Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

fricoolinek  
Kebab
Je někde nějakej záznam toho Kebabu, kde snad Leichtová byla v prádle...?
 
https://youtu.be/kptXMOjjOXg?t=179
 
murphy19811  
Vinnetou
Ale jo chodí sem ještě:-) Takže,,záznaům existuje, je z roku 2008 a z pvodního obsazení, Špalková,Winterová,Borová. Ale pochybuju,že toto se někdy do TV dostane (můj osobní názor). Nejlepší výhled je z postranní pravé lože č 15,16, nebo první balkon.Ty vršky fakt nevím. Derniera je skutečně v červnu. Odkud je záznam s Hybnerovou nevím,ale tuším,že jsem četl,že je to nějaký únik, nic záměrného. Vše co je jako dostupný materiál (youtube, vimeo...., je bez nahoty) Ale pro útěchu, v prosinci má premiéru Mikve v Malém divadle v Liberci, a tam si pro nahotu taky nechodí daleko.
 
A ty snímky Hybnerový z Mikve na jirkazzovi pocházejí odkud? To je amatérský záznam nebo byla ukázka v TV/youtube, nebo odkud to je?
 
Mikve
Z toho představení byly pořízeny ty známé snímky Vandy Hybnerové vylézající z mikve,tak snad někde nějaký záznam,třeba jen uryvek existuje.
 
Mikve
Tak na divadlo je odborník Murphy,pokud sem ještě chodí.Jinak snad doufat jednou jestli byl pořízený záznam a bude někdy na CTArt,anebo ideálně DVD.
 
Tak to možná jen s kukátkem,ovšem budeš vypadat divně:-).Ale hlavně ti asi nikdo nezaručí zrovna v té uloze Pidrmanovou,jsou tam alternace,Talackova,Borova atd
Už jsou jen 4 představení a vidím tam jen několik lichých míst v druhých řadách na balkónech... Má to ve Stavovském vůbec smysl?
Jana tam jde úplně nahá do mikve po takových točitých schodech, takže se cestou otočí o 360 stupňů a je vidět ze všech stran. Dost divoké, divím se, že se k tomu nechala přesvědčit :-)
Mikve
Máš ještě šanci,stále ji hrají,teprve v červnu bude derniera.
 
Podle toho co říkáte skoro člověk lituje, že nebyl více kulturní na správném místě :D
EF
no neke, v hroším výběhu mají mláďátka ....
 
V té Mikvi to ale byla maximální nářez.
fricoolinek  
EF
No, fakt že nic moc. :-( V necelejch 25. Zdaleka nejsem fanda holek kost a kůže, ale tohle... Řekl bych to takto - Holka je tlustá ve chvíli, kdy přestává vypadat dobře v bikinách (s normálním střihem - ne nějaký ty hrůzy pro tzv. plnoštíhlý, kdy spodní díl zasahuje 10 cm nad pupek). Což je Ewin případ, když nosí plavky pro 45 letý maminy.
 
Ewa Farna
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
fricoolinek  
Video s "Petrou Kvitovou"
Na něm se dají pěkně demonstrovat krásy našeho jazyka - Je to video podvodní nebo spíš podvodný? :-D
 
fricoolinek  
ahura_mazda
Seš čurák, vole xD
 
Jo ukazala bude to orisek najit
Vtipny no !!
ahura_mazda Čisté mufše, čisté