Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Mageo Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
Spanking video - Lupus Pictures
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

EsoRimmer To je frajer! 
Dobrý úlovek, díky moc. Škoda že na stránkách ČT se u pořadu Zeměkoule píše: "Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný." Vzhledem k tomu, že jim každý měsíc platíme 135Kč povinný poplatek, tak by být dostupný mohl, když ho produkovala ČT.
MrX Jen registrovaní uživatelé OCC uvidí i  skryté příspěvky
Zeměkoule (2002)
V epizodě zábavného pořadu uváděného dvojicí Kaiser a Lábus, jejíž premiéra byla v sobotu 30. 11. 2002 na ČT1, si přišli na své všichni příznivci ženské nahoty. Odkaz zde:

https://www.youtube.com/watch?v=o3GHYmlbsLk&t=10m

Přehráváni by mělo začít na začátku 10. minuty; samotná scéna trvá přes 4 minuty, během nichž je k vidění nejdřív zkoušení kalhotek v převlékací kabince, posléze se slečna přede všemi svlékne úplně. Jakpak se ta odvážlivkyně jmenuje?