Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravují:

S_M_Lomoz,
crudo

Může vás zajímatReklamatady se bavíme o ČT

Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
buď tak laskav
Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
směju
Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
paní Machalická asi drží dietu
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
george_killer  
Tento evidentni argumentacni klam nebudu dale komentovat.
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Nejspíš nepotřebuješ silnici 45 Krnov–Bruntál, romský taneční kroužek Čercheň v Neškaredicích a Věru Jourovou – a platíš si je. Z nějakého důvodu.
george_killer  
At se kazdej diva na co chce. Ale at me nikdo nenuti si platit neco, co nechci. A pro pripad valky a katastrof staci jedna stanice rozhlasu.
 
tommyknocker Sojová paštika z jelena. 
+1 A taky dabing.
Ja se nicemu nevysmivam, to je jen volne do predchazejici debaty "proc je dobre mit verejnopravi TV" a taky "proc je dobre platit koncesionarske poplatky". Prave (i) proto.
bigvilik Part-Time   Guru
Četl jsem. Proto to píšu. Vy jste si koupil službu na ČT ART. Tam je to nenafouklé, ale zaplatil jste za to koncesionářským poplatkem. Pokud byste nechtěl zaplatit ten. měl byste to nafouklé. Ale z té nafouklosti komerční stanice žijí. Takže vysmívat se jim za to, jak to tu někteří činí, je... poněkud zpozdilé. Nic takového, jako oběd zadarmo neexistuje, řekl klasik.
Ráčejí číst celou debatu.
bigvilik Part-Time   Guru
No však: jestli jim nevyhovuje, že koncert na volných stanicích nabobtná skrze reklamu, která ty stanice živí, kupte si předplatné tam, kde nenabobtná.
no však...
george_killer  
A neni DRM . . .
bigvilik Part-Time   Guru
Maj něco k věci, nebo jenom jako obvykle pruděj?
Ráčejí číst celou debatu.
bigvilik Part-Time   Guru
Tak si to koupěj' na stanici bez reklam.
Hetero toho pešek toho pešek toho pešek toho pe 
Já mám asi k reklamám nadprůměrně smířlivý přístup. Jednak jsem tak trochu z oboru a jednak jejich frekvence skoro přesně odpovídá mé potřebě zapálit si na balkóně. Ale jistě máte obecně recht.
Ano, ale urcite byl ten dokument nasekany na 15-20min. kousky kvuli reklamam. A ted si predstavte koncert, 128 minut v jednom kuse. Verze na Prima MAX - 175 minut, protoze Ozzy domumla Iron mana, zacne dekovat publiku - a strih. Reklama na vlozky, leky na prostatu, zivotni pojisteni, Vobenzym, mazani na bolave klouby, selfpromo na dalsi picarnu s Pohlreichem... Strih, Ozzy dodekuje a pokracuje se s Into the Void.
Nebo Prima Zoom je taky dobrej kanál ..