Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravují:

S_M_Lomoz,
crudo

Může vás zajímatReklamatady se bavíme o ČT

kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
hlavně ty pak po volbách nezapomeň brečet, až se ANO po volbách vrhne na ČT (pokud je vyhraje)
On brečí, že na jeho názor není nikdo zvědavej, ale když si pustíš 168 hodin, jaký by tam jeho ksicht měl význam?
kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
ale on si nestěžuje, že by o tom neinformovali, přečti si to pořádně
Ilmarinen My nevěříme v Ďábla ale Ďábel věří v nás 
Ok, tak když to okleštím jenom na ten jeho výrok a vynechám z toho svůj názor, že člen ANO je automaticky kokot, tak mi z toho pořád zbyde to jeho brečení "informujete jenom o tom, co mě neukazuje v dobrém světle; proč neinformujete i o tom, co mě ukazuje v dobrém světle?" V tom je hned několik argumentačních faulů z Nacherovy strany. Potvrzovací zkreslení, zaujatý vzorek, falešné dilema.. Publicistickej pořad má nějaký témata, kterým se věnuje. To, že se věnuje tématu A a B, a nevěnuje se tématu C, po tom za prvý Nacherovi nic není, a za druhý proč vlastně brečí, že ho nahánějí kvůli Babišovi a Faltýnkovi? Je přece poslancem za jejich stranu. Nerušit, vládneme?
kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
argumentační faul "Logický kruh", sorry
+1
Ilmarinen My nevěříme v Ďábla ale Ďábel věří v nás 
Je to vychcanej demagog. Brečí ve stylu "informujete jenom o tom, co mě neukazuje v dobrém světle; proč neinformujete i o tom, co mě ukazuje v dobrém světle?" Protože publicistickej pořad v očích těchhle bařtipánů musí bejt "vyváženej". A když je někdo vychcanej demagog jako tady pan Nacher, tak já jako koncesionář očekávám, že mě 168 hodin bude informovat především o tom, takže jsem s jejich prací v tomhle ohledu spokojen. Nota bene když je Nacher členem holdingu, to o jeho slavných úspěších může psát Mladá fronta nebo jiné Lidovky klidně na první stránce s fotkou hrdiny přes celou stránu.
kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
Proč je debil?
Ilmarinen My nevěříme v Ďábla ale Ďábel věří v nás 
To je debil.
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Patrik Nacher


Tak pořad 168 hodin na ČT mě včera definitivně utvrdil, že není fér. Jeho reportéři mě pravidelně nahánějí před Sněmovnou kvůli Babišovi, Faltýnkovi atd., ale když natáčí reportáž o tématu (tzv. milostivé léto), na kterém jsem se významně podílel (s návrhem přišel Marek Výborný) a které jsem přenesl z PSP na pražský magistrát, tak to najednou nevolají a nemají zájem o názor spoluautora pozměňujícího návrhu a autora usnesení pražského zastupitelstva. Věc náhle obsahově posunou do roviny, že pražský magistrát se něco rozhodl a na kameru jde radní Hana Kordová Marvanová. Takže asi tak ????‍♂️…
 
Kdo by neviděl Ochránce (já taky ne, ale chystám se), tak ho třeba namotivuje gezova kritika:

https://www.okoun.cz/boards/soucasna_ceska_televizni_tvorba?contextId=1071204414#article-1071204414
Nedosahl Vaculik dna nekde u Proc bychom se netopili? Hur uz snad "hrat" nejde...
Taky jsem dal asi čtvrt hodiny. Tam mám ale problém s Vaculíkem, který je mi osobně protivný už od doby Dobrých vod a jiných Větrů v kapse. Považuju ho za vyloženě špatného herce, který hrozně nepřesvědčivě přehrává, ale to bude opravdu asi můj osobní názor a nemusí být objektivní.
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Tak asi nejste cílovka. Co Ochránce, toho jste neviděli?
 
Ne, to nemůže být horší. To může být jen stejně strašné. Nějaké dno, při kterém televizní přijímač vypovídá službu musí přece existovat.
Já na to taky čumím. To je fakt perfektní, a přitom to nikdy nebyl můj šálek čaje.
marin72 marin 
(tak na to jsem, přiznávám, dosud opravdu nenašel odvahu - a asi ani nechci nějakou odvahu hledat...)
marin72 marin 
přepněte na Art - tam mi naopak Sign o' the Times (film) dneska udělal radost - a to jsem v mládí Prince ke své škodě spíš ignoroval... úplně mě ovanul duch toho lepšího z osmdesátek :)
A teď si vemte, že Osada je to lepší, co se teď na různých kanálech dává. Koukněte na 1. MISE!, nebo Co ste hasiči! a nebudete tak přísný
Já jsem opravdu viděl jen těch pár minut z dneška. Dosud jsem si myslel, že něco takového nemá šanci v ČT projít a je mi z toho smutno.