Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeNové

Spravují:

rodier,
vassago,
jirkazzReklama
Bohužel archív puvodniho klubu neni k dispozici, neboť Lapiduch nesmyslně využival robots.txt a znemožňoval tak botum google a archive.org jakoukoliv indexaci.
Diskusni klub k webu Odhalené scény v českém filmu by Jirkazz


Zde můžete nahrát obrázek: Mageo Picture Uploader , poté vám to ihned vygeneruje html kód který vložíte do klubu a obrázek se zde objeví. A nebo můžete nahrát více obrázhů najednou v hostingu imagebam po vložení html kódů do klubu se objeví náhledy obrázků.


Další zajímavé kluby
Nahota na divadle
Ceske a Slovenske Dievcata
Marie Doležalová laskavý fetišismus
Masturbace celebrit
X-ray
Zpěvačky


Návštěvnost

TOPlist

Já bych se na to rád podíval a co ty víš třeba to má někdo v HD :o)
Zivot na zamku
Lucas234-Jo,jo to je ona
Sprchova scena
to: Kokos Ananas: Bohužel ne, už je to nějaká doba, ani ta má kámoška to myslím neříkala. to Vinnetou: Tohle? http://jirkazz.gzk.cz/?f=zivot-na-zamku-2
No jéžiš! Sem s tím :)
Sprchova scena
Lucas234-já mám podobnou historku,jedna moje bývalá spolužačka měla podobnou scénu v seriálu Zivot na zámku,taky ji na nic jinyho nepotřebovali.Kdyby náhodou někdo měl.A zajimavá je i scéna z děsně blbýho filmu,na který jsem se díval jen kvůli te sceně ze sprch-Unos Moravanky-Tu scenu mám,ale jen z Youtube v hrozný kvalitě,ale kdyby někdo chtěl,napište si o odkaz
rodier Horst Fuchs je muj druhy otec.  Jediny pravy !
ad c-ce ja mu tenkrat nabizel penize za archiv Vankove, ale fotky ktere mi tenkrat dal jako dukaz ze to fakt ma byli dost neprukazne - nemel zadny foto kde by byla videt najednou naha. Vzdy to byl bud oblicej nebo kus tela. Takze jsem mu neveril (chtel za to tenkrat 10K).
Díky Upolovi, Lucas234 - víš, co to bylo za film, kde měla být ta školní scéna? Mohlo jít o tenhle, ale spíš bych tipoval nějaký jiný (dost možná i zahraniční). Dík.
To upol
Díky, super! Připomnělo mi to, co mi před pár lety říkala kámoška. Nějaká její spolužačka z VŠ se přihlásila na inzerát, že hledají komparsistky na natáčení čehosi. Přišla tam a čekala tam asi stovka holek a výběr proběhl tak, že přišel někdo ze štábu a oznámil jim, že součástí té komparsové "role" je i několik minut nahoty ve školních sprchách, načež ze stovky zůstalo asi tak dvacet, což bylo tak akorát, co pro natáčení potřebovali. :)
Jo dík to je ono :o)
Dominika Morávková-Zeleníková - Špina 2017cut
Dej to na ulozto nebo zippyshare.com
Az po usi
Vassago,myslíš tuhle? uploaded.net/file/mi4cp5s7/
sorry, minulorocnu seriu uz nemam
Máš s01e10 ? Ta mi nějak unikla...
Tady i bez nutnosti stazeni ; -) http://wowslut.com/view-video/4561
Kristyna Bokova
Kristyna mela jeste odvaznou scenu ve filmu Krok do tmy, kdyz vstupovala do sprchy.
Tajne hambate fotky
Jak jsem uz psal, vcelku slusnou nahradou je: https://www.amateurvoyeurforum.com/showthread.php?t=89
geekstar le fů 
Není o co stát, já tam přístup mám, ale je tam totálně mrtvo. Poslední příspěvky někde z dubna, pak jsem tam házel několik linků já, ale kromě chytrých komentářů ("vzít to krumpáčem") tam nikdo nic dalšího nedal, tak jsem to vzdal. :)
Vzhledem k tomu, že správcem je aktivní uživatel (Milda), předpokládám, že platí opravdu to co se tu už párkrát rozebíralo - být aktivním a hodnotným přispěvatelem obdobných klubů Okouna a pak požádat. Milda tam podle mě nemá zájem o čisté "čtenáře" a ani bych se nedivil, kdyby se jednalo o klub s hodně úzkým výběrem členů. Na Lapiduchu - Tajných hambatých fotkách byl problém s velkou členskou základnou což vyústilo v neochotu vkládat vlastní úlovky z důvodu obavy z hromadného šíření. Předpokldám, že to má Milda těžce uzavřené i z tohoto důvodu.
v 02 alebo 03? nejako som nepostrehol. Skor zaujimava bola ta jebackova scena s Geisslerkou