Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeKonkrétní filmoví herci a tvůrciOdpad

Spravuje:

hobitReklamaVěčný svit neposkvrněné mysli: ofic. web, US recenze, IMDb, ČSFD, recenze CINEMA, recenze FILMPUB, recenze FILMWEB, recenze TISCALI, recenze DOKINA, recenze soundtracku TISCALI, recenze soundtracku FILMWEB, Klipy Michaela Gondryho DOKINA, Portrét Michela Gondryho DOKINA, Portrét Jim Carrey FILMWEB, Portrét Charlieho Kaufmana FILMWEB, Portrét Elijah Wood TISCALI, menu a obal DVD R2.

V kůži Johna Malkoviche: ofic. web, IMDb, ukázky ze scenáře+hlášky, scénář , info TISCALI, hrají TISCALI, tvůrci TISCALI, recenze TISCALI , teenage.cz RECENZE , recenze KINOMOL , recenze INTERKOM, OSOBNOSTI , IMAGINÁRNÍ KINO SVĚT recenze , recenze FILMPUB, recenze NEVIDITELNÝ PES, recenze NEVIDITELNÝ PES 2, recenze TITULKYCZ,

Adaptace: ofic. web, IMDb, ČSFD, recenze CINEMA, recenze PREMIERE, recenze FILMPUB, recenze FILMWEB, recenze KINEMA SK, recenze TISCALI, recenze DOKINA, výňatky ze scénáře DOKINA, kompletní scénář, Tisk Vojtěcha Ryndy, recenze KINOMOL, info TISCALI, hrají TISCALI, tvůrci TISCALI, foto a video TISCALI, OSOBNOSTI.

Slez ze stromu: ofic. stránky, ČSFD, IMDb, recenze CINEMA, recenze PREMIERE, recenze FILMPUB, recenze KINEMA SK, recenze FILMWEB, recenze KINOSERVER, TISCALI info, TISCALI hrají, TISCALI tvůrci, TISCALI recenze, FILMMAN recenze.

ANKETA:
Nejoblíbenější film dle scénáře Charlieho Kaufmana -
1. Věčný svit neposkvrněné mysli
2. Adaptace
3. V kůži Johna Malkoviche
4. Slez ze stromu
5. Milujte svého zabijáka

AKTUÁLNÍ ANKETA:
Který z režisérů dle Vás uspěje nejvíc bez scénáře Charlieho Kaufmana -
1. Michel Gondry
2. Spike Jonze
3. George Clooney

!!!WWW.LACUNAINC.COM!!!


:)
 
hobit teplouš, který tomu nerozumí  betelgeuse je dialog
Ještě by ses mohl naučit linkovat a bylo by to fajn. :-)
 
(Přečetl jsem si tu své starší posty a trochu se stydím - to jsem byl opravdu já?)
 
 
V edici FILM X vyjde Věčný svit v ceně 184 Kč. http://www.filmx.cz/?cId=o_edici
 
isabell
Jj, je to Björk, pomohou Ti P2P...
 
dotaz...
ahoj chtěla bych se zeptat, na konci filmu v kůži johna malko..., je píseň...mám pocit , že je to bjork....nevíte někdo co je to za píseň a kde bych jí mohla sehnat....dík...
 
Tak co, začne konečně Chralie zase psát, respektive někdo režírovat nějaká jeho nový scénář?
 
hobit teplouš, který tomu nerozumí  betelgeuse je dialog
unbook :)
 
Ta já idu hlasovati.
 
hobit teplouš, který tomu nerozumí  betelgeuse je dialog
Jo, mně taky, při vkládání toho textu to je vidět. :) Já už dopracoval, hehe. :) Ok, špatná formulace, poopravím, proČtu. Jak říkám, napsal jsem a bez oprav a přečtení jsem to sem hodil...
 
(Ty otazníky jsou samozřejmě uvozovky, nějak to blbne.)
 
Prostě formuluješ dost neobratně, třeba: ?Po otevření doplňujících materiálů sice může při pohledu na jejich počet pocítit člověk smutek?? Promiň, jsme OT, a taky mám práci, takže se loučím!
 
hobit teplouš, který tomu nerozumí  betelgeuse je dialog
witch: njn, to mám z toho, že jsem přitom koukal na Burtonův animovaný kraťas Vincent, kde se o Edgaru Allanu Poeovi mluví. :) Dík!
Jakých stylistických, jak se dá śpojit recka DVDčka, obraz se zvukem?
 
BTW Nejvíc chyb je tam IMHO stylistických.
 
Ten verš, který zní u scény se slony, a ve kterém se vyskytují slova "eternal sunshine of the spotless mind", je od básníka Alexandra Popea (báseň Eloise to Abelard), což je řečeno i přímo ve filmu. Pokud vím, Edgar Allan Poe se tam nevyskytuje.
 
hobit teplouš, který tomu nerozumí  betelgeuse je dialog
witch: Nemyslím gramatické chyby, na ty jsem kašlal, tohle je hrubá verze, kterou jsem zde nahodil, aby řeč nestála. :) O Alexanderovi tam nikde nepíši, je tam Alan Poe (teď si nejsem jistý, jestli se nepíše s dvěma "l"?).
 
Bylo by toho dost, ale nebudu ti přece dělat korektury zadarmo!;) Za všechno aspoň jedna věcná: Splést si E. A. Poea s Alexanderem Popem je celkem faux pas :-)
 
hobit teplouš, který tomu nerozumí  betelgeuse je dialog
Moc jsem si na ní nedal záležet, to je fakt. Něco konstruktivního, čarodějko?
 
Hobite, hobite, ta recenze stojí za starou bačkoru. Bez legrace.