Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

fricoolinek  
To Jirkazz
Je scéna s herečkou v bikinách/prádle pro tebe dostatečně odhalená nebo ne? :o)
Milena Dvorská - Začít znova (1963)
pazderková s koulí.
Děkujeme za fotky. Četl jsem tuto recenzi a byl jsem zvědavý. "Jsem rád za každého nového FAMU tvůrce, ale musí za každou cenu ve svých filmech zaujmout oplzlostmi?? To opravdu nedokáže vymyslet přínosnější myšlenku?? Vždyť ostatní jeho snímky měly alespoň nějaký náznak hodnoty...A to měl teď režisér k dispozici alespoň "nějaké" herce. Musím pochválit, že použil starší 16mm formát, zřejmě kameru Aatonku. S takovou technikou to chce mít odvahu, ale odvděčila se mu krásnou barevnosti snímku...Takže příště zapomenout na oplzlosti a vynechat podivína a názorově zvráceného pana Uzla...Jinak to může David určitě dotáhnout daleko.." https://www.csfd.cz/film/356449-skraboska/komentare/
Ano, růžová je z Korunovace, černobílá z Kebabu.
milacek87  
nevidel, na uloz.to jsou jen nejake fotky z nataceni: imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Jana Pidrmanová
Viděl někdo tento studentský film? Nelze najít video. Škraboška http://www.davidvigner.cz/cz/filmografie/skraboska/
Leichtová - divadlo
Poslední obrázek mám nazvaný "kebab" tj. asi je z představení Kebabu. (možná cap z nějaké upoutávky na představení, ale už si nepamatuji) Ty předchozí v růžovém si už nevzpomenu též.


Tyhle upravené fotky dávej do Spřáteleného klubu X-ray !!! Zde nepatří a budu je mazat !!!
Dermacol
Mohl by prosím někdo hodit nějaký foto z reklamy na dermacol tý kočky co ukazuje prdelku ve vaně? P.S. Nevíte jak se jmenuje?
V prádle byla při představení docela dlouho. O záznamu nevím, na netu jen pár fotek, např. tato z dálky (č. 4): http://www.divadlokomedie.eu/repertoar/po-derniere/kebab/
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
Andrea Košťálová - trochu vylepšená
Anrea Košťálová seethrough (x-ray)
https://uloz.to/!sNynijs7uO40/5acc7b9bf6a5a07d92300d00-240889-jpg
fricoolinek  
Kebab
Je někde nějakej záznam toho Kebabu, kde snad Leichtová byla v prádle...?
https://youtu.be/kptXMOjjOXg?t=179
murphy19811  
Vinnetou
Ale jo chodí sem ještě:-) Takže,,záznaům existuje, je z roku 2008 a z pvodního obsazení, Špalková,Winterová,Borová. Ale pochybuju,že toto se někdy do TV dostane (můj osobní názor). Nejlepší výhled je z postranní pravé lože č 15,16, nebo první balkon.Ty vršky fakt nevím. Derniera je skutečně v červnu. Odkud je záznam s Hybnerovou nevím,ale tuším,že jsem četl,že je to nějaký únik, nic záměrného. Vše co je jako dostupný materiál (youtube, vimeo...., je bez nahoty) Ale pro útěchu, v prosinci má premiéru Mikve v Malém divadle v Liberci, a tam si pro nahotu taky nechodí daleko.
A ty snímky Hybnerový z Mikve na jirkazzovi pocházejí odkud? To je amatérský záznam nebo byla ukázka v TV/youtube, nebo odkud to je?
Mikve
Z toho představení byly pořízeny ty známé snímky Vandy Hybnerové vylézající z mikve,tak snad někde nějaký záznam,třeba jen uryvek existuje.
Mikve
Tak na divadlo je odborník Murphy,pokud sem ještě chodí.Jinak snad doufat jednou jestli byl pořízený záznam a bude někdy na CTArt,anebo ideálně DVD.