Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Mageo Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

Darinka Rolincová Playboy 10/1999
Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-00 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-01 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-02 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-03 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-04 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-05 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-10 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-12 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-13 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-14 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-15 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-16 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-18 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-19 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-20 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-21 Dara-Rolins-Playboy-1999-jen-22
No, pokud si pamatuju, v 90. letech se Darina nechala fotit pro Playboy a to ještě s tím chlapeckým hrudníkem. Fotky byly teda takové ty "umělecké", takže nic moc, ale jejím fanouškům by to možná nevadilo.
2 n0e - Bohužel ne, resp. nic, kde by byla odhalená. Možná, že existují i nějaké její odhalenější věci, ale ty už jsou bohužel z doby, kdy ze sebe udělala silikono-makeupovou barbínu.
n0e Omnia Vincit Amor  Pavel's Web
djweka
Moc dekuju za Darinku. Nemas prosim vic?
Ester Geislerová
Na http://screen-space.squarespace.com/reviews/ jsem našel v lepším rozlišení. (+ taky následně zkusil upravit)

Z novinek.cz :D Byla tam fotka, jak tu psal někdoníže, tak jsem ji trochu zesvětlil.
To heymam Ten cap je z čeho?
Ale tak nevypadá to úplně marně...
imagebam.com
Ufoline, pako tve velikosti si dovolim napsat, ze se snad ani nemohlo narodit, tebe nekdo vysral
Mlaticka
V tvém případě ,škoda slov Ufoline.....
Nic moc:
Ivana Korolová Krejzovi 70. díl Talent
Krejzovi 70. díl - čas 46:26 Danka (Ivana Korolová) Scéna při které přechází ode dveří k posteli a svléká si tričko. Sice pod ním má košilku, ale i tak je na co se dívat. Kdyby někdo dokázal udělat video v HD, stálo by to za to.
Rolincová & další
Darinka Rolincová - Takmer ružový príběh - HD (a překvapivě HDozní):

https://uloz.to/!uYI47or6GWyP/dr1-tarupr-mkv

https://uloz.to/!XSQc6UTzXtwf/dr2-tarupr-mkv


Neznámé z téhož filmu:

https://uloz.to/live/!wkoNgCJTHiQD/ne-tarupr-mkv


Zajímavý film - Jiří, pes uprchlík - ta noha, co líbá, by měla patřit Elišce Křenkové. Je ke shlédnutí, ale vyžaduje to registraci. Mě odmítli registraci (žádné potvrzení mi nepřišlo), asi prostě nejsem člověk "z branže". Mohla by tam být ještě Boková v kalhotkách. Že by měl někdo větší štěstí? Kdybyste to zkusili, byl bych rád. Přinejhorším dopadnete stejně jako já. Díky.

https://www.filmcenter.cz/cs/short-films/filmy/921-george-the-dog-refugee
Milena Zahrynowská - Případ pro začínajícího kata (1969)remast.FHD
image host image host image host image host image host image host image host image host https://pornfile.cz/!3C3Qk3ZAtiKX/mz-ppzk-mp4
neděle 26.5. ČT1 Agentura Puzzle 2/3 cca 30. minuta je tam taková bizarní až parodická postelová scéna s prvky Franka Drebina, mezi Jaškowem a průvodkyní na zámku Natašou Gáčovou (divadelní herečka z Ústí). Někdo to můžete capnout, ale muselo by to být z vysílání, nejde to přes iVysílání. Ke konci pak je podobně absurdní scéna mezi zpocenými Stránským a Klárou Cibulkovou, ale tam asi nic vidět není...
Mária Breinerová-Mačáková *1957
Krutá ľúbosť (1978, TV)

HamHanded Ne tak často, jak bych chtěl,  ale častějc než bych měl!

Ho ho! Super prostopášná studentka a na 1m20s zmínka o rákosce v souvislosti s předvoláním do ředitelny! Objevuje se v tom seriálu tahle tématika ještě?

Netušíte, znalci?
fricoolinek  
EsoRimmer
Áno. To jsem ani nechtěl jmenovat. 1995(1994?)-1979= nic moc vysoké číslo...
Jana Kovalčiková - Katarína Benešová z Ulice
Češka to sice přímo není, ale v rámci federace to je. Navíc hraje v českém seriálu https://www.extra.cz/labilni-pradlena-z-ulice-je-poradna-divoska-takhle-jinak-cudna-katarina-vystavila-naha-nadra/galerie/5
Snad se dočkáme HD ... :o)