Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

retroslovak Milovník a zberateľ slovenských filmov 
Pozemský nepokoj
Keď sa nenašiel u nikoho film: Jesenná zato silná láska, ani na tomto fóre, je už malá nádej ho nájsť. Napriek tomu mám ešte jeden dotaz, nemá náhodou niekto film: Pozemský nepokoj, 1993, réžia: Eduard Grečner??? https://www.csfd.cz/film/28458-pozemsky-nepokoj/komentare/ Ďakujem za prípadnú radu a pomoc.
Akumulator
A pokud by někdo chtěl k předchozímu příspěvku video ke stažení,je třeba tady https://biqle.ru/watch/-77200510_456244365
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
Akumulátor I., 1994 CZ
Pro to vedro venku jedna osvěžující
Děkuji
Děkuji Vám, zkusím to. Potřebuju to na diplomku
VLC player, v ktorom prehravam videa to ma priamo zabudove, snimkovac
Ještě doplním - nemusíš nutně full screen (když je video v nějakém stupidním rozlišení), Alt+PrintScreen vyfotí jen okno aktuální aplikace = okno přehrávače i s požadovaným snímkem - pak ale musíš udělat výřez vnitřku. Taky se hodí WinKey+PrintScreen - to rovnou uloží obrázek do Obrázky\Snímky obrazovky ..
Mobul fotoaparát ;) Triviální metoda bez nutnosti externího SW - pusť video, dej fullscreen, zmačni na klávesnici PrintSreen a třeba v Malování Ctrl-v a Uložit Jako ..
Záběry
Omlouvám se za příspěvek trochu mimo téma, ale poradil by mi někdo z vás nějaký dobrý (nejlépe free) software na pořizování obrázků z videa, podobných jako máte zde?
youdontknowme falešná  přezdívka
Jo, je to moje sousedka, je jí 76 let, chceš číslo?
Nezná někdo tuto herečku ze slovenského seriálu V službách zákona 1983
Trochu lepší rozlišení ...
Nejlepší odhalení herečky pod 30 let bych řekl, že byla Aneta Krejčíková v Poupatech. Ale Eliška je hned za ní.
fricoolinek  
Za tohle Elišce velkej palec nahoru. Možná nejlepší odhalení (relativně) známé české herečky pod 30 let...? Ano, rukama si zakývá klín, ale jinak na plném světle = žádné přítmí, postava vyplňuje celou "výšku" záběru = nic z dálky, čelně = nic zezadu/z boku... Fakt jde jen chválit, že do toho šla.
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
Eliška Křenková, Rodinný film, CZ 2015
retroslovak Milovník a zberateľ slovenských filmov 
Rado sa stalo!!
díky
děkuji Retroslovákovi za nabídnutí Omylů
retroslovak Milovník a zberateľ slovenských filmov 
Omyly tradičnej morálky
Ahooooj ľudkovia, dodatočne dávam ešte raz film: Omyly tradičnej morálky, tentoraz na skrytom odkaze na ulozto: https://uloz.to/!9hdTOeOP2Zot/omyly-tradicnej-moralky-avi
rodier Horst Fuchs je muj druhy otec.  Jediny pravy !
tajny klub urcite ne. at jsme videt na netu at sem zajde co nejvice lidi :D
Omyly tradičnej morálky (TV film) (1989)

Já se taky přimlouvám alespoň za náhledy. Byl jsem teď delší dobu v zahraničí s dobrovolnou internetovou abstinencí, během níž vypršela platnost odkazu na MyAirBridge s mladou Hilmerkou. Proto nevím, v jakém rozlišení RetroSlovák tu nahrávku poskytl. Nicméně... pamatuji se, že na YouTube v kanálu uživatele "ikzm1" (ještě pře smazáním) byl ten TVrip v kvalitě 480p.

Btw, dočetl jsem se, že RetroSlovák shání i jiný film "Jesenná (zato) silná láska". Ten by se zajisté dal dohledat komplet; více přes soukromou poštu... Kde a jak to stáhnout, veřejně uvádět nebudu s ohledem na diskrétnost.