Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

SpolečnostNové

Spravují:

Lucifer,
marin72,
DGBReklamaAudit pro kvalitnější polovinu Magea... ;-)
Smějeme se xenofobům a dalšímu ksindlu. Architektura, fotky, lajfstajl a všechno doteď neviděný, cos potkal na cestách do světa nebo i cestách metrem.

dr.zloduch u̕s͠ì͞è̶l̢̕ ̸҉pr̢͘͞e̶c̢ ͟ń̸̨o͟ ͝͡r̵̨i 
Podle wiki se počet obyvatel zvednul na 40 tis. v roce 2013 a pak dokonce na 80 tis. v roce 2015, takže už to tak úplně město duchů nebude
https://en.wikipedia.org/wiki/Kilamba
DGB od stopky, qwertz, nh 
Co je novyho na vychode?
Tyhle fotky mam moc rad. Je rok 1961 a kousek od baraku ti roste mostrum. Mozna to este netusis, ale mas kliku, ze si na ty spravny strane zdi. Zdi, ve ktery je dira. Pokuseni, kterymu neodolas. Jaky to je za zdi?
Don McCullin to fotil sestadvacetiletej. Uz mel neco za sebou, coby valecnej fotograf. O par let pozdejc fotil Beatles, fotil Bejrut, fotil v Biafre a fotil treba i ty fotky, ktery si videl v Antonioniho Zvetsenine. Jako spravnej Anglan byl poradna konzerva: “Digital photography can be a totally lying experience - you can move what you want, the whole thing can’t be trusted really"

 
DGB od stopky, qwertz, nh 
Nova Cidade de Kilamba - nejhezčí město duchů.
Když vyměníš svojí ropu s Číňanama za domy pro 200 tisíc obyvatel. Satelitní městečko 30km vod hlavního města Angoly. Jenže zapomeneš na to, že ten byt si nikdo nedokáže koupit, když žije za 2 dolary na den. Našel sem, že stojí skoro pražský ceny - mezi 120-200 tis. dolarů. Prej ale už trochu zlevnili... Každopádně do luftu vyhodili 3,5 miliardy bucků. Tohle neumí ani náš slávistickej Luftjarda ;-)

 
wicked is stealing our jobs 
To je uzasne :-D
manicminer SK! 
ja ho mel rad, ale uprimne poslednich cca 10 let se uz moc cist nedal... nejak to slo z kopce
Reakce na | Vlákno  
Do co nas sere
Reakce na | Vlákno  
 
DGB od stopky, qwertz, nh 
Nevim kam se to tady pise, ale ze umrel Vojta Lindaur me mrzi ;-(
 
einy I don't judge the sinners.  I judge the saints.
Kde je clovek, tam to jeste jde. Jak tam zacnou bejt lidi, to je pruser.
rom007 tohle je fakt dobrej chat! 
kdyz je jen jeden tak ani ne
resp. kde je clovek, tam dochazi k valkam.
kde jsou muslimove, jsou i valky
manicminer SK! 
díky za tip, v nejblizsich dnech na to mrknu
Reakce na | Vlákno  
marin72 marin 
nojo, dost zasvecenejch rika, ze ted je stejne jen takova prestavka...
 
Posledni Kusturicuv opus Na mlecne draze je také o valce, ale delany s takovym laskavym nadhledem... Jugosi resi dosud nezhojene rany, nasinci maslo ci Ovarovo motani kolem recniste.
DGB od stopky, qwertz, nh, .cz 
Jj, to chci hodně vidět. I proto, že sem letos v létě projel velkej kus Jugošky s nejstaršim smrádětem. Takový to "když sem byl tak starej jako ty..."
No a pozůstatky války nemůžeš přehlídnout. Dokola narážíš na adoraci válečnejch zločinců a velikou nenávist. Nebo holka, která založila ohromnej požár. Hodně se o tom mluvilo, chtěla vypálit vesnici, kde žijou Srbové. Protože nemá ráda Srby. Za války přišli a vypálili jim dům (v tý storce je eště takovej malej detail, holce bylo něco přes dvacet, tu válku zažila jako mimino, kdoví jestli vůbec)
 
marin72 marin 
to je o tech jugo vojacich na terapii? slysel jsem, ze fakt dobry
Chlapi neplacou
Strasne silnej film (i když v nem opravdu hrajou jen chlapi a párkrát stekne servírka).
 
DGB od stopky, qwertz, nh, .cz 
Na Idnes vyšel dneska trochu nepřesnej článek (v takovým haha levelu) o Malawi, kde to upíři nemaj vůbec lehký.
Jihoafrickou zemí Malawi se šíří strach z bytostí, které podle některých místních obyvatel pijí lidskou krev jako součást magických rituálů. O život kvůli tomu přišlo nejméně pět lidí, na něž jako na domnělé „upíry“ zaútočil rozvášněný dav. Vláda v obavách z pokračování násilností zavedla zákaz nočního vycházení.

Ale nechme bejt tamní Twilight ságu, v tom článku mě zaujala zmínka vo černošskejch albínech. Tyhle nebožáci sou prej lovná zvěř, lektvar z jejich těla vyléčí nejenom rýmičky, ale i HIV.... Nějaký čtení jsem si vo tom našel tady