Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravují:

S_M_Lomoz,
crudo

Může vás zajímatReklamatady se bavíme o ČT

marin72 marin 
dneska ČT3 plus mnoho bodůch za vynikající komponovaný večer ku poctě Blanky Bohdanové - 3 TV inscenace, které jsem asi dosud vůbec neviděl (teď běží druhá, tu třetí jsem teda asi viděl, ale počkám si) - zatím absolutní pecka, takhle dlouho jsem v kuse na telefisi nečuměl už roky...

https://www.csfd.cz/film/158190-bellevue/prehled/

https://www.csfd.cz/film/619311-konec-leta/prehled/

https://www.csfd.cz/film/5373-odchazeti-s-podzimem/prehled/ 
on Nacher dlouhodobě odmítá očkování? To si mel rict hned! Takovy zmrd patri do prevychovneho tabora!
Hlavně to Milostivé léto je špatně napsaný zákon. Dotčené organizace a jejich exekutoři s tím nesouhlasí a jsou připraveni své úroky z úroků bránit pomocí právních kliček. A je to jen logické, žádnému zloději by se nelíbilo, kdyby jste mu nařídili, aby vrátil, co nakradl. V minulosti své nároky zaklínali pomocí mantry o "dobrém hospodáři".
klidek, mladezi
 
Takze kdyz Nacher zrovna nezaslapne sneka, ale polozi ho az na topeni prazskeho magistratu, maji u toho stat kamery? Tak at si je ksakru zavola - ANO k tomu snad ma prostredku dost.
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
No vidiš, a já zrovna u (naštěstí jen okrajového) sledování prvního dílu říkal, že to až bolestně přesný, jak ty lidi a ty situace přesně poznávám, a že se na to nemůžu dívat, protože by mi u toho praskaly žilky. Ale tak já se školství dlouhodobě a aktivně zajímám, tak to asi vidím jinak.
kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
ne
Sarpele Want to sell your house?   Best hide the taxidermy.
Takže ČT má vyhovět požadavkům každého politického mašíbla, aby mu nedávala levnou munici, chápu to správně?
kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
O Nachera mi ale vůbec nejde, jde o to, že mu takto Fridrichová dává levnou munici. btw kritizuje to i Hule z ČvT
Vrhne se na ČT i pokud volby nevyhraje a Nacher není příčinou, ale jen kašpárkem ve hře, na kterou nemá. Nacher je takový Volný pro voliče ANO. Dlouhodobě odmítá očkování, jebe do ČT kudy chodí (když se jedná o můj průser, tak se mnou ti kreténi chtějí mluvit a když se jedná o věc, která vyšla a na které mám kromě dalších 72 lidí podíl i já, tak se se mnou nebaví, kňů, kňů, kňů) a nebojí se píchnout i no národoveckých témat. Nacher je politik, který by uspěl v každý straně, protože je to bezskurpulózní populista.
kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
hlavně ty pak po volbách nezapomeň brečet, až se ANO po volbách vrhne na ČT (pokud je vyhraje)
On brečí, že na jeho názor není nikdo zvědavej, ale když si pustíš 168 hodin, jaký by tam jeho ksicht měl význam?
kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
ale on si nestěžuje, že by o tom neinformovali, přečti si to pořádně
Ilmarinen My nevěříme v Ďábla ale Ďábel věří v nás 
Ok, tak když to okleštím jenom na ten jeho výrok a vynechám z toho svůj názor, že člen ANO je automaticky kokot, tak mi z toho pořád zbyde to jeho brečení "informujete jenom o tom, co mě neukazuje v dobrém světle; proč neinformujete i o tom, co mě ukazuje v dobrém světle?" V tom je hned několik argumentačních faulů z Nacherovy strany. Potvrzovací zkreslení, zaujatý vzorek, falešné dilema.. Publicistickej pořad má nějaký témata, kterým se věnuje. To, že se věnuje tématu A a B, a nevěnuje se tématu C, po tom za prvý Nacherovi nic není, a za druhý proč vlastně brečí, že ho nahánějí kvůli Babišovi a Faltýnkovi? Je přece poslancem za jejich stranu. Nerušit, vládneme?
kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
argumentační faul "Logický kruh", sorry
+1
Ilmarinen My nevěříme v Ďábla ale Ďábel věří v nás 
Je to vychcanej demagog. Brečí ve stylu "informujete jenom o tom, co mě neukazuje v dobrém světle; proč neinformujete i o tom, co mě ukazuje v dobrém světle?" Protože publicistickej pořad v očích těchhle bařtipánů musí bejt "vyváženej". A když je někdo vychcanej demagog jako tady pan Nacher, tak já jako koncesionář očekávám, že mě 168 hodin bude informovat především o tom, takže jsem s jejich prací v tomhle ohledu spokojen. Nota bene když je Nacher členem holdingu, to o jeho slavných úspěších může psát Mladá fronta nebo jiné Lidovky klidně na první stránce s fotkou hrdiny přes celou stránu.
kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
Proč je debil?
Ilmarinen My nevěříme v Ďábla ale Ďábel věří v nás 
To je debil.
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Patrik Nacher


Tak pořad 168 hodin na ČT mě včera definitivně utvrdil, že není fér. Jeho reportéři mě pravidelně nahánějí před Sněmovnou kvůli Babišovi, Faltýnkovi atd., ale když natáčí reportáž o tématu (tzv. milostivé léto), na kterém jsem se významně podílel (s návrhem přišel Marek Výborný) a které jsem přenesl z PSP na pražský magistrát, tak to najednou nevolají a nemají zájem o názor spoluautora pozměňujícího návrhu a autora usnesení pražského zastupitelstva. Věc náhle obsahově posunou do roviny, že pražský magistrát se něco rozhodl a na kameru jde radní Hana Kordová Marvanová. Takže asi tak ????‍♂️…