Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

premenovať na .rar a rozbaliť s tým heslom ale fakt to nestojí ani za robotu ani za diskusiu je to odpad nejaké náhľady 250x250
Kromě Zorky nic moc a jsou to jen náhledy v hnusný kvalitě.
Jj, mělo by v tom 2.5MB archivu být zhruba 80 fotek což kdyby skutečně bylo, vychází to na 30Kb na fotku :) Mi přijde, že se povedlo tam pukavcovi zabalit miniatury a ještě ke všemu nějak blbě, když je ten archiv poškozený ..
Ne ... nešlo to! Ma tam nšjakou chybu...
retroslovak Milovník a zberateľ slovenských filmov 
Škoda, že je pobehlica
Podarilo sa mi zohnať divadelný záznam - Škoda, že je pobehlica, je to ale v slabej kvalite, nahrávané ešte na starej STV, 90-te roky, možno nahraté vtedy, keď bola premiéra, ak by niekto chcel, rád poskytnem.
pukavec1995 napoveda na heslo na aqua
vramci napovedy muzes dat napovedu aspon typu "*___-/ ."
kdy:
* = velke pismeno s diakritikou
- = velke pismeno
_ = male pismeno
/ = male pismeno s diakritikou
medzera ako medzera
. = cislo
a cele to do " " ?
nech vieme aku kombinaciu " nazev akvaparku cast prahy kde snidaně natačela prenosy " mame skusat=> ( 48 neuspesnych pokusov :D
Pukavec
Já bych to neotvíral,ještě si zaviruješ počítač:-)
fricoolinek  
Otevřeli jste to někdo?
Ty moderátorky od toho Pukavce?
fricoolinek  
To Pukavec
Zkoušel jsem asi deset možností - s diakritikou, bez... ten název části na "Č" i "P" i ve spojení s ofiko názvem bazénu a pořád nic..
Vytípl jsem ti to sem, můžeš zkoumat. IMHO má tělovou barvu jen :)
Zuzana Stivínová
Kapitán Exner- Poslední pád mistra Materny 2 49:25 Nevím jak dostat gramotně capy z toho Prima Play. Neumíte to někdo udělat? Je to jen chvilička, vypadá to jako by byla Z.S. dole bez.
Vávrová
Díky Vassago,ještě si pamatuju,že to v tom filmu strašně slušelo Janě Svandové,byt nebyla nude
Ivana Vávrová
panty flash
Je to blbá Moskalykova komedie z roku 1971 , ale kalhotky Daniely Kolářové jasně bliknou a nikde jsem to nenašel. Tak snad to sem patří https://uloz.to/!WxOFOm5ZF2XG/klicka-71-dvbt-cz-romin-avi
Díky za tip, Chaloupková luxus. Naopak Eliška zklamání, když si to člověk zastaví, tak je vidět, že má podprdu. Po tom, co ukázala v Rodinném filmu by u ní člověk nečekal, že se bude "upejpat" před mikrosekundovým ukázáním bradavek ve vodě s pěnou. No, chápu, že asi nechce působit lacině, o to víc se hodí říct "Bůh žehnej Olmovi Omerzu"
Ufolin1995
Na tvém mínění mě vskutku ho.no záleží Ufoline:-))).Však oni tě zase brzo zabanujou a kde pak budeš loudit,to nevím:-)
ahura_mazda Čisté mufše, čisté 
Tvl, tenhle retard trumfuje i el diabla...
coze :D
Vanda Chaloupková
Netflix uvedl šestidílný seriál,krátkých ,hororových povídek Haunted.Hrají v něm i české herečky,ve 3 díle,je asi v čase 15 min Eliška Křenková ve vaně,žel moc toho vidět není,ale v 6 díle je v čase cca.12.20 min,je dobře topless, taky ve vaně Vanda Chaloupková.Oba díly lze stáhnout z Uloz.to
KulataNula  
Stylista S01E01 - Lenka Olšanová