Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeKonkrétní filmy a seriály

Spravují:

Freak,
Rotki

Může vás zajímatReklamadada Golem
Nákup on-line

TRAILER | Soundtrack | zombie buster movie
Choking Hazard IMDB | ZAHRANIČNÍ OHLASY

Choking Hazard a Vánoce podporující knihkupectví a nakladatelství Netopejr

Fangoria-Choking Hazard

CHOKING HAZARD JE OD 17.10. 2004 NA VHS A české DVD V PUJCOVNACH. V PRODEJI OD LISTOPADU.

U.S. version of the DVD has been released on January 11, 2005 - Amazon TO SELECT ENGLISH CLICK "Zvolte jazyk" IN THE TOP RIGHT CORNER.


Freak my easy-going nature is gettin' sorely  fuckin' tested
prahu zastínil obří golem!
 
ChewieDC What are the rules of attraction?  Rule no.1: There are no rules
Rotki: tož titulek dobrej, možná použiju. dík!
 
a u Flory bude demonstrace vrcholit :-)
Rotki pod tlakem dovozu z Nemecka zlevni 
Znamena to, ze se doctu v jistych novinach neco jako: "Sok! Sherlock Holmes vyvolal protesty v Praze!"
Freak my easy-going nature is gettin' sorely  fuckin' tested
Paris: Ten onanym byl možná Marek :). Fotky dobrý.

ma_xx: Zdroje blízké Joe Fixitovi (Joe Fixit) tvrdí, že Česká společnost Sherlocka Holmese se bouří. Pokud napíše dalšího Sherlocka, hrozí, že budou ty knihy hromadně pálit někde na náměstí... takže doufám, že je Petr nenechá dlouho čekat.
 
Joe Fixit
Tak Sherlock přečtený... Chci další :)
 
Shaqualyck profil / všechny komentáře uživatele Jasně, spíš než o film jde o recesi. Je tam vidět zápal pro věc, ale stejně tak i nedostatek financí a zkušeností. Poslední stránky scénáře se nejspíš dopisovaly na place a s hudbou mohlo být nakládáno taky o poznání lépe. Na tři hvězdičky to ale stačí, jedna je za Honzu Dolanského a jeho hlášky ("Chuť se přeceňuje...", "Za tohle nás paní pokojská nepochválí...", etc). Inu upíři mají svou Buffy, no a zombie myslivci zase Dádu...
 
jasně, dodej 10021, 10014, 10013. na štábní mail, díky moc
 
http://www.jaroslavmachacek.com/files/archive-3.html
 
Je to cira esence lasky...
Rotki pod tlakem dovozu z Nemecka zlevni 
CT dobyta
Choking Hazard Choking Hazard Choking Hazard Choking HazardChoking Hazard Choking Hazard Choking Hazard Choking Hazard Choking Hazard Choking Hazard Choking Hazard Choking Hazard Choking Hazard Choking Hazard Choking Hazard Choking Hazard!
 
hobit teplouš, který tomu nerozumí  betelgeuse je dialog
Jako Němci milují malé děti, nebo čistě platonicky?
Miluju Coking hazard, miluju Dobese, miluju Koprivu
 
Freak my easy-going nature is gettin' sorely  fuckin' tested
Hele, když s tim někdo začne, tak se tu klidně můžem bavit o tom, jak milujeme Choking Hazard. No problema.
 
