Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

HaTaBota  
Ivana Chýlková v ukázkách
Ukázky z filmu Stek (1988) Účinkují Ivana Chýlková a Bolek Polívka K vidění zde.
Marcinková
Díky za Marcinkovou Upole
Heslo k Černé je krtek. Omlouvám se. Nevěrnou manželku nemám, už jsem to smazal, ale nebylo tam nic zajímavého vidět.
Ta nevěrná manželka v Raplovi se jmenuje Henrieta Hornáčková PS: nebylo by heslo k té Daně Černé?
Díky za Rapla , tu ,,nevěrnou" manželku nemáš??? Bohužel nevím jméno.
Dôverný nepriateľ - Gabriela Marcinková
Rapl
Díky Josearmando....
josearmando  
Dana Černá
Rapl (1. díl) - Exekuce image host image host image host https://pornfile.cz/!DwAKnoHupyeY/cerna-dana-rapl-1-dil-exekuce-ts
RAPL2 ep.1
Zhruba v půlce Dana Černá topless a potom se obléká bez kalhotek,ale tam nic moc vidět není. Ke konci na fotce topless. A ke konci nachytaná manželka topless. Herečku neznám.
fricoolinek  
Jinak škoda
že se tý scény s Lumírou už nedožil Michal K. :*-(
fricoolinek  
janeček
To máš jak s Gábi Kratochvílovou (i když ta má teď ty vlasy delší). Hetero holky s krátkejma vlasama jsou prostě inteligentní sympošky. :o)
fricoolinek  
kokino80
Áno, je toho plný internet, ale tohle je celebrita. Nicméně ten horní díl nic moc. Neslouží programově k maskování malejch koz?
kokino80  
asi mame kazdy jiny pohled na slovo "ohhalene" holek v pavkach je plny internet, tak jako tech bez, nicmene me ta holka nic nerika
tak puberťák už delší dobu nejsem a ten seriál sledovala manželka, já jen minimálně, ale tahle na kluka střižená slečna se mi moc líbila, díky za ukázku.
kokino80  
tak pro pubertaka na honeni, nic odhalenyho :)
fricoolinek  
Lumíra Přichystalová, Tátové na tahu
https://uloz.to/!FuO31YnQfJiE/lumira-prichystalova-tatove-na-tahu-14-mp4 Jasně, není to bůhví jaké erotično, ale myslim, že bikinové scény by tu být měly. A herečka teda dost sympatická. Když jí člověk postaví vedle tý slépky Josefíkový... Snad jí režiséři nyní budou obsazovat častěji.
kill bflmpsvz 
Lucas234  
L.H. - Jenovéfa Boková, Alena Julie Novotná
Jak víme, ve studentském filmu L.H. (Lord Hoven) má sex scénu (kde není nic vidět) Jenovéfa Boková. Ale na začátku je ještě topless scéna, kde hraje Alena Julie Novotná.

https://www.youtube.com/watch?v=FB3HTU_rOog

Na tenhle film se koukalo v rámci silvestrovské kalby a jeden můj známý se zkušenostmi z umělecké branže (je profi fotograf) dal k lepšímu historku o ututlaném skandálu, který byl před pár lety na FAMU. Údajně tam skupina studentů natočila jakýsi krátký film, ve kterém byla explicitní (nesimulovaná) sex scéna, a pak s tím nastoupili před komisi. Ta se zděsila, film samozřejmě nikdy nešel ven a ty studenty málem vyhodili, ale na veřejnost se to nedostalo, protože se báli ostudy ve smyslu, že na FAMU se točí porno. :)
mohu to potvrdit
Ano, skutečně byli promítači a vedoucí kin, kteří vytvářeli takovéto střihové filmy. Měl jsem nejméně dva starší kamarády, kteří to dělali a viděl jsem některé takto sestříhané filmy - několikaminutové kraťasy, plné "nemravných" záběrů na domácích projekcích (společně se zakázanými týdeníky z roku 1968 apod.). Aleš V. měl doma i 35mm projekci, nejen klasické 16.
tin Hledám zajímavé fotky  http://nemam
Tin
Pracappeři jsem opravdu fotili i obrazovku. Nicméně tehdy viděl člověk výsledky až po vyvolání celého filmu. Což pro mne tehdy znamenalo kus kapesného. A samozřejmě prvně jsem zjistil něco o smímkovací frekvenci TV a na jaký čas a clony bych (ne)měl fotit. Překvapivě návod nešlo vygooglit a tak se člověk ptal známých, co chodili do fotokroužku atp.
Neviděl jsem nikoho fotit v kině. Ještě starší legendy mluvily o tom, promítačích, kteří si nechávali políčko z filmu, že se jako zrovna tam přetrhl. A tak se lechtivé scény viditelně zkracovali. Nemohu potvrdit z osobní zkušenosti, neboť to bylo v době, kdy pro mne tyhle filmy byly ještě mládeži nepřístupné.
Samozřejmě ani scaner neexistoval a kopírky byly do roku 90 pod přísnou kontrolou státum, drahý a na fotky nic moc. Takže i obyčejné/oblečené fotky zpěvaček z časopisu jsme si přefocovali černobíle. (A ty odvážnější jsem prodával spolužákům abych měl na další filmy a papíry)
Fotilo se toho více, co už dnes ne. Třeba jízdní řády MHD.