Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravují:

S_M_Lomoz,
crudo

Může vás zajímatReklamatady se bavíme o ČT

mooc pěkné :-)
tommyknocker Sojová paštika z jelena. 
Jo, pekny to je :)
!!!
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
Reportérka meets "můj taťka" v multikáře
(su asi dnes nějak rozbitej, ale přijde mi to svým způsobem dojemný)
https://twitter.com/NewsroomCT24/status/1308053860011905025
 
jupí
jupí
Tákže, prosíme o všechny faktury k přípravě těchhle dílů, Wollnerovy prémie za posledních pět let a jejich zdůvodnění, kopii jeho smlouvy a smlouvy všech tvůrců těchhle dílů, seznam školek kam chodí jejich děti. Ja a ještě aby byl argument "vox populi" prosíme o interní audit, co si lidi z kotelny myslí o tom, že má Wollner větší plat než oni. To by bylo, aby v tom Hanka nesjednala pořádek!
:*
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Reportéři ČT dnes vyhráli soud s Agrofertem.

Ten se domáhal se omluvy za reportáže Dvojí metr a Dvojí metr II, které popisovaly osud bývalého ředitele Finančního úřadu v Příbrami Karla Trefného. Vedení finanční správy ho z vedoucího postu odsunulo poté, co doměřil daň firmě Primagra spadající do holdingu Agrofert.
Reportáže si můžete připomenout zde https://1url.cz/Gz4yZ a zde https://1url.cz/Rz4yT
 
youdontknowme falešná  přezdívka
Blablabla.
“Vitásková ostrouhala”?? To je napsané tak, jakoby prohrála soud s ČT. Ve skutečnosti soud jen uznal, že ČT byla aktivní a jede se dál, soud bude.
Zvláštní ale je čtyři dny před termínem odeslat Českou poštou obálku a neověřit si, zda byla doručena, když nedoručení znamená uznání nároku Vitáskové.
Žaloba je za tvrzení redaktora, že Vitásková “měla připustit přidělení licencí elektrárnám, které ale neměly nárok na vyšší výkupní ceny elektřiny." Vitásková se brání tím, že na úřad přišla o víc než půl roku po rozhodnutí. Jak to bylo rozhodne až ten soud a pokud redaktor lhal, budou mít kritici ČT vánoce, protože spojení se solárníma baronama je docela mazec. Každopádně Vitáskovou solární baroni vláčeli 6 let soudama, hrozilo jí skoro deset let nebo kolik a nakonec ostrouhali.
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Šarapatka o jednání Rady ČT
"Lipovská je houževnatá, když neuspěla s omluvou ČT za obsahu lidické reportáže, bude zkoumat aspoň faktury na její výrobu…. a nově i Fokus Václava Moravce.

Jakkoliv je počínání radní ČT bizarní, nejde o náhodu. V šikaně zaměstnanců veřejnoprávní televize jí zdatně sekundují i další radní. O pohlazení ANO a extrémistů usiluje i další „antievropan“, radní Matocha z Babišových Lidovek. Přítel Klause z Trikolóry čerstvě proslul zuřivým výslechem šéfky právníků ČT a esa mediálního práva Markéty Havlové. Kvůli (sic!) poštovní dodejce v soudním sporu expředsedkyně ERÚ Vitáskové s Českou televizí o půl milionu korun.

Přestože právníci včas a řádně odeslali potřebné dokumenty, Česká pošta je nedoručila. A Matocha za cizí malér šikanuje Českou televizi, její právnící prý měli na poště hlídat, zda zásilku doručila! Že druhý den po jeho extempore u soudu televize uspěla a Vitásková ostrouhala, přechází Matocha mlčením."

https://www.forum24.cz/misto-kontroly-sikana-a-ostrelovani-poradu-i-reditele-v-rade-ct-se-spojila-inkvizice-s-stb/
 
Ne, neměnili to v roce 2016, současná pravidla platí od 3. září 2020.

https://img.ceskatelevize.cz/boss/pages/vse-o-ct/zakony/volby_2020.pdf
Do krajských debat, kde se podle průzkumů má šanci Trikolora dostat nad 5 %, byli její zástupci pozváni. Tam není co řešit. Řeší se tu pouze zástupci parlamentních uskupení v poslední superdebatě, kam naopak nejsou zvaný neparlamentní strany a hnutí, který byly třeba pozvány na krajské debaty. Bacha na jabka a hrušky.
Milan Šmíd k Radě ČT

http://blog.aktualne.cz/blogy/milan-smid.php?itemid=37654


... vidím nesmiřitelný nepřátelský postoj s hluchotou k argumentům protistrany, se snahou využít každého klopýtnutí k frontálnímu útoku se snahou zasáhnout, zranit, zlikvidovat a nikoli hledat východiska, pochopit, proč věci jsou takové, jaké jsou, a co by se na nich mohlo a dalo zlepšit. Jestli se tak chová Matocha nebo Šarapatka, přijde mi to nastejno.
 
Protože Trikolora kandiduje všude, zatímco JAP jen v jednom kraji? (mmch, JAP jsem si musel googlit, protože i když tisk čtu denně, tak toto mi jaksi uniklo)
A které z tadytěch stran jsou teď v parlamentu?
Jasně. Na druhou stranu to ukazuje, o co těmhle živitelům konspirací opravdu jde. Kdyby jim šlo o "spravedlnost" a "rovnost", kterou se zaštiťují, řešili by Trikolóru i JAP. Ale takhle na sebe nechtěně práskají, že jim jde jen a jen o mladýho Klause.
jak jednou otevřeš krabičku s červy, jediný způsob, jak dát červy zpátky do krabičky, je použít větší kraičku. VKml nemá žádný apriorní nárok na zvláštní zacházení - strana, za kterou byl zvolen, zastoupení v debatách coby parlamentní strana má, hotovo - a jen díky ní má v médiích značně privilegované postavení, které jiné, srovnatelně silné subjekty nemají. Pokud se chtěl profilovat osobně, nikdo mu v nezávislé kandidatuře nebránil a bránit nebude.
Konspirátorům nahrává cokoli, vč. skvrn na slunci a dvouhlavých telat.
kostej3 Já mám namočený cíchy! 
liberály jsem zmínil v tom smyslu, že ti mají tendenci ČT spíš bránit