Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravují:

S_M_Lomoz,
crudo

Může vás zajímatReklamatady se bavíme o ČT

“Vitásková ostrouhala”?? To je napsané tak, jakoby prohrála soud s ČT. Ve skutečnosti soud jen uznal, že ČT byla aktivní a jede se dál, soud bude.
Zvláštní ale je čtyři dny před termínem odeslat Českou poštou obálku a neověřit si, zda byla doručena, když nedoručení znamená uznání nároku Vitáskové.
Žaloba je za tvrzení redaktora, že Vitásková “měla připustit přidělení licencí elektrárnám, které ale neměly nárok na vyšší výkupní ceny elektřiny." Vitásková se brání tím, že na úřad přišla o víc než půl roku po rozhodnutí. Jak to bylo rozhodne až ten soud a pokud redaktor lhal, budou mít kritici ČT vánoce, protože spojení se solárníma baronama je docela mazec. Každopádně Vitáskovou solární baroni vláčeli 6 let soudama, hrozilo jí skoro deset let nebo kolik a nakonec ostrouhali.
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Šarapatka o jednání Rady ČT
"Lipovská je houževnatá, když neuspěla s omluvou ČT za obsahu lidické reportáže, bude zkoumat aspoň faktury na její výrobu…. a nově i Fokus Václava Moravce.

Jakkoliv je počínání radní ČT bizarní, nejde o náhodu. V šikaně zaměstnanců veřejnoprávní televize jí zdatně sekundují i další radní. O pohlazení ANO a extrémistů usiluje i další „antievropan“, radní Matocha z Babišových Lidovek. Přítel Klause z Trikolóry čerstvě proslul zuřivým výslechem šéfky právníků ČT a esa mediálního práva Markéty Havlové. Kvůli (sic!) poštovní dodejce v soudním sporu expředsedkyně ERÚ Vitáskové s Českou televizí o půl milionu korun.

Přestože právníci včas a řádně odeslali potřebné dokumenty, Česká pošta je nedoručila. A Matocha za cizí malér šikanuje Českou televizi, její právnící prý měli na poště hlídat, zda zásilku doručila! Že druhý den po jeho extempore u soudu televize uspěla a Vitásková ostrouhala, přechází Matocha mlčením."

https://www.forum24.cz/misto-kontroly-sikana-a-ostrelovani-poradu-i-reditele-v-rade-ct-se-spojila-inkvizice-s-stb/
 
Ne, neměnili to v roce 2016, současná pravidla platí od 3. září 2020.

https://img.ceskatelevize.cz/boss/pages/vse-o-ct/zakony/volby_2020.pdf
Do krajských debat, kde se podle průzkumů má šanci Trikolora dostat nad 5 %, byli její zástupci pozváni. Tam není co řešit. Řeší se tu pouze zástupci parlamentních uskupení v poslední superdebatě, kam naopak nejsou zvaný neparlamentní strany a hnutí, který byly třeba pozvány na krajské debaty. Bacha na jabka a hrušky.
Milan Šmíd k Radě ČT

http://blog.aktualne.cz/blogy/milan-smid.php?itemid=37654


... vidím nesmiřitelný nepřátelský postoj s hluchotou k argumentům protistrany, se snahou využít každého klopýtnutí k frontálnímu útoku se snahou zasáhnout, zranit, zlikvidovat a nikoli hledat východiska, pochopit, proč věci jsou takové, jaké jsou, a co by se na nich mohlo a dalo zlepšit. Jestli se tak chová Matocha nebo Šarapatka, přijde mi to nastejno.
 