Miluju Choking hazard ..
..ale zjistila jsem, ze o tomhle se v tady moc nemluvi :D:D:D:D
 
afk_cz (seznam.cz) 27.4. 2007 - commerzbank.com Hlasuj, toto je kvalitní názor - 2 hlasy spis mi ta fotka v uvodu clanku prijde jako zaber z filmu: Byl jsem mladistvym intelektualem. Reagovat Kiki.Prosek (seznam.cz) 27.4. 2007 - incheba.cz Hlasuj, toto je kvalitní názor To je Ondřej Neff, ne? Reagovat petrklein666 (seznam.cz) 27.4. 2007 - eurotel.cz Hlasuj, toto je kvalitní názor - 2 hlasy jack Nicholson je prostě jedinečný.Dívat se nebudu jelikož jsem tento film viděl ale vřele doporučuji.je to jeden s těch lepších které naše televize dávají.Užasnej je třeba LEPŠÍ UŽ TO NEBUDE.ten je parádní a v roce kdy všechny oskary získal film TITANIC tak Lepší...Získal ty nejdůležitější a to nejlepší mužský a ženský herecký výkon.A o herectví jde snad především...Přeji všem hezký den... Reagovat KarelBukovsky (seznam.cz) 27.4. 2007 - 230.67 Hlasuj, toto je kvalitní názor ha! Reagovat Kiki.Prosek (seznam.cz) 27.4. 2007 - incheba.cz Hlasuj, toto je kvalitní názor - 6 hlasů Choking Hazard je hodně podivná věc, ale od těchto autorů mě to nějak vůbec nepřekvapilo :-))) Zato Byl jsem mladistvým intelektuálem, to je naprostá pecka! Fakt jsem se neskutečně pobavila.. Reagovat Dolec (seznam.cz) 27.4. 2007 - nextra.cz Hlasuj, toto je kvalitní názor U "Byl jsem mladistvym intelektualem" jsem sveho casu malem umrel sokem a naslednym huronskym smichem pri objeveni se M.D. jako nejnicivejsi zbrane proti intousum :) Vybornej filmecek. Reagovat ShadowDruid (seznam.cz) 27.4. 2007 - o2.com Hlasuj, toto je kvalitní názor - 3 hlasy U Choking Hazard jsem se docela pobavil, ale na Byl jsem mladistvým intelektuálem se musím ještě mrknout Reagovat Kiki.Prosek (seznam.cz) 27.4. 2007 - incheba.cz Hlasuj, toto je kvalitní názor Tak to se podívej :-) A uvař si k tomu Kanta se špetkou Nitzseho :-))) Reagovat baconhollowman (seznam.cz) 27.4. 2007 - iol.cz Hlasuj, toto je kvalitní názor Myslíš Nietzscheho? Reagovat Kiki.Prosek (seznam.cz) 27.4. 2007 - incheba.cz Hlasuj, toto je kvalitní názor Jasně, jsem si hned nemohla vzpomenout, jak se vlastně ten človíček píše :-))) KarelBukovsky (seznam.cz) 27.4. 2007 - 230.67 Hlasuj, toto je kvalitní názor - 1 hlas nerozumím nietschemu dymbo (seznam.cz) 27.4. 2007 - iol.cz Hlasuj, toto je kvalitní názor - 2 hlasy Jacka můžu i o půlnoci,třeba takový Přelet přes kukaččí hnízdo,bomba......... Reagovat sedlak.cupera (seznam.cz) 27.4. 2007 - 190.130 Hlasuj, toto je kvalitní názor - 3 hlasy Choking Hazard je největší pič*vina všech dob, jen tak dál, více z daní na podobnou kinematografii !!! Reagovat Kiki.Prosek (seznam.cz) 27.4. 2007 - incheba.cz Hlasuj, toto je kvalitní názor Když to nesmíš brát moc vážně, víš? Reagovat
 
hobit teplouš, který tomu nerozumí  betelgeuse je dialog
Vtipný? Slovo vtipný se nedá použít ve spojitosti s ChH a lidmi kolem něj.
Freak my easy-going nature is gettin' sorely  fuckin' tested
Tys tam fakt psal? Já si dělal srandu.
 
Rotki pod tlakem dovozu z Nemecka zlevni 
Jinak jsem vystupoval jako Karl14 a divak.
 
Rotki pod tlakem dovozu z Nemecka zlevni 
A vidis... ja si rikal, ze nektere odpovedi jsou min vtipne.