Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravuje:

Peppp

Může vás zajímatReklamaPříbuzný klub: Pořady z Vegy a Magionu

Nezapomeňte na své staré kamarády!


closets system
Cant believe this article made soo much sense now. You really have a talent for this! Continue pressing on! closets system
 
nebyl to Poručík Petr, ale tam se asi nehlasovalo?
Hledám název seriálu z mého dětství
Dobrý den, hledám název jednoho dětskýho seriálu, který asi běžel kdysi buď v pořadu Rosa, Vega anebo Magionu či Oáza? Už se mi to po těch letech trochu slívá. Každopádně byl to hraný seriál, kde hráli děti a byl trochu výjimečný v tom, že diváci měli možnost rozhodovat o dalším ději. Něco podobnýho jako 'Rozpaky kuchaře Svatopluka'. Pamatuji si jednu scénu, kde kluci si porovnávali sbírku známek a jeden měl známku v albumu hodně vzácnou. Potom se rozešli a ten druhý našel přesně tu samou známku někde na chodbě. Pak proběhlo hlasování, snad telefonem anebo korespondenčním lístkem, jak by se měl zachovat. V dalším dílu mu z domova zavolal po telefonu, tomu prvnímu, že známku našel. Ale onen kluk mu říkal, že známku nemohl ztratit, protože jí v albumu stále má a to přímo před sebou. Věděl by někdo, co by to mohlo být za seriál? Občas byl takový jako detektivní.
 
Starožitníkův krám
Dobrý den,chci se zeptat jestli náhodou někdo nevíte,kde bych sehnal ,mohl vidět, tv film Starožitníkův krám 1980, Král Krysa (divadelní záznam) 1979 předem děkuji energit .
 
nevíte co to bylo za komedii
nějaká babička z vesmíru byla mimozemský válečník když se jí chtěl nějaký reportér na čeco zeptat
tak mu jednu vrazila pěstí
nějací zlý mimozemšťané chtěli unést nějaké děti
a ta babička se změnila v obřího elektrického ufona a bojovala s nima
musela dát těm dětem ocelové brýle protože zářila tak že bez těch brýlý z ocele by osleply
a ty děti pak přišly na to že ti zlý elektrický mimozemšťané se dají zranit vodou tak je postříkaly hadicí

zkusil jsem to hledat podle obsahu ale nenašel jsem to
doufám že víte co to je za film
 
podle popisu je to tohle

The Elmchanted Forest (Aufruhr im Zauberwald) podle FDB.cz je to čarovný les - 1986
tady je ukázka
https://www.youtube.com/watch?v=QFIX3ED3peo

tady je celý film v angličtině
https://www.youtube.com/watch?v=7IgOkT4LPQ0

na youtube jsem ten film zkouknul
byl tam malíř s kouzelným stětcem který mu umožňoval mluvit se zvířaty
pak se s pomocí těch zvířat dostali na hrad a tomu zlému králi kaktusovi nalil nějaký lektvar a on pak rozkvetl
zkusil jsem to nají v češtině ale našel jenom název čarovný les ale nikde jsem to nenašel ke stažení
asi na to budu muset vyrobit titulky nebo to nadabovat

obsah filmu z CSFD.cz je tady
Potom ako si umelec Peter Paleta zdriemol pod čarovným brestom zisťuje, že má schopnosť komunikovať so zvieratami v lese a že jeho maliarsky štetec získal magickú silu. Aby mohol svojim novým priateľom pomôcť prežiť, musí použiť svoje schopnosti k zastaveniu diabolského kráľa Kaktusa, ktorý chce zmeniť les na púšť.


Kdybych znal název originálu, zkusím to najít přes něj, ale i tak díky :)
 
Reakce na | Vlákno  
Kreslený film
Zdravím, nenašel by se někdo, kdo by znal tento kreslený film? Nejspíš se to jmenuje Král kaktus, ale stejně ho nemohu nikde najít. Celý to je tom, že dotyčný král je zlý, protože nikdy nerozkvetl. Směrem k jeho hradu putuje kluk malíř s kouzelným štětcem a paletou a nejspíš s nějakými dalšími společníky, aby království osvobodil. U hradu je scéna s padacím mostem, který mají problém otevřít, protože štětci dochází jeho moc. Samotný král má služebníky v podobě halaparten a kopí apod. Samozřejmě to končí, tím, že král rozkvete, ponurý hrad ožije a všichni žijou šťastně až do smrti :) Žel toho víc do kupy nedám.
 
