Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Mageo Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
Spanking video - Lupus Pictures
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

VLC player, v ktorom prehravam videa to ma priamo zabudove, snimkovac
Ještě doplním - nemusíš nutně full screen (když je video v nějakém stupidním rozlišení), Alt+PrintScreen vyfotí jen okno aktuální aplikace = okno přehrávače i s požadovaným snímkem - pak ale musíš udělat výřez vnitřku. Taky se hodí WinKey+PrintScreen - to rovnou uloží obrázek do Obrázky\Snímky obrazovky ..
Mobul fotoaparát ;) Triviální metoda bez nutnosti externího SW - pusť video, dej fullscreen, zmačni na klávesnici PrintSreen a třeba v Malování Ctrl-v a Uložit Jako ..
Záběry
Omlouvám se za příspěvek trochu mimo téma, ale poradil by mi někdo z vás nějaký dobrý (nejlépe free) software na pořizování obrázků z videa, podobných jako máte zde?