Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

to upol
Smazou to, i kdyz to bude zaheslovany RAR archiv? To snad ne, to by prece znamenalo, ze jsou schopni tak rychle rozlousknout to kodovani.
StarDance 2018 ČT
...tak určitě.
Čím dál tím více upjatější a korektnější nuda v očekávání, a asi ani porota už zase nebude řešit moc techniku, ale jen růžové dojmy.
POKUD BY --- ale Stardance zde byla taková jako v Argentině jejich verze Bailando, kde nahánějí sledovanost tím, že zařazují i tanec u tyče, tanec ve vodě nebo prostě striptýzový tanec (viz: https://es.wikipedia.org/wiki/Bailando_por_un_sue%C3%B1o_(Argentina) a https://www.youtube.com/results?search_query=Bailando+por+un+Sue%C3%B1o ),
PAK --- koho byste nominovali na takovu českou verzi ???

● Za mladé naděje: Lucie Šteflová nebo Alžběta Vaculčiaková ??
● Za též relativně mladší herky: Veronika Kubařová (nejhezčí zadek na českých divadelních prknech?), Marika Šoposká, Sandra Černodrinská nebo Jana Pidrmanová ??
● Za pokročilejší herky: Jitka Ježková, Kateřina Winterová nebo Michaela Maurerová ??
● Za moderátorky Ivety: Toušlová nebo Kořínková ??
● Za sportovkyně: Denisa Rosolová (ta je ale právě v očekávání rad.ud.) nebo snad Gabriela Koukalová, která by asi mohla, páč vypouští další sezonu ...a třeba by tudíž i chtěla ??
● Ale koho vůbec za zpěvačky, které tu ještě nebyly ?? Sakra!

Nicméně nás asi bude čekat Veronika Nová Arichteva, což vlastně není tak špatné (Ahoj, Veru). A moderovat opět Kostkovaná Terez, což je trochu horší, protože její způsob moderování shledávám poněkud nešťastným (Sorry Terry), ta je lepší do dramatu.
oba to zmazu okamzite, aj ked sa to premenuje. vlastna skusenost
you are welcome
Najdi dalsi
jo dej
dej na ulozto nebo zippyshare.com
to upol
Diky za cs. erotiku. Pokud jde o ta videa, melo by stacit prejmenovat (treba nejaka nahodna sekvence znaku) a zabalit do zaheslovaneho archivu, pak by to treba na Mediafire melo jit v pohode. Za me prosim TB ne, odtamtud se vsechno taha silene dlouho.
Socialistická erotika
Ta socialistická erotika je jak jsme kdysi říkali boží.Matně si vzpomínám na staré kalendáříky z 80let Bižuterie Jablonec apod.Díky Upol
Ceskoslovenska socialisticka erotikaall in one: csse.zip
Caute mravce.
nasiel som toto:


mozem vam to repostnut, ale iba na TB. vzhladom na vek by to vsetky freeserveri zmazali do 10 minut.
Trojí život
Film průměr, odhalení Sabiny přineslo asi maximum možného, ale jinak žádná sláva. A to zrovna Hanka Vagnerová je z těch, kde jsem s ohledem na minulost něco očekával. Ale ty postelové scény s peřinou u krku, to je teda něco. A nejlepší když se pod tou peřinou ještě oblékají.
Pazderková
Bohužel ne,ale snad to bylo k nějakému divadelnímu představení,nebo festivalu
Pro jakou příležitost to fotil ? A udělal jen jednu fotku ? Nemáš lepší rozlišení ?
Pazderková
Vassago není,fotograf Radim Kořínek.
A není to fake ?
Na dublérky se hrálo v každé době. Osobně si myslím, že v tomhle filmu měla Dvorská dublérku. Měla ji i v Elixírech ďábla, jenom v Pražských nocích ne, a to ji ještě museli hodně přemlouvat.
V této době se u nás na dablérky moc nehrálo.
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
Trojí život | pro představivost dobrý jako
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
Trojí život | Vágnerová, Kubařová - nichts moc