Ano, zapracoval jsem na tom a teď to objednal, jsem zvědavý :). Ještě jednou díky!
 
ziasystems Šváb nebýt brouk. Pavouk nebýt hmyz.  BioLib!
Měl jsem to podobné, pamatoval jsem si matně z dětství a několik let po tom pátral, našel až když francouzi vydali v 2003 remastrovanou edici. Pak jsem to viděl asi desetkrát když jsem si se svojí průměrnou francouzštinou dělal české titulky. Ale scénu s obrazem jsem za těch deset let úspěšně vytěsnil. O pár let později vyšlo i DVD u Popronu, ještě se dá sehnat.
Stranger  
Le roi et l'oiseau - děkuji
Děkuji velice, téměř stoprocentně je to tento film, jakmile jsem viděl ukázku, hned to ve mně ožilo:). Neviděl jsem to od dětství. Jinak to klonování je toto (výňatek z dějového souhrnu): Zhmotněný králův portrét se zbaví své skutečné předlohy a s pomocí fízlovského aparátu začne zamilovanou dvojici stíhat. DÍKY!
 
Taky bych řekl.....
ziasystems Šváb nebýt brouk. Pavouk nebýt hmyz.  BioLib!
Až na to klonování mi to evokuje Grimaultovo Le roi et l'oiseau
Kreslený film?
Dobré odpoledne, už delší dobu mám v hlavě vzpomínku na kreslený film (myslím, že seriál to určitě nebyl), ve kterém si pamatuji hlavně scénu, kdy jakýsi zlý malý vladař (v zásadě mi připomíná vizuálně Lorda Farquaada ze Shreka) používá v této scéně tlačítko, a když ho zmáčkne, tak se dotyčný propadne podlahou. Pak si jen vzpomínám, že se nějakým způsobem (asi kouzlem?) objeví jeho přesná kopie a nechá originálního padoucha propadnou podlahou a zabere jeho místo. Kdysi jsem si myslel, že to je Poslední jednorožec, ale mýlil jsem se. Vím, že je to velmi kusé, ale třeba by si někdo mohl vzpomenout.... Předem díky!
 
Hledám název seriálu
Dobrý den, jak se jmenuje kreslený večerníček, odehrávající se na dětském táboře, kde luští různé záhady, např. uzlové písmo? Podle mne to bylo něco jako na klíčová slova "zákony krále chammurapiho seriál" - ale na tato slova mi to najde akorát Byl jendou jeden člověk, což nechci. Bylo to ze současnosti (když jsme byl malý, tj před rokem 1989 možná později), na dětském táboře a spíše se na ty zákony nějak odvolávali, běželo to bud jako Večerníček nebo i v Magionu, apod.... Omlouvám se - píšu zde jen to co si matně vybavuji. Děkuji za připomenutí
 
GarfieldM  
Ahoj,promiňte že to oživuju,nemáte někdo Malá Memol s cz dabingem na vhs?Na ceně se domluvíme.
Reakce na | Vlákno  
Je to Německo - taky jsem to měl rád. http://www.csfd.cz/film/163355-skritek-pana-edera/
losos78 emma mele maso o my se máme 
to první je labakan to druhé nevím
Stara pohadka
Dobry den, jelikoz jsem zde uz 2x slavil uspech diky sirokym znalostem uzivatelu Okouna, mel bych zadost o identifikaci techto 2 filmu/pohadek, ktere si pamatuju z vyletu do kina se skolmni druzinou: 1. Pohadka z arabskeho prostredi o ucni, tusim ze krejcovskem, ktery ukrade jakysi druh hlavolamu, takovy domecek co visi na krku a pak cestuje po cele zemi, nejak se stane falesnym princem a cele to konci tak ze ho vrati k mistrovi ten mu da pohlavek, a on znova krade nejaky predmet, takze na konci se vracime na zacatek. Pamatuju si jeste ze mel na sobe i modre saty a modry turban s obrovskym drahokamem. 2. Pohadka o plivnikovi,. Hrany, plivnik je kresleny, rika basnicku ve ktere prirovnava mesic k bochniku syra na konci. Hledal jsem nenasel. Mozna madarsko, rumunsko nebo neco takoveho. Dekuji