna je blázen vždy ten druhý.
kostej3 Já mám namočený cíchy! 
Aha, problematika správného názvu klubu mne úplně minula, asi mám jiné priority :)
arnost Snad zas nechci tak  moks
Uplne si nejsem jist, jestli si rozumime. Udelala se Vam analogie a ja ji pouze naplnil obsahem. Nebo Vam snad nekdo znemoznoval zakladat kluby s temi posahanymi nazvy? (Sam jsem pomahal nekolika nesikum dopravit spravne znaky do jmena klubu)