Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
taky mi to přišlo už z těch videí. Přitom postava vážně hezká, kozy nějaké ultra velké oproti starším natáčením. Ale časák jsem nekoupil, bo sem chudej .)
Chápal bych to v jiném časopise, je to jistý druh umění. Ale spíš mě zaráží, kam se takový plátek, jakým byl Playboy ubírá. Tohle, by před pár lety ještě nebylo možné.
No to se Eva moc nevyznamenala. Nechápu, že když už se podaří přemluvit nějakou českou celebritu, aby se svlíkla pro Playboy (což se podaří jednou za 5 let), tak se při focení zakrývá různýma šátkama, záclonama, cetkama a pod., aby nebylo nic podstatného vidět. To ať se radši nefotí vůbec. A zrovna Eva by si na cudnou hrát nemusela, od ní jsme viděli už všechno.