Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravují:

S_M_Lomoz,
crudo

Může vás zajímatReklamatady se bavíme o ČT

Leknin wannabe drsňačka, démonská duše 
Na to jsem se taky ptala, a prý Filip a Dang se zastřelili navzájem. A informace nikdo nevynášel, akorát Hana Dangová řekla, co předtím prozradila Blaškovi, ale to je jen můj odhad.
Reakce na | Vlákno  
eso Bernie je Boomer! 
Zrádci se mi líbili, akorát jsem myslel, že dneska bude další díl. Jestli je to celé, tak jsem nepochopil kdo zabil Filipa a Danga a kdo vynášel z policie informace???
 
Souvislost s Modrými stíny byla očividná, protože to byl jediný další seriál, který mě svým barevným podáním tak neskonale iritoval, že jsem jeho sledování nakonec vzdal.
tommyknocker Sojová paštika z jelena. 
Taky libilo, jak jsem psal. Co me akorat sralo, byla sluzebna v kostele.
Leknin wannabe drsňačka, démonská duše 
Ty detailní záběry do obličeje mi teda taky vadily, jen u Davida asi dávaly smysl. Jinak teď jsem se dívala a ten samej člověk režíroval Modré Stíny, mi ty scény kde vidíme jen kousky z lidí a zbytek zeď přišly povědomý.
marin72 marin 
no nelíbilo se mi to tak nějak celkově... právě ta stylizace + detailní záběry na prožívání hlavních postav skrze (zamrzlou a jinak podivnou...) mimiku, prostě jsem se s tímto dílkem nepotkal ani na 10 %, ale já nedělám recenze, jen z toho mám prostě takovej pocit ztracený příležitosti (a hudba srala celou dobu, "můj syn" už byla jen taková třešnička - dtto, nejsem na tohle asi cílovka, no...)
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
libilo, hudba vyborna
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
asi fakt navzajem plus mozna jednoho z nich pak ona
Leknin wannabe drsňačka, démonská duše 
Soundtrackem myslíš tu písničku na konci? Protože ta byla fakt hrozná, jinak se mi ta hudba spíš líbila, kromě toho rapu, ale ten zas patřil k těm postavám. Stylizace, ty divný kamerový záznamy se mi spíš líbily, jen mě rušily ty prostřihy, když se mělo dít nějaký násilí, že jsem občas nepochopila co se děje. A taky jsem teda nepochopila kdo teda zabil Danga, jeho syna, Filipa a vrátnýho, David byl v tu dobu pořád ve vězení a Hana by to nestihla.
brundibal_1 sci-fi a horor  prostě jen sci-fi a horor
Česká filmová klasika
Že by konečně lepší retrotelevize pro seniory? A zdarma.

https://www.youtube.com/channel/UCYaOg_rguYLsHrz2IjlvnGQ/playlists
 
Zrádci: katastrofa. Obraz a zvuk vyslovená katastrofa k uzoufání. Kdyby místo násilně nucené stylizace zapracovali na logičnosti děje, bylo by fajn. Ale bylo to natolik jiné, že nevylučuji, že se to někomu mohlo líbit. A jak vidím, tak opravdu líbilo a hned je můj pocit marnosti menší :)
Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
Bavilo mě to až do konce, dík za doporučení.
huhla Co se zbytečným časem?   Klubík EU čeká...
rozhovor vyšel i v Blesku a v úvodu jejich verze je milá charakteristika Křetínského - "jeden z nejprogresivnějších byznysmenů současnosti". V CNC snad propukly závody v ironických šťouchancích do majitele!
huhla Co se zbytečným časem?   Klubík EU čeká...
opravdu od šéfredaktorky E15 čekáš ironický šťouch do majitele firmy vydávající noviny, kde pracuje? A co teda znamená ono míněno ironicky - napíše "náš statečný majitel" a myslí tím "zbabělec jeden hysterickej"? Proč?
tommyknocker Sojová paštika z jelena. 
Souhlas. Podle me po dlouhe dobe nejlepsi pocin.
Sarpele Want to sell your house?   Best hide the taxidermy.
Zrádci: vynikající
(přiměřeně ambiciózní; stylizace dotažená do všech detailů - nejen kamera, střih a zvuk, ale i výprava, kostýmy, lokace; výzva pro diváka a obrovská odvaha ČT tohle vysílat v neděli na jedničce od osmi večer, za to jsem ochotna jim odpustit i tu ČT3)
kostej3 To je provokace! 
imho to bylo míněno ironicky. jinak se to snad ani pochopit nedá..
Přesněji do neironického textu twítu, protože v nadpisu nic takového není.
Kopli si hlavně do toho neironického nadpisu
kostej3 To je provokace! 
jen pro dokreslení: z následné debaty celkem jasně vyplynulo, že autorka a její sledovači si museli prostě kopnout, aby bylo jasné, že Křetínský je fuj.