Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

Na hranici zakonnosti? A já myslel, že ty nudistický videa se točí hlavně kvůli těm holkám pod zákonem. Proč by se na to jinak taky kdo koukal :-)
to rodier
ano, to boli odomna. ale niektore dievcata tam boli na hranici zakonnosti. rusky turbobit to nemazal. mozem este prehladat archiv, ak takl velmi po tom tuzis.
rodier Horst Fuchs je muj druhy otec.  Jediny pravy !
@ufolin - 99% veci co bylo na lapiduchu najdes na Jirkazzove webu viz odkaz v zahlavi Upol - no ja myslel jak si mel ty videa z ceskejch nuda klubu ne? Tenkrat si mi myslim ty neco posilal, platil jsem si kvuli tomu turbobit :D Jinak klidne tu muzete zalozit tajne hambate fotky.. a sem hodit link. Treba se to zas obnovi.