Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

mohu to potvrdit
Ano, skutečně byli promítači a vedoucí kin, kteří vytvářeli takovéto střihové filmy. Měl jsem nejméně dva starší kamarády, kteří to dělali a viděl jsem některé takto sestříhané filmy - několikaminutové kraťasy, plné "nemravných" záběrů na domácích projekcích (společně se zakázanými týdeníky z roku 1968 apod.). Aleš V. měl doma i 35mm projekci, nejen klasické 16.
tin Hledám zajímavé fotky  http://nemam
Tin
Pracappeři jsem opravdu fotili i obrazovku. Nicméně tehdy viděl člověk výsledky až po vyvolání celého filmu. Což pro mne tehdy znamenalo kus kapesného. A samozřejmě prvně jsem zjistil něco o smímkovací frekvenci TV a na jaký čas a clony bych (ne)měl fotit. Překvapivě návod nešlo vygooglit a tak se člověk ptal známých, co chodili do fotokroužku atp.
Neviděl jsem nikoho fotit v kině. Ještě starší legendy mluvily o tom, promítačích, kteří si nechávali políčko z filmu, že se jako zrovna tam přetrhl. A tak se lechtivé scény viditelně zkracovali. Nemohu potvrdit z osobní zkušenosti, neboť to bylo v době, kdy pro mne tyhle filmy byly ještě mládeži nepřístupné.
Samozřejmě ani scaner neexistoval a kopírky byly do roku 90 pod přísnou kontrolou státum, drahý a na fotky nic moc. Takže i obyčejné/oblečené fotky zpěvaček z časopisu jsme si přefocovali černobíle. (A ty odvážnější jsem prodával spolužákům abych měl na další filmy a papíry)
Fotilo se toho více, co už dnes ne. Třeba jízdní řády MHD.
EsoRimmer To je frajer! 
Eva Decastelo - dalsi fotky Playboy + Instagram
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Jo tak tahle scéna se snad nikdy neomrzí :) díky
Tereza Kostková
Jitka Smutná
fricoolinek  
Jinak
Je možné, že by v časech, kdy ještě nebylo ani video, si pomyslíní "pracappeři" fotili plátno kina nebo TV obrazovku na foťák? Mne by to smysl dávalo.
fricoolinek  
Něco ze Zákonů pohybu
https://youtu.be/SeMXd3UyKac?t=2313 No, zase tolik se za těch 40 let nezměnilo. Tohle je krásná figura jak v měřítku roku 1978, tak o čtyři dekády později. To dnešní oslavování obezity ála MISS PRIMA KŘIVKY s tim, že by snad se tohle vyzdihovalo v minulosti. Naprostý shit. A stejně jako v roku 1978, tak i v roce 2018 by mužská část publika našla v téhle scéně zalíbení. I to prádlo vypadá i na dnešní poměry celkem sexy. Hlavně z toho úhlu pohledu, že tam není žádný odporný vyšší pas. BTW: Holení v podpaží a na nohou se tehdy aplikovalo?
Pajtinkova
Zdravím. Chcem sa opýtať či niekto nemá video s alenou pajtinkovou. Ukázala sa nahá v seriáli RTVS s názvom trezor.
taky díky zejména za Voka a všem hezký nový rok
vassago & lmp
Krásné vánoční příspěvky, díky!
Svatby pana Voka 1970 Illona Jirotková
Svatby pana Voka 1970 Illona Jirotková
Svatby pana Voka 1970 Illona Jirotková
Svatby pana Voka 1970 Darina Chlebová
Valerie Zawadská
Lenka Fišerová
fricoolinek  
JJ, to ještě i nefotografové fotily na foťák, tudíž s bleskem. Tudíž fotky z (špatně osvětlenejch) interiérů byly osvícený bleskem a tudíž dobře nasvícený, ostrý, nezašuměný.
Wardonn Drago 
Štěpánka Fingerhutová - Lynč (video)
https://www.uloz.to/live/!5UsQKIVc9lAy/lync5-mkv
https://pornfile.cz/!FQXFlhnGXqAD/lync7-mkv