Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Mageo Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

Tereza Hofová
Tereza Hofová
Tereza Hofová
2 Vassago: Dík. Já si stáhnul snad ještě horší kvalitu, kde - být to pořad o politice - by člověk nerozeznal Klause od Zemana. :-)
Tereza Hofová
...a bude hůř - čb (2007)
kvalita obrazu nic moc ...

https://uloz.to/file/sIXB9uBU75zU/tereza-hofova-26-a-bude-hur-ko-zy-cb-2007-avi
Aha, tak tři neznámé, ve scéně s pradlenami jsem uvažoval pouze tu vpravo. Nicméně služku v posteli jsem nijak neidentifikoval, lehká zmínka je též na xfilms.cz.
Kde jste v tom "A bude hůř" viděli tu nahou Hofovou? Já tam jenom v čase 35.50 zaregistroval nějakou jinou herečku, jak topless objímá strom... Kvalita je to ale tak příšerná, že nemá cenu to sem dávat...
A ta 4., kypřejší?
Strašidlo Cantervillské (1989) Kotajná 0:26 a dvě neznámé 1:03 a 1:04
Dopisy v krajkách
To je možné, ale já o tom opravdu slyšel až teď. Nicméně, No.1 je za mě pořád Bolero, ten záběr v Principu slasti má sice větší potenciál, ale bohužel je (zatím) malý a mázlý, ale i tak samozřejmě díky za něj. Čeští filmaři se proti kolegům v některých jiných zemích zjevně drží zpátky, co se týče explicitnosti. Zajímalo by mě, kdy (jestli?) se dočkáme v českém filmu nějaké nesimulované scény ve stylu Intimacy, 9 Songs apod. :)
dyť to je klasika
vassago
Díky, tohle jsem vůbec neznal.
vassago
V poho, nikdo není neomylný a každý dělá chyby. "Proto se na tužku dává guma," jak říkal Lenny v Simpsonových. :) Ale moje otázka platí - jsou tyto víceméně-openlegs záběry to nejvíc explicitní, co se v českém mainstreamu ukázalo?
Omlouvám se na tuhle scénu jsem zapomněl ...

https://jirkazz.gzk.cz/?h=broscheova
Bolero
Spoléhám na to, že Jirkazz to má na webu dobře: https://jirkazz.gzk.cz/?h=broscheova
Udělej si v tom jasno a neplácej nesmysly...

https://www.csfd.cz/film/154055-bolero/prehled/
vassago
Pardon, samozřejmě Broscheová. :)
Brascheová ??? NEZNÁM !
Ještě jsem chtěl nacapovat Ulriku Kotajnou a její hezké kozičky ze Strašidla Cantervilského co šlo v neděli na čt upscalované v hd a oni to v tom ivysílání nemají, asi práva nebo co. Tak aspoň v horší kvalitě: image host