Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Mageo Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
Spanking video - Lupus Pictures
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

kill bflmpsvz 
Lucas234  
L.H. - Jenovéfa Boková, Alena Julie Novotná
Jak víme, ve studentském filmu L.H. (Lord Hoven) má sex scénu (kde není nic vidět) Jenovéfa Boková. Ale na začátku je ještě topless scéna, kde hraje Alena Julie Novotná.

https://www.youtube.com/watch?v=FB3HTU_rOog

Na tenhle film se koukalo v rámci silvestrovské kalby a jeden můj známý se zkušenostmi z umělecké branže (je profi fotograf) dal k lepšímu historku o ututlaném skandálu, který byl před pár lety na FAMU. Údajně tam skupina studentů natočila jakýsi krátký film, ve kterém byla explicitní (nesimulovaná) sex scéna, a pak s tím nastoupili před komisi. Ta se zděsila, film samozřejmě nikdy nešel ven a ty studenty málem vyhodili, ale na veřejnost se to nedostalo, protože se báli ostudy ve smyslu, že na FAMU se točí porno. :)