Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

Taky se vám nezobrazují některé náhledy fotek ???
Díky, hezké. prosím vás X-ray příspěvky dávejte do správného vlákna: X-ray klub
Můj X-ray Dara:
image host
n0e Omnia Vincit Amor  Pavel's Web
Dekuju moc za Darinku :-)
Dara X-ray
dik
A nechcete se do toho někdo pustit? Ty HD capy od EsoRimmera, zpracovat a zesvětlit tak akorát?
me to slo v Camera RAW celkem slusne
vitmrazek Jestli mě posíláte oběsit se, zdělte i   evidenční číslo lampy
vitmrazek Jestli mě posíláte oběsit se, zdělte i   evidenční číslo lampy
Z toho nikdo moc nevytáhne, jak můžete vidět na přiloženém histogramu, světlé tóny zcela absentují, ve středních je zbyteček informace.
Nemáte někdo tento kalendář v digi podobě v hezkém rozlišení? Googlil jsem a někde je něco v dobrém, ale většinou v horším či malém rozlišení. Díky
Kalendář Casino Banco 2007, fotil Jakub Ludvík. Tereza dostala 25.000 Kč.
z coho je ta Tereza?
pokus...
EsoRimmer To je frajer! 
Sandra Nováková - Pusinky
Tady je ještě moje verze. Capuju to přímo ve VLC. Jestli má někdo nějaký dobrý software pro práci s videem, tak si myslím, že by z těch tmavých scén šlo vytěžit o hodně víc. Takže jestli to chce někdo zkusit, tak tady je full-hd transport stream:
https://uloz.to/file/JoBW7uxIxBTA/snp-ts
heslo:okoun

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Tereza Kostkova
Tereza Kostkova
Klara Meliskova
Olinka
Olinka