Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

No a zase: když už Eva fotí pro Playboy, proč se musí balit do nějakých látek, abychom vůbec nic důležitého neviděli ? Kvůli uměleckým aktům Playboy nekupujeme ! České herečky by se měly poučit u těch amerických. Ty když už fotí pro Playboy, tak ukážou všechno (Denise Richards, Tia Carrere, Kristy Swanson, Drew Barrymore...).
Tit_Parlamentky_love
díky
fricoolinek  
Fingerhutová
Hm a já vůl si pod scénou v prádle představil, že tam bude v podprsence. :-D
Eva Burešová
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
Miss Hanoi - celek
Nejde jen o herečky. Filmy v USA hodně řeší věkovou přístupnost, bere se to tam přísně a děcka tvoří většinu návštěvníků kin - takže když investují ho blockbusteru obrovské peníze, tlačí na režiséra, aby tam nebyla nahota a nebrala jim publikum... Takže místo prsou tam raději rozstřílí pár lidí na kousky, to dětem tak psychicky neublíží :-)
To je bohužel móda celosvětová - u těch filmů, jejichž režiséři nedokážou přemluvit herečku, aby se ukázala nahá. Působí to strašně nepřirozeně.
EsoRimmer To je frajer! 
Katapult
Nevíte náhodou jestli v pořadu Katapult nebyla někdy nějaká z účinkujích dívek zcela nahá? Já mám dodnes v paměti, že když se ty holky na začátku představujou, každá v jiných šatech podle vlastního výběru, tak jedna si zvolila roucho Evino a přišla tam nahá. Akorát po těch 20 letech nevím, jestli je to realita nebo jenom moje tehdejší náctiletá erotická fantazie. Díky.
Lucie Černíková - plavky
Jednodílné :(
V pořadu Katapult začínající a mladá :)
a před tím ještě zpívající, tančící...

https://www.ulozto.cz/!trEi7WaOVk4r/katap-luce-ts

formát je surový stříhaný TS - poraď si jak umíš :(
ale VLC i MPC to přehávají vpoho :)
Miss Hanoi
Nešlo by ještě jak je hned z kraje po téhlé sprchové scéně obléknutá v prádle?? Další scéna je,když ke konci prohlíží to video z ukradeného notebooku. Je tak krátce vidět klín.
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
Miss Hanoi - pozn.
Ještě je tam jedna ero scéna, která je zajímavá především tím, že se svlíkne chlap a ona je oblečená a pak je střih a ona si drží peřinu až ke krku....... no eště že nežiju ve Vietnamu, jestli je tohle nějaká tamní móda
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
Miss Hanoi - celek
Fingerhutová v prádle - od cca 4:20. Jasně, není to nic extra, co do odhalenosti, ale zase kvalita je super a hlavně to asi pro většinu z vás bude novinka.

https://www.youtube.com/watch?v=67cvW71Kbro
Ježiš marja, to je maličkost....

Ještě jsem zapomněl dvě neznámé z Miluj ma alebo odíď v HD. Myslím, že to tady ještě nebylo, přestože je to už pár let starý film.
https://uloz.to/!WOHAi1AXloF4/mmao-sk-mkv

P. S.: Dneska jde na Cinemax 2 od 20:30 Miss Hanoi. Nevím, jestli ten kanál běží v HD, já to nechytím, každopádně teď stahuju z uloz.to DVD rip, což ale nebude logicky kdovíjaká kvalita.

Díky moc Djweka. Vůbec netuším, proč se mi slovo videjko samo opravilo. Nestačil jsem valit oči. Omlouvám se.
Díky moc Djweka. Pěkná výdejka.
Díky moc.
supernova000  

nejhezčí fotka nějak blbne, tak ještě jednou.

imagebam.com
supernova000  
Tereza Maxová

Jedna z nejkrásnějších slavných Češek, fotil Bryan Adams (ano ten zpěvák) v roce 2007.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
supernova000  
Díky za tu Kloubkovou :)