Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

maverick10  
Jestli mohu přispět do debaty, nechal bych to otevřené, ať mohou přispívat i ostatní. Ti kteří si z toho dělají prdel, tak ty prostě ignorujte. Na to se tenkrát na Lapiduchu dojelo s C-CE (nebo jak se to píše :-) ), tím že se budete s těmito exoty neustále hádat a oponovat jim, tím jim děláte živnou půdu a oni v tom budou pokračovat. Stačí jednoduchá ignorace a pak je to po čase přestane bavit. Tajný klub by se mohl řešit až by takových exotů byla většina a normální příspěvky k tématu, by se vytrácely a člověk by je hledal lupou, asi jako nyní příspěvky od kamarádů na FB.
Tajný klub vzhedem k podstatě veřejné povaze materiálu zbytečnost, zákaz přispívat anonymům mi naopak přijde naprosto Ok, blokace trollů též Ok.
Jestli chceš můžem anonimům bloknout psaní ... a nebo i čtení?! Možná by jsme se stali tajným klubem??? (Zajímal by mne názor Rodiera) ... Já jsem pro... Co si o tom myslí ostatní přihlášení uživatelé ???
No nevim, vzhledem k tomu, že sem mohou psát anonymové, moc smysl banování nechápu :-)