Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

geekstar le fů 
Jop, C-Ce měl unikátní materiály, škoda, že se tam tenkrát narazilo na retardy typu Scaramouche, kteří mu odretušovávali vodoznaky z fotek, atp. Ale stejně myslím, že zmizel z jiného důvodu, než kvůli těm několika trolům, protože publikovat takové věci asi nebylo úplně legální. :) Projdu ty archivy a pokud mam na disku něco, co tam není, tak to sem nahodím. Ale podle velikosti to vypadá, že mám přesně to samé.
Zkuste nekdo najit archivy z lapiduch.cz dekuju
Zkuste nekdo najit dalsi archiv fotek C-ce a taky fotky xchit.cz a jine od pedobear
C-ce - zdroj
Co se týče zdroje fotek C-ce, tak podle mne měl přístup k fotkám z vydavatelství Ringier, tj. Blesk a Reflex. Reflex v roce 2009 rozjel svůj projekt Akty X, přičemž v roce 2011 vytvořil speciální rubriku "akt známé osobnosti", kterou ale nakonec zrušil a nenaplnil. Nicméně ještě před tím, než ty fotky stáhnul, se tam objevily fotky právě Bereniky Kohoutové a třeba Lenky Juroškové. Těmito akty pak disponoval právě C-ce. K tomu měl i fotky Vaňkové a Solaříkové, přičemž ty mi přišly spíš jako z redakce Blesku nebo byly možná zaslány do redakce Reflexu, ale redakce je vyhodnotila jako "nevhodné" z důvodu překročení etiky a nakonec celou tuto kategorii zrušila, viz následující odkaz: http://www.reflex.cz/akty-x/2011/kategorie/5/akt-zname-osobnosti/ Toť můj příspěvek do diskuze na téma zdroj fotografií C-ce
super, díky
jj, nechápu, proč o nenechali být a dál mohl postovat... I když já si pak nebyl už jistý za něco dalšího má, na druhou stranu, kde se k těmhle fotkám dostal, mi zůstává stále záhadou...
Hesla k tomu nikdo teda nemá?
to callix
Super, díky. Spoustu jsem jich neměl.
c-ce archívy https://webshare.cz/group/7E352z4en1/
c-ce
C-ce je pryč asi se nikdy nevrátí :o( Já se divím že vám nechybí ...Scaramouche... to byla taky pěkná postava na Lapiduchu :o) ... Nedávno jsem na něj narazil někde jinde a tady o tom klubu zatím neví .... zatím :o)))
c-ce
Solaříková a Vaňková: https://webshare.cz/file/3kx3in6aq1/ps-sv-zip
c-ce Já mám od něj taky pár archívů, upnu to až přijdu domů. Je tam Solaříková, Štíbrová, Vaňková + asi Berenika Kohoutová a další.
c-ce
A proč se vůbec ptáš ;) nickzess: c-ce kdysi provokoval zaheslovaným souborem s nějakými extra odvážnými fotkami s tím, že když nebudou jistí jedinci Tajných hambatých fotek držkovat, tak to otevře. Ale protože se tam vyskytovali min. 3 tupí trollové, tak to nechal zaheslované. Možná's narazil právě na ten soubor. Leží mi kdesi na disku dodnes, počítám, že až doba pokročí, pustím na to nějaký louskátko - spíš než na obsah jsem zvědavý na to, jestli si z nás c-ce jen nedělal prču. Ale co jsem si s ním psal, tak měl k zajímavým zdrojům fakt blízko ..
matadorr74 já 
to by byl super
c-ce
Mám od něj Solaříkovou a Vaňkovou, mohu uploadnout, je-li zájem...
c-ce
Kdyby ho ty zkurvysyni neustálým buzerováním neodradili od postování, měli bychom dnes zlatý důl, ale bohužel. Za sprosté slovo bych se omluvil, ale v tomhle případě na něm trvám.
C-CE
Ahoj, od C-CE na lapiduchu byly zajímavé fotky, našel jsem zálohu na uložto (https://uloz.to/hledej?q=c-ce&type=archives), ale klasické heslo nefunguje. Nepamatuje si někdo, jaké by mohlo být ještě heslo? Díky :)
Vrať se do hrobu
Nikdo jste nezachytil scény z filmu Vrať se do hrobu?
Ani se jim nedivím. Zajímavý popis je v Putování Malé Straně, či jak se to jmenuje.
Největší orgie se odehrávaly u Jiřího Muchy na Hradčanech. A bylo to pod dohledem StB, takže se nedá vyloučit, že to natáčeli. Ovšem někteří návštěvníci jako Petr Janda, Štaidl nebo samozřejmě Hapka se tím co se tam dělo ani nijak netajili a sami na to na stará kolena s láskou vzpomínali :-)