Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

SpolečnostNové

Spravují:

Lucifer,
marin72,
DGBReklamaAudit pro kvalitnější polovinu Magea... ;-)
Smějeme se xenofobům a dalšímu ksindlu. Architektura, fotky, lajfstajl a všechno doteď neviděný, cos potkal na cestách do světa nebo i cestách metrem.

wicked is stealing our jobs 
To je uzasne :-D
manicminer SK! 
ja ho mel rad, ale uprimne poslednich cca 10 let se uz moc cist nedal... nejak to slo z kopce
Reakce na | Vlákno  
Do co nas sere
Reakce na | Vlákno  
 
DGB od stopky, qwertz, nh 
Nevim kam se to tady pise, ale ze umrel Vojta Lindaur me mrzi ;-(
 
einy I don't judge the sinners.  I judge the saints.
Kde je clovek, tam to jeste jde. Jak tam zacnou bejt lidi, to je pruser.
rom007 tohle je fakt dobrej chat! 
kdyz je jen jeden tak ani ne
resp. kde je clovek, tam dochazi k valkam.
kde jsou muslimove, jsou i valky
manicminer SK! 
díky za tip, v nejblizsich dnech na to mrknu
Reakce na | Vlákno  
marin72 marin 
nojo, dost zasvecenejch rika, ze ted je stejne jen takova prestavka...
 
Posledni Kusturicuv opus Na mlecne draze je také o valce, ale delany s takovym laskavym nadhledem... Jugosi resi dosud nezhojene rany, nasinci maslo ci Ovarovo motani kolem recniste.
DGB od stopky, qwertz, nh, .cz 
Jj, to chci hodně vidět. I proto, že sem letos v létě projel velkej kus Jugošky s nejstaršim smrádětem. Takový to "když sem byl tak starej jako ty..."
No a pozůstatky války nemůžeš přehlídnout. Dokola narážíš na adoraci válečnejch zločinců a velikou nenávist. Nebo holka, která založila ohromnej požár. Hodně se o tom mluvilo, chtěla vypálit vesnici, kde žijou Srbové. Protože nemá ráda Srby. Za války přišli a vypálili jim dům (v tý storce je eště takovej malej detail, holce bylo něco přes dvacet, tu válku zažila jako mimino, kdoví jestli vůbec)
 
marin72 marin 
to je o tech jugo vojacich na terapii? slysel jsem, ze fakt dobry
Chlapi neplacou
Strasne silnej film (i když v nem opravdu hrajou jen chlapi a párkrát stekne servírka).
 
DGB od stopky, qwertz, nh, .cz 
Na Idnes vyšel dneska trochu nepřesnej článek (v takovým haha levelu) o Malawi, kde to upíři nemaj vůbec lehký.
Jihoafrickou zemí Malawi se šíří strach z bytostí, které podle některých místních obyvatel pijí lidskou krev jako součást magických rituálů. O život kvůli tomu přišlo nejméně pět lidí, na něž jako na domnělé „upíry“ zaútočil rozvášněný dav. Vláda v obavách z pokračování násilností zavedla zákaz nočního vycházení.

Ale nechme bejt tamní Twilight ságu, v tom článku mě zaujala zmínka vo černošskejch albínech. Tyhle nebožáci sou prej lovná zvěř, lektvar z jejich těla vyléčí nejenom rýmičky, ale i HIV.... Nějaký čtení jsem si vo tom našel tady

 
stromka Happy now, bitch? 
Do turecké části Kypru jsem loni poslala synka s babičkou do resortu a je to úplně stejná turistická masovka jako všude jinde, jen levnější.
DGB od stopky, qwertz, nh, .cz 
Kintera v Galerii Rudolfinum je super! Krištof Kintera je rozhodně nepřehlédnutelná osobnost a je celkem jedno jestli si myslíš, že tohle je nebo neni umění, ty instalace stojí za to vidět. Celkem to doporučuju dát s dětma, protože ty sou většinu výstavy bezelstně nadšený ;-) Úplný bingo je, že na takhle velkou výstavu je bezplatnej vstup (!!!) Za koupi možná stojí i pěkně udělanej katalog k výstavě.
Ocení odvahu v Rudolfinu. Po loňský velký výstavě Černickýho dávaj vědět, že se nebojej a že moderní galerie nemusí vystavovat jenom krajinky ;-)

Krištof Kintera: Nervous Trees