Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

Záběry
Omlouvám se za příspěvek trochu mimo téma, ale poradil by mi někdo z vás nějaký dobrý (nejlépe free) software na pořizování obrázků z videa, podobných jako máte zde?
youdontknowme falešná  přezdívka
Jo, je to moje sousedka, je jí 76 let, chceš číslo?
Nezná někdo tuto herečku ze slovenského seriálu V službách zákona 1983
Trochu lepší rozlišení ...
Nejlepší odhalení herečky pod 30 let bych řekl, že byla Aneta Krejčíková v Poupatech. Ale Eliška je hned za ní.
fricoolinek  
Za tohle Elišce velkej palec nahoru. Možná nejlepší odhalení (relativně) známé české herečky pod 30 let...? Ano, rukama si zakývá klín, ale jinak na plném světle = žádné přítmí, postava vyplňuje celou "výšku" záběru = nic z dálky, čelně = nic zezadu/z boku... Fakt jde jen chválit, že do toho šla.
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
Eliška Křenková, Rodinný film, CZ 2015
retroslovak Milovník a zberateľ slovenských filmov 
Rado sa stalo!!
díky
děkuji Retroslovákovi za nabídnutí Omylů
retroslovak Milovník a zberateľ slovenských filmov 
Omyly tradičnej morálky
Ahooooj ľudkovia, dodatočne dávam ešte raz film: Omyly tradičnej morálky, tentoraz na skrytom odkaze na ulozto: https://uloz.to/!9hdTOeOP2Zot/omyly-tradicnej-moralky-avi
rodier Horst Fuchs je muj druhy otec.  Jediny pravy !
tajny klub urcite ne. at jsme videt na netu at sem zajde co nejvice lidi :D
Omyly tradičnej morálky (TV film) (1989)

Já se taky přimlouvám alespoň za náhledy. Byl jsem teď delší dobu v zahraničí s dobrovolnou internetovou abstinencí, během níž vypršela platnost odkazu na MyAirBridge s mladou Hilmerkou. Proto nevím, v jakém rozlišení RetroSlovák tu nahrávku poskytl. Nicméně... pamatuji se, že na YouTube v kanálu uživatele "ikzm1" (ještě pře smazáním) byl ten TVrip v kvalitě 480p.

Btw, dočetl jsem se, že RetroSlovák shání i jiný film "Jesenná (zato) silná láska". Ten by se zajisté dal dohledat komplet; více přes soukromou poštu... Kde a jak to stáhnout, veřejně uvádět nebudu s ohledem na diskrétnost.

ja som ho stiahol, ale este som ho nepozrel a teda ani nestrihal.
Má niekto stiahnutý film omyly morálky alebo ti niekto spracoval či sa týka odhalených scén. Pár dní som tu nebol a zmeškal som asi celkom slušný unikát.
Jen bych připomněl, proč se původní klub na Lapiduchu stal v určitou dobu tajným: to bylo na žádost provozovatelů Lapiducha, aby klub podobného zaměření nebyl veřejně vidět, že jim to odrazuje inzerenty apod.
maverick10  
Jestli mohu přispět do debaty, nechal bych to otevřené, ať mohou přispívat i ostatní. Ti kteří si z toho dělají prdel, tak ty prostě ignorujte. Na to se tenkrát na Lapiduchu dojelo s C-CE (nebo jak se to píše :-) ), tím že se budete s těmito exoty neustále hádat a oponovat jim, tím jim děláte živnou půdu a oni v tom budou pokračovat. Stačí jednoduchá ignorace a pak je to po čase přestane bavit. Tajný klub by se mohl řešit až by takových exotů byla většina a normální příspěvky k tématu, by se vytrácely a člověk by je hledal lupou, asi jako nyní příspěvky od kamarádů na FB.
Tajný klub vzhedem k podstatě veřejné povaze materiálu zbytečnost, zákaz přispívat anonymům mi naopak přijde naprosto Ok, blokace trollů též Ok.
Tajný klub
Tajný klub je podle mě hloupost,to už by sem nikdo nepřispíval,a Ufolin at si klidně čte,hlavně že nebude trollovat.
Jestli chceš můžem anonimům bloknout psaní ... a nebo i čtení?! Možná by jsme se stali tajným klubem??? (Zajímal by mne názor Rodiera) ... Já jsem pro... Co si o tom myslí ostatní přihlášení uživatelé ???