Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravují:

S_M_Lomoz,
crudo

Může vás zajímatReklamatady se bavíme o ČT

youdontknowme falešná  přezdívka
Blablabla.
“Vitásková ostrouhala”?? To je napsané tak, jakoby prohrála soud s ČT. Ve skutečnosti soud jen uznal, že ČT byla aktivní a jede se dál, soud bude.
Zvláštní ale je čtyři dny před termínem odeslat Českou poštou obálku a neověřit si, zda byla doručena, když nedoručení znamená uznání nároku Vitáskové.
Žaloba je za tvrzení redaktora, že Vitásková “měla připustit přidělení licencí elektrárnám, které ale neměly nárok na vyšší výkupní ceny elektřiny." Vitásková se brání tím, že na úřad přišla o víc než půl roku po rozhodnutí. Jak to bylo rozhodne až ten soud a pokud redaktor lhal, budou mít kritici ČT vánoce, protože spojení se solárníma baronama je docela mazec. Každopádně Vitáskovou solární baroni vláčeli 6 let soudama, hrozilo jí skoro deset let nebo kolik a nakonec ostrouhali.
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Šarapatka o jednání Rady ČT
"Lipovská je houževnatá, když neuspěla s omluvou ČT za obsahu lidické reportáže, bude zkoumat aspoň faktury na její výrobu…. a nově i Fokus Václava Moravce.

Jakkoliv je počínání radní ČT bizarní, nejde o náhodu. V šikaně zaměstnanců veřejnoprávní televize jí zdatně sekundují i další radní. O pohlazení ANO a extrémistů usiluje i další „antievropan“, radní Matocha z Babišových Lidovek. Přítel Klause z Trikolóry čerstvě proslul zuřivým výslechem šéfky právníků ČT a esa mediálního práva Markéty Havlové. Kvůli (sic!) poštovní dodejce v soudním sporu expředsedkyně ERÚ Vitáskové s Českou televizí o půl milionu korun.

Přestože právníci včas a řádně odeslali potřebné dokumenty, Česká pošta je nedoručila. A Matocha za cizí malér šikanuje Českou televizi, její právnící prý měli na poště hlídat, zda zásilku doručila! Že druhý den po jeho extempore u soudu televize uspěla a Vitásková ostrouhala, přechází Matocha mlčením."

https://www.forum24.cz/misto-kontroly-sikana-a-ostrelovani-poradu-i-reditele-v-rade-ct-se-spojila-inkvizice-s-stb/