Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravují:

S_M_Lomoz,
crudo

Může vás zajímatReklamatady se bavíme o ČT

doc All generalizations are false, including 
Tak evidentně převažuje na jednu stranu a je to na něm vidět.
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
Myslis, jako ze VKML nemuze do televize, protoze by nepusobil vyvazene? (precti si i ty drobny pismenka dole a pdp)
a
 
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Nekrm to.
youdontknowme falešná  přezdívka
Jdi do prdele s Lidicema ty koště.
huhla Co se zbytečným časem?   Klubík EU čeká...
"insidersky přibližuje průběh jednání"
to je mimořádně vyvedený alibismus. Inu, Lékova linie se nezapře.
Trisolde Moja chorá hlava  v jednom je plameni.
Já jsem to četl a Českou pozici znám. Tyhle názory a komentáře ale mají cenu pouze od lidí, kteří jsou aspoň formálně nezávislí, bez ohledu na typ média. A měl by jim předcházet ten zpravodajský servis, který se mimo ČP jaksi nikde nevyskytuje, pokud jsem si všiml. A je dost divné, že se toho nikdo nechytá.
kostej3 Já mám namočený cíchy! 
Česká Pozice je názorový magazín, to není zpravodajství. Forma toho textu je uvedená v perexu: "Místopředseda rady Pavel Matocha potřetí insidersky přibližuje průběh jednání." Ale je pravda, že Dvořákův postoj by mě taky zajímal.
Plat Dvořáka mě nezajímá. Mě strašně štvě, že ČT nedokáže přiznat chybu v reportáži o Lidicích. To obvinění je založené pouze na poválečném zápisu četníka, který židovskou ženu zatýkal (spolu s dalšími četníky a starostou, tedy lidmi, kteří mohli/měli znát její problematický podle okupantů zfalšovaný přihlašovací lístek… v době po atentátu na Heydricha, kdy se měly znovu prověřovat identity) a měl tudíž v době, kdy se Lidická katastrofa teprve vyšetřovala a řada jeho kolegů byla poháněná kvůli kolaboraci, silnou motivaci se vyvinit… v dobovém hlášení o zatčení udavač uvedený kupodivu není, ačkoliv na to byly předpisy…
Nabízí se srovnání s kauzou Milana Kundery - jeho udání je doložené dobovým policejním záznamem plus je uvedeno jako chvályhodný příklad v přednášce nějakého agitátora. Představte si, že by ČT obvinila Kunderu z udání jen na základě té zmínky v přednášce….
 
Trisolde Moja chorá hlava  v jednom je plameni.
Matocha je člen rady a autor toho návrhu, takže je úplně jedno, co o tom píše, pokud nedostala hlas protistrana. To je úplně mimo elementární zásady žurnalistiky a patří to celé leda tak do MM.
kostej3 Já mám namočený cíchy! 
No prosím a ta fakta a realita, které ignoruje jsou tedy jaká?
Ty žiješ fakt v takovým tom černobílým světě, kde se lidi dělí jen na dvě skupinky, co? Dvořákův plat je mi u prdele, jde mi o to, že nějaký demagog šíří zavádějící text napsaný na míru jeho pohledu na věc a ignorující fakta a realitu. Nicméně nepředpokládám, že bys to pochopil, správná strano.
Tak jestli ji sekretariat Rady zasil, mohli si ji pujcit k nahlednuti kvuli zprave o hospodareni nebo tak. A kdyz zacali radni delat obstrukce, zase ji sbalili, aby se nahodou "neztratila." Cin certu dobre...
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
Klidne to mohli byt jen kopie, tech smluv co ma CT. Vtipny point je, ze Rada CT nepise tomu cloveku, co to odnesl a na koho by se jeden logicky obracel, ale musi podle pravidel na Dvoraka.
kostej3 Já mám namočený cíchy! 
I mně ten komentář přijde zaujatý, wtz. Matocha je považován (nevím jak moc právem) za koně ze stáje Zeman/Babiš, čemuž odpovídá ji platforma, na které komentář vyšel. Ale zase to nejsou úplné nesmysly, takže nějaké čachry se smlouvama tam asi budou. Já z toho pochopil, že jde o smlouvy patřící radě, jinak by přece nepožadovali navrácení a to téměř jednohlasně.
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
Jenze tam nikde neni zminen krucialni fakt - a to, ci smlouva to byla. Pokud to byl kus patrici rade, pak je pro mne nepochopitelne, proc by ji pujcili HR CT, kdyz CT ma svou vlastni. V tomto pripade pak bez diskuse by ji HR CT melo okamzite vratit rade, wtz. Pokud to ale byl kus patrici CT, tak je situace uplne jina, mimojine kvuli GDPR, ale take pro pripad nejakeho sporu, kdy bych postupoval stejne jako CT (hlavne bych svuj kus nikdy nedal z ruky). A to je to hlavni, co jsme se nedozvedeli. (Navic bych upozornil, ze cely clanek nepusobi objektivnim dojmem.)
kostej3 Já mám namočený cíchy! 
Ano, bylo to zbytečné. Ale neboj, hlavně že jsi na té správné straně, Dvořáka a jeho plat jistě ubráníte :)
(že já to blbec krmil)
 
youdontknowme falešná  přezdívka
Soros s Kalouskem!
kostej3 Já mám namočený cíchy! 
Třeba ta fakta, na která ses ptal. Kdo a kdy tu smlouvu odnesl ze sekretariátu rady ČT.