Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

fricoolinek  
Chmurná skutečnost :-(
Vážení - čas nezadržitelně letí a tak věčně adolescentní holka z Ulice a idol ex-klubu na Lapiduchu dnes slaví kulaté narozky. :-O
Jsem se do štěpánky asi zamiloval, ta krásná kukadla... :-) A tady jedna fotka z nobra klubu ;-) https://www.instagram.com/p/BrA2_ClHgAo/
Eva Burešová
https://www.super.cz/562607-kdyby-se-takto-vdavala-v-kostele-cervenali-by-se-i-andele-na-obrazech-prusvitny-top-svatebek-odhalil-nadra-ceske-zpevacky.html
E. Burešová X-RAY
imagebam.com imagebam.com
fricoolinek  
https://www.okoun.cz/boards/krasa_ve_sportu
https://www.okoun.cz/boards/krasa_ve_sportu No ale jsem zklamán, že v (lehce) příbuzném topicu o sportovkyních je mrtvolno. Přitom zlatá doba dnes. Skoro každá sportovkyně má Instagram a spousta z nich, co má Instagram, neopomene tam hodit nějakou tu fotku v bikinách nebo aspoň ve sportovní podprsence. A mezi sportujícíma Češkama je koček fakt neurekom. Jako zrovna třeba Zdeňka Seidlová mi přijde, že je až neskutečně krásná. A mezi atletkama fakt že neni jediná. Tak já nevim, pánové - nechtěli byste tam třeba do toho tématu hodit jména vašich top favoritek? :o) Vyjma sKoukalový. Tý už má Fricoolinek plný zuby. Slépka jedna.
No a zase: když už Eva fotí pro Playboy, proč se musí balit do nějakých látek, abychom vůbec nic důležitého neviděli ? Kvůli uměleckým aktům Playboy nekupujeme ! České herečky by se měly poučit u těch amerických. Ty když už fotí pro Playboy, tak ukážou všechno (Denise Richards, Tia Carrere, Kristy Swanson, Drew Barrymore...).
Tit_Parlamentky_love
díky
fricoolinek  
Fingerhutová
Hm a já vůl si pod scénou v prádle představil, že tam bude v podprsence. :-D
Eva Burešová
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
Miss Hanoi - celek
Nejde jen o herečky. Filmy v USA hodně řeší věkovou přístupnost, bere se to tam přísně a děcka tvoří většinu návštěvníků kin - takže když investují ho blockbusteru obrovské peníze, tlačí na režiséra, aby tam nebyla nahota a nebrala jim publikum... Takže místo prsou tam raději rozstřílí pár lidí na kousky, to dětem tak psychicky neublíží :-)
To je bohužel móda celosvětová - u těch filmů, jejichž režiséři nedokážou přemluvit herečku, aby se ukázala nahá. Působí to strašně nepřirozeně.
EsoRimmer To je frajer! 
Katapult
Nevíte náhodou jestli v pořadu Katapult nebyla někdy nějaká z účinkujích dívek zcela nahá? Já mám dodnes v paměti, že když se ty holky na začátku představujou, každá v jiných šatech podle vlastního výběru, tak jedna si zvolila roucho Evino a přišla tam nahá. Akorát po těch 20 letech nevím, jestli je to realita nebo jenom moje tehdejší náctiletá erotická fantazie. Díky.
Lucie Černíková - plavky
Jednodílné :(
V pořadu Katapult začínající a mladá :)
a před tím ještě zpívající, tančící...

https://www.ulozto.cz/!trEi7WaOVk4r/katap-luce-ts

formát je surový stříhaný TS - poraď si jak umíš :(
ale VLC i MPC to přehávají vpoho :)
Miss Hanoi
Nešlo by ještě jak je hned z kraje po téhlé sprchové scéně obléknutá v prádle?? Další scéna je,když ke konci prohlíží to video z ukradeného notebooku. Je tak krátce vidět klín.
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
Miss Hanoi - pozn.
Ještě je tam jedna ero scéna, která je zajímavá především tím, že se svlíkne chlap a ona je oblečená a pak je střih a ona si drží peřinu až ke krku....... no eště že nežiju ve Vietnamu, jestli je tohle nějaká tamní móda
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
Miss Hanoi - celek
Fingerhutová v prádle - od cca 4:20. Jasně, není to nic extra, co do odhalenosti, ale zase kvalita je super a hlavně to asi pro většinu z vás bude novinka.

https://www.youtube.com/watch?v=67cvW71Kbro
Ježiš marja, to je maličkost....

Ještě jsem zapomněl dvě neznámé z Miluj ma alebo odíď v HD. Myslím, že to tady ještě nebylo, přestože je to už pár let starý film.
https://uloz.to/!WOHAi1AXloF4/mmao-sk-mkv

P. S.: Dneska jde na Cinemax 2 od 20:30 Miss Hanoi. Nevím, jestli ten kanál běží v HD, já to nechytím, každopádně teď stahuju z uloz.to DVD rip, což ale nebude logicky kdovíjaká kvalita.

Díky moc Djweka. Vůbec netuším, proč se mi slovo videjko samo opravilo. Nestačil jsem valit oči. Omlouvám se.