Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

Caute mravce.
nasiel som toto:


mozem vam to repostnut, ale iba na TB. vzhladom na vek by to vsetky freeserveri zmazali do 10 minut.
Trojí život
Film průměr, odhalení Sabiny přineslo asi maximum možného, ale jinak žádná sláva. A to zrovna Hanka Vagnerová je z těch, kde jsem s ohledem na minulost něco očekával. Ale ty postelové scény s peřinou u krku, to je teda něco. A nejlepší když se pod tou peřinou ještě oblékají.
Pazderková
Bohužel ne,ale snad to bylo k nějakému divadelnímu představení,nebo festivalu
Pro jakou příležitost to fotil ? A udělal jen jednu fotku ? Nemáš lepší rozlišení ?
Pazderková
Vassago není,fotograf Radim Kořínek.
A není to fake ?
Na dublérky se hrálo v každé době. Osobně si myslím, že v tomhle filmu měla Dvorská dublérku. Měla ji i v Elixírech ďábla, jenom v Pražských nocích ne, a to ji ještě museli hodně přemlouvat.
V této době se u nás na dablérky moc nehrálo.
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
Trojí život | pro představivost dobrý jako
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
Trojí život | Vágnerová, Kubařová - nichts moc
Spíš ne... Kromě nějakých výjimečných případů :-)
To provedení vypadá na dublerku, ne? Je nějaké potvrzení, že by to fakt byla ona?
2 zmrd05: Trojí život byl trochu zklamáním (nejen stran relevance pro náš klub), nicméně co se týče Sabiny Rojkové, jde zatím o největší (potvrzené) odhalení. Byť si, mrška jedna, prosadila dvoje spoďáry :-) (podobně jako Pfauserová v ulici). Ty dvě starý vochechule mě celkem nechávají klidným, byť jim tam toho možná bylo vidět o něco víc. Čekám, až se objeví na uloz.to něčí rip z UPC nebo satelitu (ty mají vyšší kvalitu), pak to sem možná dám.
...sem myslel před chvíli, že je to novinka... a něco už je snad z roku 2016.
Veronika Khek Kubařová
... tak určitě.
Jistě sem vloží někdo výcuc z Trojí život - hlavně asi tu poslední postelovou hromadnou scénku v HD 1080p. ...tedy doufám. Tak to nebudu kazit mými nyní maximálně 720p capy. Anóbrž ale upozorním, že na webu www.amandehotel.cz je plno Veroniky (obrázky i video) v pěkných situacích. I když se jedná o masáže nebo saunu, tak samozřejmě jen decentní promo fotky pro tento hotel. Ale je jich docela hodně a jsou i docela hezké. Např tato:
fricoolinek  
To Jirkazz
Je scéna s herečkou v bikinách/prádle pro tebe dostatečně odhalená nebo ne? :o)
Milena Dvorská - Začít znova (1963)
pazderková s koulí.
Děkujeme za fotky. Četl jsem tuto recenzi a byl jsem zvědavý. "Jsem rád za každého nového FAMU tvůrce, ale musí za každou cenu ve svých filmech zaujmout oplzlostmi?? To opravdu nedokáže vymyslet přínosnější myšlenku?? Vždyť ostatní jeho snímky měly alespoň nějaký náznak hodnoty...A to měl teď režisér k dispozici alespoň "nějaké" herce. Musím pochválit, že použil starší 16mm formát, zřejmě kameru Aatonku. S takovou technikou to chce mít odvahu, ale odvděčila se mu krásnou barevnosti snímku...Takže příště zapomenout na oplzlosti a vynechat podivína a názorově zvráceného pana Uzla...Jinak to může David určitě dotáhnout daleko.." https://www.csfd.cz/film/356449-skraboska/komentare/
Ano, růžová je z Korunovace, černobílá z Kebabu.