Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Mageo Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

Ľubica Mruškovičová
(27) Stupne poražených (1987)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(30) Dávajte si pozor ! - spanking (1990)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(30) Křížová vazba (1990)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
No, bude to fakt asi o licencích, popravdě já u PC TV nesleduju, tak mě to nějak netrápilo, ale ..:
"Z licenčních důvodů některé programy hlavně z tématických balíčků jedou pouze na televizi přes STB, ne na tzv. second screen (počítač, tablet, mobil). Jedná se o programy ORF1, ORF2, HBO, Cinemax, Disney Channel, Disney Channel Junior, Nickelodeon, Nicelodeon Junior, Baby TV, Brazzers TV Europe, Erox, Eroxxx, Playboy, National Geographic, Fishing & Hunting".

A podle tohoto webu https://hbogo.cz/kontakt se naopak s hbo.go musí ISP domluvit (čili zaplatit :) takže jestli to chápu dobře, tak třeba naši klienti hbo.go nepustí ..

rodier Horst Fuchs je muj druhy otec.  Jediny pravy !
To je divny ne? vzdyt HBO ma hbo.go coz je prave taky prijem pres web..
Tož to dneska není nic zvláštního, TV přes internet nabízí každý slušný ISP, v kombinaci s internetovým připojením se to dá pořídit i o dost levněji (my prodáváme základnách 85 programů za 140 kaček - www.mornet.cz/televize - s tím, že si doplatíš co potřebuješ). Nicméně bývá tam licenční omezení např. na HBO apod. - to se dá přijímat jen přes settopbox, protože se to v PC dá právě krásně grabovat :) ale jak píšeš, se standardními programy není problém ..
Muerte Miloš je ožrala a smrdí 
sexy :-)
rodier Horst Fuchs je muj druhy otec.  Jediny pravy !
ten upoluv up-4ever nejak nefrci.. mam sosly jen 1 soubor.
Máš pravdu má jinak střižené vlasy :o)
Já taky :o)
Petronela Vančíková
(20) Alžbetin dvor 3.díl - HD (1986)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
rodier Horst Fuchs je muj druhy otec.  Jediny pravy !
Ale moc to teda jako HD nevypada :( sakra.. skoda :) Proc ji nikdo neprohnal Playboyem nebo Leem tenkrat. btw existuje nova sluzba digi2go.cz je to satelitni TV pres internet. Tzn netreba zadna capovaci karta, jen zaznam obrazovky a muzete capovat. Ja si to ted poridil. 100 kanalu za nakejch 300kc/mes.
rodier Horst Fuchs je muj druhy otec.  Jediny pravy !
Diky. Evu sem vzdycky miloval :)
Eva Vejmělková
(16) Fontána pre Zuzanu HD (1985)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(19) Penelopy HD (1988)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Pozor, v tom jezeře neplave Vica, ale dublérka.
Krása a video by nebylo ? Děkuji ...
Vica Kerekes-Tenkrát v ráji
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Namram Mageo.cz 
Simona Zmrzlá
byl jsem v kině na Hastrmanovi a myslím, že S.M. je skvělé téma pro všechny mediální stalkery. na googlu jsem moc fotek nenašel, budu vděčný za všechny tipy.
Hana Talpová
Hola, nemáte někdo záznam dnešních úsměvů Hany Talpové? Měla tam sexy záběry v košilce a kalhotkách spolu se Sovákem a Benešem, ale stihl jsem jen kousek. Nebo nevíte, co to bylo za film? V žádném seznamu jsem ho nenašel.
Bůh s námi
Jen bych chtěl upozornit na příští neděli na Tv film Bůh s námi,CT1 20.15h,je to historický film z období těsně před třicetiletou válkou a podle mých informací(kamarádka byla jako komparsistka),by tam měla být nahá Tereza Hofová(Dáma a král)
presne tak, jen totalni "VUL" si muze plest akci serveru http://naturista.cz/ za casting Zdenka Trosky
Tohle není casting na Slunce, seno, erotika. To je ta nude party kde byl pozvanej. Tady se můžeš podívat jak vypadal Troška před 27 lety: https://youtu.be/73FN5Lxm4Cw?t=5m9s