Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

Upol je sice pomyleny, ale s pedofilii ty stranky naturista.cz odkud toto video pochazi opravdu nemaji nic spolecneho :)
Vysvětli proč to tu furt dáváš ??? ... Klidně mi napiš do pošty nemusí to byt sem! Podle mně je tohle téma tak trochu pedofilní !!! Ty fotky znám viděl jsem je Troška se podepisuje na nahá těla jak dospělých tak malých děcek a ... hlavně děcek ... takže mám tak trochu nutkání ... ti to mazat ... ČEKÁM NA VYSVĚTLENÍ ... !!!
Klára Issová
Upole,prosím tě ,nedělal si tu Issovou ze Zoufalek?Ani na zahraničních stránkách se zatím neobjevila.
Posledny 3.diel Troskovin na nudaplazi
Máme, najdeš ho třeba tu: http://www.agresori.com/40534-vyruseni-pri-sexualnich-orgiich-na-discu-ve-strmilove.html :)
Thule Borec 
https://stars24.cz/celebrity/ceske-celebrity/3662-slavna-ceska-raperka-spachala-sebevrazdu-drsne-odhaleni
Raperka Zuzka
Vím, že to není zrovna "velká" celebrita, ale... Nemá někdo tohle video bez cenzury? Díky. https://www.expres.cz/brno-praha-sex-na-verejnosti-facebook-nahota-klub-atelier-video-pvt-/viral.aspx?c=A171031_170953_dx-viral_lare
Možná tohle? https://videa.hu/videok/film-animacio/laszlo-peter-felnottfilm-kerekes-vica-keresztes-tamas-docPFcdKA7GmNXYn
Vica Kerekes
Šance by byla, kdyby někdo poznal toho chlapíka, co jí mlátí a pak s ní je v té posteli. Divné ale je, že je na těchto záběrech časový kód. Jestli to není něco vystřiženého nebo nějaký studentský film...
Tak pak jedině zkoušet film po filmu :) https://www.csfd.cz/tvurce/34893-vica-kerekes/
MrX: A neuložil sis ho náhodou? Nebo někdo jiný... Dík.
Taky by mne zajímalo,z kterého filmu je ukázka v době o které píše Anonym 2.6.2018.Z filmů na Jirkazz to určitě není žádný,ani madarský "1".
Ten film byl ještě před měsícem volně ke zhlédnutí na YouTube. Celý účet byl bohužel zrušen, neboť administrátor obdržel několik stížností od třetích stran na porušování autorských práv v souvislosti s materiálem, který tam uživatel "ikzm1" zveřejňoval. Smazaný kanál obsahoval víc jak 1000 TVripů...

A jak to sehnat? Kdo má účet na ČSFD, může se zeptat, jestli by někdo ze sběratelů uvádějících si film ve filmotéce byl ochoten nahrávku poskytnout a/nebo vyměnit za jiný kousek.
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
Rebeka Poláková (32 let), film Únos, SK, 2017
http://jirkazz.gzk.cz/?h=kerekes
Monika Hilmerová: bohužel, ten film Omyly tradičnej morálky se nedá nikde najít. Přitom filmy, které natočila o rok, resp. dva později (Citové cvičenia, Anorexia mentalis) jsou normálně na uloz.to a i v celkem slušné kvalitě. Na CSFD se u těch Omylů píše, že je má někdo ve fimotéce. Upřímně ale nevím, co to znamená. Je možné, že kdysi na uloz.to film byl, ale už je smazán.
Monika Hilmerová

Na Jirkazz-ově webu se kdysi v komentářích objevil dotaz, jestli Monika Hilmerová měla někdy odhalenou scénu. Jako čtrnáctiletá si zahrála postavu žačky posledního ročníku základní školy v televizním dramatu "Omyly tradičnej morálky". Zhruba uprostřed filmu měla scénu s postavou mladého jugoslávského fotografa jménem Goran, u něhož si chtěla nechat nafotit umělecké akty. Během líbání Goran její postavě vyhrnul černý bavlněný svetr a do záběru kamery se na chvíli dostala nahá dívčí prsa. O několik minut později si pak Monika v dalším záběru oblékala kalhotky, přičemž bylo vidět víc, než tvůrci původně zamýšleli. Nebo se mi to s tou holou pipinkou jenom zdálo? :-) Samotná herečka v nejméně dvou rozhovorech pro tisk po letech přiznala, že režisér Ľubo Kocka při natáčení zneužil její důvěru a na obrazovce bylo k viděni něco, k čemu ona nedala souhlas...

Ještě prosba. Nevíte prosím někdo, jak by se dal kontaktovat lapiduší uživatel s přezdívkou "rozumBrad" (alias "rzBrd") ???

Vica Kerekes
Sorry for my message in English. At 0:56 of this video there is a Vica Kerekes nude scene that I've never seen it before. Does anyone know from what movie or series is this scene? https://bit.ly/2kFWaNd
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
Kolik za to tak mohou chtít? Už jen ta tří-písmenná doména je zázrak
Elf.cz
Provoz komunitního fóra Elf.cz je ukončen. Komunitní fórum i doména jsou prodejné případnému zájemci. Seriózní nabídky zasílejte na info@elf.cz.
Nepujčil by mi někdo nějaké prachy já bych to koupil ... :o))))))