Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

hubertus "Když se daří tak se daří 
hubertus "Když se daří tak se daří 
To je lepší než cirkus bukowsky
hubertus "Když se daří tak se daří 
asi nic jsem neviděl
hubertus "Když se daří tak se daří 
fricoolinek  
Pokud někdo má neodkladnou touhu, tak v Cirkuse Bukowsky si nahej dělal míchaný vajíčka xD. Škoda, že je radši nešla dělat nahatá Vaculíková, kterou tam měl na "návštěvě"... xD
Thule Borec 
Ahoj, někdy v čase 2.26 bych řekl, ze je vidět i micinka. Díky za prověření.
fricoolinek  
Rojková
Hezká postava, ale řekl bych, že si jí bude muset v budoucnu trochu hlídat. Aby ten ten hezký zadek i hezké bříško zůstalo v normě.
co to tu zas placas ufoline, co tys kdy udelal dobre, co tvuj post to hruza des a ja jsem v zadnem pripade nekomnetoval tvuj l ink ale fokty te Decastelo
hubertus "Když se daří tak se daří 
Popravdě ti řeknu že sem musel vyřešit světla stiny barvu a ostrost a doladit fotku jesli je to v pořadku mužete to dát sem na forum popřipadě na jirkazz web děkuji hubertus alias ufolin
ta retus je v poradku, tak jak ma byt
hubertus "Když se daří tak se daří 
Tomuhle už neříkám retuše, to je jak překreslené podle fotky, o to mi jde. A ano, bohužel to takhle matlaj i mladším, které už to tuplem nepotřebujou. Halt nejsem fanda umělých voskových figurín.
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
uplne jsem se orosil. Precetl jsem to tak, jestli nekdo nema fotky Hynka Cermaka, jakoze jeho osoby..:)))
Nemel by jste spíš nekdo všchny fotky od Hynka Čermaka. Fotí většinou jen celebrity ale malo kdy se da poznat jaka to je.
zelinecek  
I o generaci mladší holky se dnes neobejdou bez retuše. Proč by to mělo trápit čtyřicítku po dvou dětech ???
Proč tomu říká photoshoot, když je v podstatě kreslená... to už je na tom tak špatně, že ji musí musí překreslovat...
zelinecek  
Eva Decastelo - Filip Matušinský photoshoot


szuperboys je tady po rychlem proklikani jsem to nenasel, jestli nekdo mate cas, zkuste... https://hungarytrends.web.tv/video/szuperbojz-teljes-film__raoxcah1t1q
http://ancensored.com/clip/bakkermann/Vica-Kerekes/5aedbd32697a853146754653 http://ancensored.com/clip/De%C5%A1%C5%A5ov%C3%A1-v%C3%ADla/Vica-Kerekes/110921 tohle už jsi vyděl. Ten druhy moment musí byt vystřižek z filmu Szuperbojz ale ještě jsem ho nenase. A ten první už jsem někdy viděl ale nic víc nez je v tom videu tam není.
ukázka ze Slovenska
https://uloz.to/file/HlwGVxe38SpF/lakave-stredisko-rychleho-vytriezvenia-zacatek-tv-film-1992-avi Takový TV kuriozitka Je to hned po titulcích, snová scéna hlavního hrdiny o životě lepšé společnosti. První dívka se už víc neobjevuje, ta v p lavkách ano, ale víc myslím neukazuje.