Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravují:

S_M_Lomoz,
crudo

Může vás zajímatReklamatady se bavíme o ČT

kostej3 Já mám namočený cíchy! 
liberály jsem zmínil v tom smyslu, že ti mají tendenci ČT spíš bránit
Leknin wannabe drsňačka, démonská duše 
ČT už strpěla LIDEM a další pidistraničky které vznikly kolem VV v roce 2012 a nic dalšího strpět nemusí.
Já jen říkám, že to tak vypadá a pak to nahrává nejrůznějším konspirátorům (teda já to zaznamenal jen tady díky MM, ale nepochybuji, že existují kouty internetu, kde se strašně řeší, že Bruselem a Sorosem řízená ČT nechce dát disidentovi dnešní doby Klausovi ml. slovo).
ČT IMHO mohla Klause i Volného strpět a hned poté pravidla změnit pro příští roky.
Hetero toho pešek toho pešek toho pešek toho pe 
natož se zelenými
DSZ zakládal Soukup, pro osvěžení paměti... se soudružkou Kuchtovou. To nemá s liberály nic společného.
Leknin wannabe drsňačka, démonská duše 
My chceme medvědy, my chceme Cibulku!
Bakhtak ...doplňte si ironičník. ∩✺ 
Mně je to fuk, jen chci v televisích více Cibulky.
kostej3 Já mám namočený cíchy! 
Co jsem sledoval, tak nejvíc WTF moment byl ten průzkum Kantaru, podle kterého tam ty hosty zvou. To už zvedl obočí i kdejaký liberál. Demokatická strana zelených? Paní byla výživná :)
Bakhtak ...doplňte si ironičník. ∩✺ 
Souhlasím s Mama Miou a Fawkensem, takhle to působí zvláštně.
Chci do do závěrečné předvolební superdebaty Volte Pravý Blok - stranu za snadnou a rychlou ODVOLATELNOST politiků a státních úředníků PŘÍMO OBČANY, za NÍZKÉ daně, VYROVNANÝ rozpočet, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU a NEZKORUMPOVANOU policii a justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET, kandidující s nejlepším protikriminálním programem PŘÍMÉ demokracie a hlubokého národního, duchovního a mravního obrození VY NEVĚŘÍTE POLITIKŮM A JEJICH NOVINÁŘŮM? NO KONEČNĚ! VĚŘME SAMI SOBĚ!!! - ale i s mnoha dalšími DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI K VOLBÁM, ale - pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedeni a okradeni - NEVOLIT ŽÁDNOU PARLAMENTNÍ TUNEL - STRANU vládnoucí (post) komunistické RUSKO - ČESKÉ totalitní FÍZLOKRACIE a jejich likvidační protinárodní politiku ČÍM HŮŘE, TÍM LÉPE!!! - jenž žádá o volební podporu VŠECHNY ČESKÉ OBČANY a daňové poplatníky, kteří chtějí změnit dnešní kriminální poměry, jejichž jsme všichni obětí, v jejich pravý opak! V BOJI MEZI DOBREM A ZLEM, PRAVDOU A LŽÍ, NELZE BÝT NEUTRÁLNÍ A PŘESTO ZŮSTAT SLUŠNÝ!!! Proto děkujeme za Vaši podporu!!! Nevěříte-li na pokoru u popravčí káry, zdá-li se vám naše kandidátka málo dokonalá nebo postrádáte-li na ní zástupce své obce nebo města a přitom MÁTE ODVAHU v této válce Lidí Dobra s vládnoucími Lidmi Zla povstat z jimi naordinovaného občanského bezvědomí, kterým nás ničí a dnešní DEMOKRATURU, SKRYTOU TOTALITU a OTROKÁŘSTVÍ VYŠŠÍHO ŘÁDU zásadním způsobem změnit, KANDIDUJTE ZA NÁS!!! Kontakt: Volte Pravý Blok www.cibulka.net, PO BOX 595, 170 00 Praha 7!
Já furt nechápu, proč by to mělo být kvůli nezvolené stzraně se třemi poslanci a ne kvůli jiné nezvolené straně se třemi poslanci. Proč furt dokola mantra VKML a ne Volný. Principielně je to totéž, naopak Volnýho strana je podle programu výrazně víc extremistická, než Klausova. Kde všichni berete tu jistotu, že to ČT udělala kvůli Vašíkovi ne kvůli Volnýmu?
mot Ja nevymením svoj dvor za balkónik,  môj dvor je taký akurát.
A mozna i brecel, ale nebyl to holt Vasik Klausu, jehoz tatinek nam vyhlasi valku.
Reakce na | Vlákno  
Ne, IMO si to uvedomili, kdyz sledovali rozpad "narodovecke sceny", Strany zelenych, CSSD, Veci verejnych a cely tencirkus, ktery tu vypukl. VKml neni prvni, kdo tam nebude, jenom nejvic breci - viz onoho Petra Adama. Ten mlcel.
V soucasne situaci se to muze stat velmi snadno - jestli Babis nasere dost svych podrizenych a Pitomio opet vyhlasi bankrot, muze to klidne po volbach vypadat jako Knesset.
Jako že chápu, že si v roce 2020 uvědomili, že v roce 2016 udělali s tou formulací chybu, akorát to vypadá, že si to uvědomili právě díky VKML.
Reakce na | Vlákno  
No ale to se reálně asi nestane, ne?
Reakce na | Vlákno  
Takze kdyz se 200 zvolenych poslancu rozpadne na 50 pastranicek, ma CT pozvat 50 "leaderu" do diskuse?

BTW byl v debate 2016 Petr Adam za "Narodni zajmy"?
taky si myslím, že extrémistické strany jako Trikolora by měly být omezovány nějak transparentně
 
Jako tady trochu souhlasím s Mama Miou, ty pravidla mohla zůstat stejná jako v roce 2016, takhle to působí zvláštně. Na druhou stranu někdy ty pravidla asi upravit museli, aby tam nemuseli zvát, jak se tu píše, kdejakého uraženého hejhulu, co si založí vlastní straničku. Spíš si myslím že superdebata by mohla probíhat dříve než den těsně před volbami...
 
Kolik lidí ty debaty asi tak sleduje?
 
to je tak, když má pořád někdo pocit, že famílii Klausů se musí dostávat nějaké zvláštní zacházení.