Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Mageo Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
Spanking video - Lupus Pictures
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

milacek87  
nevidel, na uloz.to jsou jen nejake fotky z nataceni: imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Jana Pidrmanová
Viděl někdo tento studentský film? Nelze najít video. Škraboška http://www.davidvigner.cz/cz/filmografie/skraboska/
Leichtová - divadlo
Poslední obrázek mám nazvaný "kebab" tj. asi je z představení Kebabu. (možná cap z nějaké upoutávky na představení, ale už si nepamatuji) Ty předchozí v růžovém si už nevzpomenu též.


Tyhle upravené fotky dávej do Spřáteleného klubu X-ray !!! Zde nepatří a budu je mazat !!!
Dermacol
Mohl by prosím někdo hodit nějaký foto z reklamy na dermacol tý kočky co ukazuje prdelku ve vaně? P.S. Nevíte jak se jmenuje?
V prádle byla při představení docela dlouho. O záznamu nevím, na netu jen pár fotek, např. tato z dálky (č. 4): http://www.divadlokomedie.eu/repertoar/po-derniere/kebab/
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
Andrea Košťálová - trochu vylepšená
Anrea Košťálová seethrough (x-ray)
https://uloz.to/!sNynijs7uO40/5acc7b9bf6a5a07d92300d00-240889-jpg
fricoolinek  
Kebab
Je někde nějakej záznam toho Kebabu, kde snad Leichtová byla v prádle...?
https://youtu.be/kptXMOjjOXg?t=179
murphy19811  
Vinnetou
Ale jo chodí sem ještě:-) Takže,,záznaům existuje, je z roku 2008 a z pvodního obsazení, Špalková,Winterová,Borová. Ale pochybuju,že toto se někdy do TV dostane (můj osobní názor). Nejlepší výhled je z postranní pravé lože č 15,16, nebo první balkon.Ty vršky fakt nevím. Derniera je skutečně v červnu. Odkud je záznam s Hybnerovou nevím,ale tuším,že jsem četl,že je to nějaký únik, nic záměrného. Vše co je jako dostupný materiál (youtube, vimeo...., je bez nahoty) Ale pro útěchu, v prosinci má premiéru Mikve v Malém divadle v Liberci, a tam si pro nahotu taky nechodí daleko.
A ty snímky Hybnerový z Mikve na jirkazzovi pocházejí odkud? To je amatérský záznam nebo byla ukázka v TV/youtube, nebo odkud to je?
Mikve
Z toho představení byly pořízeny ty známé snímky Vandy Hybnerové vylézající z mikve,tak snad někde nějaký záznam,třeba jen uryvek existuje.
Mikve
Tak na divadlo je odborník Murphy,pokud sem ještě chodí.Jinak snad doufat jednou jestli byl pořízený záznam a bude někdy na CTArt,anebo ideálně DVD.
Tak to možná jen s kukátkem,ovšem budeš vypadat divně:-).Ale hlavně ti asi nikdo nezaručí zrovna v té uloze Pidrmanovou,jsou tam alternace,Talackova,Borova atd
Už jsou jen 4 představení a vidím tam jen několik lichých míst v druhých řadách na balkónech... Má to ve Stavovském vůbec smysl?
Jana tam jde úplně nahá do mikve po takových točitých schodech, takže se cestou otočí o 360 stupňů a je vidět ze všech stran. Dost divoké, divím se, že se k tomu nechala přesvědčit :-)
Mikve
Máš ještě šanci,stále ji hrají,teprve v červnu bude derniera.
Podle toho co říkáte skoro člověk lituje, že nebyl více kulturní na správném místě :D