Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

Ten film byl ještě před měsícem volně ke zhlédnutí na YouTube. Celý účet byl bohužel zrušen, neboť administrátor obdržel několik stížností od třetích stran na porušování autorských práv v souvislosti s materiálem, který tam uživatel "ikzm1" zveřejňoval. Smazaný kanál obsahoval víc jak 1000 TVripů...

A jak to sehnat? Kdo má účet na ČSFD, může se zeptat, jestli by někdo ze sběratelů uvádějících si film ve filmotéce byl ochoten nahrávku poskytnout a/nebo vyměnit za jiný kousek.
Monika Hilmerová: bohužel, ten film Omyly tradičnej morálky se nedá nikde najít. Přitom filmy, které natočila o rok, resp. dva později (Citové cvičenia, Anorexia mentalis) jsou normálně na uloz.to a i v celkem slušné kvalitě. Na CSFD se u těch Omylů píše, že je má někdo ve fimotéce. Upřímně ale nevím, co to znamená. Je možné, že kdysi na uloz.to film byl, ale už je smazán.