Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Okoun Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

Vtipny no !!
ahura_mazda Čisté mufše, čisté 
fricoolinek  
Ewa Farna
Ukázala se někdy trochu v plavkách vyjma toho primáckýho VIP magazínu někdy v roce 2009? To nám dluží, jako :-D
fricoolinek  
Mnianketa
Pokud byste si mohli vybrat, tak raději nějakou kvazi-nude scénu typu "rychlého přeběhnutí v přítmí s nahým zadkem" nebo scénu v bikinách/prádle kde se stopáží ani množstvím světla nešetří? Já určitě mám raději druhou možnost, protože je při takové scéně vidět relativně více.
Jo je na depfile jsou svine je to placený picové
A přitom bývá realita úplně opačná - většina naturistů ráda u vody klid což moc dohromady s přítomností děcek nejde ..
yoyo. niekto to vola natur a niekto pedo
Týýbrďo, tak to vystupuju taky v "pornu", to jsou věci .. na Liberecké natura sešny jsem jezdíval s manželkou (bez dětí) též .. už to nějaký ten pátek je, Žurka si odtamtud pamatuji. Pamatuji se, že jsem tam jednoho maňase s mobilem poslal do háje, jinak tam chodil profi fotograf a vždy se ptal, jestli může fotit .. by mě nenapadlo, že tam Poláci (bylo jich tam pár) takhle podnikají .. byl to mimochodem super relax, díval jsem se loni, že už tam akce nejsou, teď už i chápu proč .. škoda, lidská zrůda dokáže zneužít všechno.
https://ostrava.idnes.cz/soud-s-nudisty-010-/ostrava-zpravy.aspx?c=A140331_075250_ostrava-zpravy_jog
Troška
Foto a video s Troškou se dají dohledat na netu. Natáčela to společnost purenudism. Snad nějací poláci. Pán, který to v ČR domlouval a byl i přítomen tak je snad v chládku.
To je beztak Ufolin, nechapu ze jeste nedostal ban za to co tu a v jinych forech predvadi.
Blbej, pane kolego, blbej..
Tit_Parlamentky_love Nic zásadního, makám a makám 
za kolik? :)))))))))
Troška
Anonyme,tvoje drzost je neuvěřitelná,neříkej někomu co má dělat a kam to má dát.Jsi tak blbej,nebo trollíš?
Tak to video sezen a dej na freeserver
musim prehladat archiv. ale dost mozne, ze som to po dost tvrdej kritike vymazal
tatina68  
Marcela + Michaela Ovčáčková
Linhartová & neznámá - Cesta do lesa - v prvním případě příliš temné, v druhém zase příliš z boku. Ale myslím, že to nebylo ani na starém dobrém Lapiduchu. Maximální dostupná kvalita.

https://uloz.to/!GazQAZJfTXQT/cdl-01-mkv
https://uloz.to/!mVTL7T9jpIBZ/cdl-02-mkvPozor - neplést si dvě různé věci: a) fotky (možná existují i videa) z nudistické akce v Hošticích, cca z roku 2010, kde se Troška podepisoval lidem na holá těla, a protože nevynechával ani děti, byl z toho trochu poprask. Zajímavé ale moc nejsou, protože jsou tam právě buď děti nebo naopak MILF (+ chlapi), holek 18-30 tam bylo málo, na prstech jedný ruky by je spočítal i válečný invalida; b) jakési making-of, pořízené pravděpodobně amatérskou videokamerou během natáčení nudistických scén do filmu Slunce, seno, erotika. Kvalita tohoto záznamu byla ale nízká, záběry navíc nebyly detailní - tedy pro nějakou potěchu smyslů nepoužitelné. Možná, že to bylo na youtube, ale já to po uložení zanedlouho smazal.
To není žádnej casting, ale nějaká nudistická akce, kde si pozvali Trošku...