Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

to djweka
Díky za Lustigovou. :)
Lustigová
Tady máte tu Lustigovou. Kvalita je ale jednoduše příšerná, uvidíme, jak kvalitní bude ten soubor od romina. Asi to ale taky nebude žádná sláva, ty capy zřejmě pocházejí z něj. Jo a stáhnul jsem to přes Firefox, doplněk Video DownloadHelper.

https://uloz.to/!eq67XoUc4Eor/plpo-01-mp4

https://uloz.to/!xrtYM8ipyHlk/plpo-02-mp4

https://uloz.to/!gnpeqvkMB/poutnici-88-dvbt-cz-romin-avi - celý film
To je tak daleko že by to mohli klidně být chlapi a nikdo by to nepoznal :o)
to lmp
Díky za Poutníky, moc pěkné. Neví někdo, jak to stáhnout? Zkoušel jsem to v Chrome přes Prozkoumat a Sources, ale zdrojový MP4 soubor není přímo přístupný (403 Forbidden).
http://ancensored.com/celebrities/petra-lustigova
Kluci z hor 2018


prodavačka Boučková - Petra Řehořková
dívka v rybníku - Anna Jiřina Daňhelová
Eva Hornová - Eva Vejmělková

klucizhor-rip.mkv
klucizhor-rip.mkv
Díky. Ono, kdyby Jirkazz napsal jiný youtube, jak "nepřesně" citoval Kill, tak bych to třeba i pochopil. Ale to ten druhej Youtube skutečně vyznělo jako "ten druhej, čili Youtube". Ale to už je teď jedno. Jinak Vimeo samozřejmě znám, musejí ale využívat nějaké roboty, které znemožňují Googlu tam vyhledávat. Jinak bych to přeci musel najít přes Google. Když už jsem ale byl na Vimeu, rovnou jsem se podíval, jestli tam nebude ta Škraboška, kterou shání Bubák. Nic jsem ale nenašel, jenom na CSFD, že režisérem je David Vigner. Od něj jsem se snažil už najít jeden film, a to Sami (2012), s tematikou anorexie. Jeho plakát totiž vypadá více než zajímavě. Ale taky nic. Tenhle rejža si zřejmě své filmy střeží jako oko v hlavě, což ale trochu postrádá smysl. Točit filmy, aby je nikdo neviděl? Vždycky přeci to můžu dát - třeba právě na Vimeo - za poplatek: stovku, dvě... Třeba já bych si to koupil. Ale dělat mrtvého brouka, tím škodí druhým i sobě...

Tady je ten plakát: http://www.prevence-info.cz/sites/default/files/site_media/images/film_sami/plakat_sami_0.jpg
Meinl
Ano Ufoline(Meinle),jsi skutečně nic moc
Screenshot-2019-02-11-P-pad-dvou-man-elek-i-Vys-l-n-esk-televize-1 Screenshot-2019-02-11-P-pad-dvou-man-elek-i-Vys-l-n-esk-televize nic moc a v tý sprše už vůbec
Zahradnická,Vlasáková
Včera v TV filmu Případ dvou manželek nahé(byt bohuzel z velká dálky),Lenka Vlasáková a Lenka Zahradnická,čas cca.11.03 min.
No jiný, spíš "ten druhý" :-) Zajímavé je, že co jsem si všiml, mají ho rádi právě famáci a nezávislý tvůrci. Nevím, zda to je nabídkou nebo tím, že není tak komerční jako Youtube. Ale třeba krátké famácké věci je vždycky dobré zkusit hledat ještě tam.
kill bflmpsvz 
když říká jiný youtube tak myslí jiný youtube
https://vimeo.com/172639011
A v tom teaseru ty scény nejsou, schválně jsem si ho pouštěl celý. Asi ten film z youtube musel být teda smazán, nebo změněn jeho atribut na dostupnost pouze přes odkaz. Takže bych si dovolil poprosit, má-li někdo přímo ten odkaz, raději ten odkaz než nápověda, která někdy prostě nenapoví (to ale není chyba mezi klávesnicí a židli, když ten soubor prostě někdo "zneviditelní", máte smůlu - což platí hlavně pro youtube, které je spjaté s googlem).
Svlíkání
Jirkazzi, na Youtube jsem se samozřejmě díval ze všeho nejdřív, ale tam je jenom 2 m 10 s dlouhý teaser. Celý film tam prostě není. A nebo je, ale pod jiným (krycím) názvem, takže pro běžného smrtelníka nedohledatelný. Hledat Open Call, jeho anglický název, to je hledání jehly ne v kupce sena, ale v celém silu...
a co studentský film škraboška? nemá někdo?
No dobře, tak teda nápověda: jako je Google a Bing, tak je ještě "ten druhej Youtube", a kupodivu část filmařů ho má raději :-)
Download videa
Zdravím. Můžu jen jednu technickou.... nevíte jak stáhnou např. toto video? Mám prohlížeč Firefox... https://www.super.cz/618661-krasna-finalistka-miss-se-zasnoubila-na-seychelach-ukazala-prsten-i-odhalene-telo-v-hodne-odvazne-robe.html Díky moc
Bara Srncová byla také nahá v Sedmé nebe 1987,,Libuše Geprtová měla mokrou halenku v Horký dech 1978 jsou vidět bradavky,,Petra Lustigová byla nahá v Poutníci 1988.Nemá někdo díky
Súkromé životy - videa
Jedno je to se stáhnutými plavkami, jak už capoval wizard_oz (předtím ještě trochu poodhalená scéna s matkou), druhý je, jak sedí na posteli jenom v kalhotkách. Takže něco jak pro horňáky, tak pro dolňáky. :-) Žel, full frontal - to už bychom chtěli moc. To by se to muselo točit v NDR a ještě tak o deset let dřív.

https://uloz.to/!kIrJyufR85QJ/suzi-01-mkv

https://uloz.to/!K9c6xYF47faC/suzi-02-mkv

P. S.: Nemáte někdo pls i to Svlíkání? Díky Dvarkovi za 3. poločas, ale pořád je to jenom půlka. Odněkud Jirkazz ty capy vzít musel...
Dynastie Nováků
Dnes na konci se Hana Maciuchová převlékala za závěsem...vypadalo to nadějně.