Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

Případ dvou básníků 2019, Tereza Krippnerova
Co je vam doktore 1984, Ivona Krajcovicova (1960)
MickeyMouse1  
Blblo mi nahrávání, takže z Nataši Gáčové (Agentura Puzzle 2/3) je použitelný jen 1 obrázek :-(
No já nevím, podle mne tedy hezká nebyla nikdy a poslední tři fotky to - pro dnešek - jasně dokazují. Taková celebritka asi jako Agáta Hanychová nebojaxezrovnajmenuje. Neustále se připomínat nějakými skandálky, rádoby zajímavostmi atd., aby se o ní vědělo. Ale je to jen moje gusto, nikomu nevnucuji.
n0e Omnia Vincit Amor  Pavel's Web
Polus
Mockrat dekuji za Darinku. Me osobne se silikony taky nelibi, ale porad je hezka.
Darinka Rolincová Playboy 10/1999
Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-00 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-01 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-02 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-03 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-04 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-05 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-10 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-12 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-13 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-14 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-15 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-16 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-18 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-19 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-20 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-21 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-22
No, pokud si pamatuju, v 90. letech se Darina nechala fotit pro Playboy a to ještě s tím chlapeckým hrudníkem. Fotky byly teda takové ty "umělecké", takže nic moc, ale jejím fanouškům by to možná nevadilo.
2 n0e - Bohužel ne, resp. nic, kde by byla odhalená. Možná, že existují i nějaké její odhalenější věci, ale ty už jsou bohužel z doby, kdy ze sebe udělala silikono-makeupovou barbínu.
n0e Omnia Vincit Amor  Pavel's Web
djweka
Moc dekuju za Darinku. Nemas prosim vic?
Ester Geislerová
Na http://screen-space.squarespace.com/reviews/ jsem našel v lepším rozlišení. (+ taky následně zkusil upravit)

Z novinek.cz :D Byla tam fotka, jak tu psal někdoníže, tak jsem ji trochu zesvětlil.
To heymam Ten cap je z čeho?
Ale tak nevypadá to úplně marně...
imagebam.com
Ufoline, pako tve velikosti si dovolim napsat, ze se snad ani nemohlo narodit, tebe nekdo vysral
Mlaticka
V tvém případě ,škoda slov Ufoline.....
Na Novinkách.cz je fotka z nového filmu Psi nenosí kalhoty. Zdá se, že tam Ester Geislerová bude nahá. Doufám, že ten film uvedou i u nás (je finsko-český).
Nic moc:
Ivana Korolová Krejzovi 70. díl Talent
Krejzovi 70. díl - čas 46:26 Danka (Ivana Korolová) Scéna při které přechází ode dveří k posteli a svléká si tričko. Sice pod ním má košilku, ale i tak je na co se dívat. Kdyby někdo dokázal udělat video v HD, stálo by to za to.
Rolincová & další
Darinka Rolincová - Takmer ružový príběh - HD (a překvapivě HDozní):

https://uloz.to/!uYI47or6GWyP/dr1-tarupr-mkv

https://uloz.to/!XSQc6UTzXtwf/dr2-tarupr-mkv


Neznámé z téhož filmu:

https://uloz.to/live/!wkoNgCJTHiQD/ne-tarupr-mkv


Zajímavý film - Jiří, pes uprchlík - ta noha, co líbá, by měla patřit Elišce Křenkové. Je ke shlédnutí, ale vyžaduje to registraci. Mě odmítli registraci (žádné potvrzení mi nepřišlo), asi prostě nejsem člověk "z branže". Mohla by tam být ještě Boková v kalhotkách. Že by měl někdo větší štěstí? Kdybyste to zkusili, byl bych rád. Přinejhorším dopadnete stejně jako já. Díky.

https://www.filmcenter.cz/cs/short-films/filmy/921-george-the-dog-refugee
Milena Zahrynowská - Případ pro začínajícího kata (1969)remast.FHD
image host image host image host image host image host image host image host image host https://pornfile.cz/!3C3Qk3ZAtiKX/mz-ppzk-mp4