Protože Trikolora kandiduje všude, zatímco JAP jen v jednom kraji? (mmch, JAP jsem si musel googlit, protože i když tisk čtu denně, tak toto mi jaksi uniklo)
A které z tadytěch stran jsou teď v parlamentu?
Jasně. Na druhou stranu to ukazuje, o co těmhle živitelům konspirací opravdu jde. Kdyby jim šlo o "spravedlnost" a "rovnost", kterou se zaštiťují, řešili by Trikolóru i JAP. Ale takhle na sebe nechtěně práskají, že jim jde jen a jen o mladýho Klause.
jak jednou otevřeš krabičku s červy, jediný způsob, jak dát červy zpátky do krabičky, je použít větší kraičku. VKml nemá žádný apriorní nárok na zvláštní zacházení - strana, za kterou byl zvolen, zastoupení v debatách coby parlamentní strana má, hotovo - a jen díky ní má v médiích značně privilegované postavení, které jiné, srovnatelně silné subjekty nemají. Pokud se chtěl profilovat osobně, nikdo mu v nezávislé kandidatuře nebránil a bránit nebude.
Konspirátorům nahrává cokoli, vč. skvrn na slunci a dvouhlavých telat.
kostej3 Já mám namočený cíchy! 
liberály jsem zmínil v tom smyslu, že ti mají tendenci ČT spíš bránit
Leknin wannabe drsňačka, démonská duše 
ČT už strpěla LIDEM a další pidistraničky které vznikly kolem VV v roce 2012 a nic dalšího strpět nemusí.
Já jen říkám, že to tak vypadá a pak to nahrává nejrůznějším konspirátorům (teda já to zaznamenal jen tady díky MM, ale nepochybuji, že existují kouty internetu, kde se strašně řeší, že Bruselem a Sorosem řízená ČT nechce dát disidentovi dnešní doby Klausovi ml. slovo).
ČT IMHO mohla Klause i Volného strpět a hned poté pravidla změnit pro příští roky.
Hetero toho pešek toho pešek toho pešek toho pe 
natož se zelenými
DSZ zakládal Soukup, pro osvěžení paměti... se soudružkou Kuchtovou. To nemá s liberály nic společného.
Leknin wannabe drsňačka, démonská duše 
My chceme medvědy, my chceme Cibulku!
Bakhtak ...doplňte si ironičník. ∩✺ 
Mně je to fuk, jen chci v televisích více Cibulky.
kostej3 Já mám namočený cíchy! 
Co jsem sledoval, tak nejvíc WTF moment byl ten průzkum Kantaru, podle kterého tam ty hosty zvou. To už zvedl obočí i kdejaký liberál. Demokatická strana zelených? Paní byla výživná :)
Bakhtak ...doplňte si ironičník. ∩✺ 
Souhlasím s Mama Miou a Fawkensem, takhle to působí zvláštně.
Chci do do závěrečné předvolební superdebaty Volte Pravý Blok - stranu za snadnou a rychlou ODVOLATELNOST politiků a státních úředníků PŘÍMO OBČANY, za NÍZKÉ daně, VYROVNANÝ rozpočet, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU a NEZKORUMPOVANOU policii a justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET, kandidující s nejlepším protikriminálním programem PŘÍMÉ demokracie a hlubokého národního, duchovního a mravního obrození VY NEVĚŘÍTE POLITIKŮM A JEJICH NOVINÁŘŮM? NO KONEČNĚ! VĚŘME SAMI SOBĚ!!! - ale i s mnoha dalšími DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI K VOLBÁM, ale - pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedeni a okradeni - NEVOLIT ŽÁDNOU PARLAMENTNÍ TUNEL - STRANU vládnoucí (post) komunistické RUSKO - ČESKÉ totalitní FÍZLOKRACIE a jejich likvidační protinárodní politiku ČÍM HŮŘE, TÍM LÉPE!!! - jenž žádá o volební podporu VŠECHNY ČESKÉ OBČANY a daňové poplatníky, kteří chtějí změnit dnešní kriminální poměry, jejichž jsme všichni obětí, v jejich pravý opak! V BOJI MEZI DOBREM A ZLEM, PRAVDOU A LŽÍ, NELZE BÝT NEUTRÁLNÍ A PŘESTO ZŮSTAT SLUŠNÝ!!! Proto děkujeme za Vaši podporu!!! Nevěříte-li na pokoru u popravčí káry, zdá-li se vám naše kandidátka málo dokonalá nebo postrádáte-li na ní zástupce své obce nebo města a přitom MÁTE ODVAHU v této válce Lidí Dobra s vládnoucími Lidmi Zla povstat z jimi naordinovaného občanského bezvědomí, kterým nás ničí a dnešní DEMOKRATURU, SKRYTOU TOTALITU a OTROKÁŘSTVÍ VYŠŠÍHO ŘÁDU zásadním způsobem změnit, KANDIDUJTE ZA NÁS!!! Kontakt: Volte Pravý Blok www.cibulka.net, PO BOX 595, 170 00 Praha 7!
Já furt nechápu, proč by to mělo být kvůli nezvolené stzraně se třemi poslanci a ne kvůli jiné nezvolené straně se třemi poslanci. Proč furt dokola mantra VKML a ne Volný. Principielně je to totéž, naopak Volnýho strana je podle programu výrazně víc extremistická, než Klausova. Kde všichni berete tu jistotu, že to ČT udělala kvůli Vašíkovi ne kvůli Volnýmu?
mot Ja nevymením svoj dvor za balkónik,  môj dvor je taký akurát.
A mozna i brecel, ale nebyl to holt Vasik Klausu, jehoz tatinek nam vyhlasi valku.
Reakce na | Vlákno