Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeKonkrétní filmy a seriály

Spravuje:

etelwen

Může vás zajímatReklama
Ahojky Petro ten seriál chlapci a chlapy se dá celý stáhnout na intermetu napříklak Ulož to.cz nebo Helspy atd. teď sem si ho celý stahl pokud budeš chtít a máš přístup k internetu tak mne napiš na adresu otasek.skipy@seznam.cz Já ti s tím pomohu ahoj.
Potřebuju zjistit co bylo dramatické a taky nějaké fotky díky papapúa a IQC? Ella All Carry
Vzkaz od bývalého klienta Sabinova (nick: Hříbek). Dobrý den pane Vítězslave Růžičko, jmenuji se Miroslav Tomáš a v Sabinově jsem "sloužil" od března 1987 do října 1988. Pokud se jedná o Jiřího Plánku z Valašské Polanky tak vím o koho jde, protože jsem z nedalekého Vsetína. Kontakt: miroslav67@centrum.cz
ehm,ehm,ehm
Dobrý den , byl jsem tam v letech 1979 až 1980 . Byl jsem odsouzen za ohrožení morálně politického stavu jednotky za zpívání písniček od Karla Kryla . Velel mi tam major OSIF bývalý frontový voják za Ludvíka Svobody . Byl to normální nevzdělaný blb s komoušským mozkem . Měl k ruce dva poddůstojníky kteří byli stejně vymytí jako on . Odklopoval se různými zloději kteří mu lezli do p...e a nás ostatní kteří jsme tam nebyli za zlodějny a jiné kriminální činy šikanovaly těmi nejzrůdnějšími prostředky které měli . Dnes si na to nikdo nevzpomíná ale stejní lidé stále žijí mezi námi . Za mé odsouzení jsou vini prásknutím Cebula z Ostravy Jiří Plánka z Polanky Dušan Grendel z Liptovského Mikuláše . Do smrti si tato jména budu pamatovat a nikdy je nepřestanu hledat . S pozdravem Růžička Vítězslav
ahoj tady kara taky jsem byla v los angeles je to nadrehne. vím jak tam je. hej jestli znáš ten seriál tak mi pošli fotky nebo videa ze všech dílů. dikoušku lasko ahoj.
no hej, ja som mu obrobel kokotom rit aj som striekal riadne do vnutra boris prekrasne hlasito reval.to bolo prekrasne ako reval ked som mu buchol kokota do ritky. aj som mu pak silonkovu napchavacku robel a tiez pri tem reval a krutel sa ked som mu napchate silonky tahal z riti,ritku mal cistu neboli osrate riadna napchavacka!!! no ihned som mu kokota opet napchal do nej a v poriadku bolo sewas!
 
a taky som ho vyfajcila az do konca. pekny chalan ahoj.
 
jo tak to viem. bola som sním na kúpališti ahoj.
Reakce na | Vlákno  
a zkoušela jsi flimographii. ne na google já mám 145 fotek borise hahhhah. můžu ti to poslat. nevím jestli mi odepsal ale já jsem ho asi zbalila. minulej tejden jsem byla na slovensku a tam jsme se spolu setkali.
Ahoj nadrazi bylo v protivine, natocili to ´tak, ze draty nebylo videt
hej seš nafoukanej spratek a tvůj bratr taky
vím má daleká pa elina
Reakce na | Vlákno  
ahoj já jsem elina amocky mám ráda tvůj profil hej pošli mi svoje foto rllina
jo tak jo please pošli mi to na lidé. jo mocky díky.
A žes to tam nepodepsal, když se ti to tak líbilo, vojna byl ztracený čas, ať to byly dva roky, rok či pár měsíců. Jsem hrdý na svou modrou.
penk
je to m. penk
Rozdíl mezi Čechy (Moraváky) a Slováky v době výkonu ZVS byl následovný: Češi měli povětšinou k uniformě pohrdavý stav protože od 9. století měli státnost a válčení plné zuby. Proto když jeli na opušťák uniformu hodili hodně hluboko do kufru a natáhli si civil (zpravidla džíny , zahraniční mikinu a riflovou bundu). Oproti tomu většina Slováků byla na uniformu a plechová "vyznamenání" natolik hrdá , že po celou dobu dovolenky se v ní promenádovali po diskotékách, hospodách i u svých "frajerek" , které při pomyšlení že roztahujou nohy ověšenýmu desátníkovi vilně vlhly...Holt Slováci nikdy neměli státnost (defakto až od r. 1993) a proto byli předposraní dojetím , když jim lampión udělil vzorného bonzáka, třídnost a odznak zdatnosti...Byl jsem dokonce svědkem toho, když jeden fyzicky slabší Slovák mi vytáhl ze skříňky ten odznak zdatnosti a tajně si ho připnul na prsa, když jel domů na opušťák. Myslím, že víc k tomu není třeba nic dodávat. A pro toho slovenského "bojovníka" anonyma mám vzkaz: já jsem se na vojně neposral - dotáhl jsem to na podporučíka v záloze, ale hrdý na to nejsem !!!! Konečně na to přišli i Vaši politici když zrušili ZVS. Ať si si hrají na vojáčky jenom zelené mozky a neotravují s tím normální veřejnost. Stejně kdyby k něčemu došlo tak naše armáda je k ničemu (o Slovenské ani nemluvě...). Od dob husitů jsme nic nevyhráli a Slováci by dostali od Maďarů tak na frak, že by je zase přičlenili k Hornímu Uhersku kam tisíc let patřili !!! Hlavu hore anonyme, uže trénuj boj proti maďarským šípům...
holobit Hrací plán vnútri. 
mě to dojalo jako