Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Mageo Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

Wardonn Drago 
Štěpánka Fingerhutová - Lynč
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
fricoolinek  
Ano, pro staré psy z Lapiduchu to má být vtipné.
A to má být fricoolinku vtipné? Rozhodně lepší než tvé rozmazané fotky, co jsi tu dával.
fricoolinek  
Jakoby na tý fotce něco chybělo... a vim co!
fricoolinek  
EsoRimmer
To jako tím míniš, že když (bezdětná) holka ve 30 vypadá dobře v bikinách, tak se to má vyzdvihovat? xD Já myslim, že by spíš bylo hodně smutný, kdyby ve 30 v těch bikinách (normálních, ne žádnejch faktinách, tankinách a další odpornostech, co mají zakrýt vedle klína a koz ještě další partie) dobře nevypadala. Ať již z důvodu tloušťky nebo třeba těhotenstvím zdevastovanýho břicha.
EsoRimmer To je frajer! 
Solaříková
Náhodou na třicítku dobrý tělo. imagebam.com
fricoolinek  
fricoolinek  
Chmurná skutečnost :-(
Vážení - čas nezadržitelně letí a tak věčně adolescentní holka z Ulice a idol ex-klubu na Lapiduchu dnes slaví kulaté narozky. :-O
Jsem se do štěpánky asi zamiloval, ta krásná kukadla... :-) A tady jedna fotka z nobra klubu ;-) https://www.instagram.com/p/BrA2_ClHgAo/
Eva Burešová
https://www.super.cz/562607-kdyby-se-takto-vdavala-v-kostele-cervenali-by-se-i-andele-na-obrazech-prusvitny-top-svatebek-odhalil-nadra-ceske-zpevacky.html
E. Burešová X-RAY
imagebam.com imagebam.com
fricoolinek  
https://www.okoun.cz/boards/krasa_ve_sportu
https://www.okoun.cz/boards/krasa_ve_sportu No ale jsem zklamán, že v (lehce) příbuzném topicu o sportovkyních je mrtvolno. Přitom zlatá doba dnes. Skoro každá sportovkyně má Instagram a spousta z nich, co má Instagram, neopomene tam hodit nějakou tu fotku v bikinách nebo aspoň ve sportovní podprsence. A mezi sportujícíma Češkama je koček fakt neurekom. Jako zrovna třeba Zdeňka Seidlová mi přijde, že je až neskutečně krásná. A mezi atletkama fakt že neni jediná. Tak já nevim, pánové - nechtěli byste tam třeba do toho tématu hodit jména vašich top favoritek? :o) Vyjma sKoukalový. Tý už má Fricoolinek plný zuby. Slépka jedna.
No a zase: když už Eva fotí pro Playboy, proč se musí balit do nějakých látek, abychom vůbec nic důležitého neviděli ? Kvůli uměleckým aktům Playboy nekupujeme ! České herečky by se měly poučit u těch amerických. Ty když už fotí pro Playboy, tak ukážou všechno (Denise Richards, Tia Carrere, Kristy Swanson, Drew Barrymore...).
Tit_Parlamentky_love
díky
fricoolinek  
Fingerhutová
Hm a já vůl si pod scénou v prádle představil, že tam bude v podprsence. :-D
Eva Burešová
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
Miss Hanoi - celek
Nejde jen o herečky. Filmy v USA hodně řeší věkovou přístupnost, bere se to tam přísně a děcka tvoří většinu návštěvníků kin - takže když investují ho blockbusteru obrovské peníze, tlačí na režiséra, aby tam nebyla nahota a nebrala jim publikum... Takže místo prsou tam raději rozstřílí pár lidí na kousky, to dětem tak psychicky neublíží :-)
To je bohužel móda celosvětová - u těch filmů, jejichž režiséři nedokážou přemluvit herečku, aby se ukázala nahá. Působí to strašně nepřirozeně.
EsoRimmer To je frajer! 
Katapult
Nevíte náhodou jestli v pořadu Katapult nebyla někdy nějaká z účinkujích dívek zcela nahá? Já mám dodnes v paměti, že když se ty holky na začátku představujou, každá v jiných šatech podle vlastního výběru, tak jedna si zvolila roucho Evino a přišla tam nahá. Akorát po těch 20 letech nevím, jestli je to realita nebo jenom moje tehdejší náctiletá erotická fantazie. Díky.