Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravují:

S_M_Lomoz,
crudo

Může vás zajímatReklamatady se bavíme o ČT

Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Když v prvním díle TV filmu RAŠÍN hovoří Karel Kramář (Miroslav Donutil) o strázních svého věznění a se vším ponížením místopředsedy říšského sněmu ztišeně zaúpí "Donutili mne se svléknout. Do naha!" a vy vidíte, jakou grimasou zkřiví svůj obličej Lenka Vlasáková (Kramářová), pochopíte, jak velkou má ta herečka představivost.
 
Debata nad převodem majetku behem seksu byla dost divná, ale jinak mi to tak hrozné nepřišlo... Samo, pokud má někdo nad postelí opečovávaný obraz císaře pána, asi se mu to moc líbit nemohlo.
Columbo Vysočanům, Libni...  zdaleka se vyhni.
Rasin
Prave na to koukam a zacinam se priklanet k nazoru, ze by se mela verejnopravnost zrusit.
 
Kostky jsou vrzeny - RIP CT
 
eso TRADE IS BAD 
Mně se to zapnulo na jedné z televizí, co mám doma a nedá se to vypnout.
gorgona "cože?" ... to není otázka, to je epitaf 
Myslím, že jo. Taky jsem to měla omylem zapnutý. Ale nebylo to špatné, málokdy znám lidi, co jsou v televizi, tak mi řekli, kdo to je.
JVjr Dobrý den, servere Oko-une,  tak jste mě konečně dostali
Což mi připomíná...
Teď dva známí po sobě přišli celí udivení s tímhle:

"soused
zaměstnankyně
analytik
mluvčí Liberce
ředitelka sportovních zařízení
ředitelka (slyším ředitelna)
[pauza]
ve Volarech
komparzista
ukázky ze Spidermana
manažerka místního obchodu

zpravodajství ČT promlouvá strojovým hlasem a já nevím, proč předčítá jen funkce, příp. povolání a velmi ojediněle také (bohužel hodně krkolomně) jméno"

To je taková ta pomocná stopa pro nevidomé, co se jim nějak zapla?
 
huhla Co se zbytečným časem?   Klubík EU čeká...
za technologické nefundamentalisty děkuji za info
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Máš problém jen s chápáním textu nebo se čtením vůbec?
v DVB-T2 opět jsou, tak yahoď staré DVB-T a nalaď si T2 ;-)
 
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
A nejen tam. Doba, kdy vsichni prijimali televizi stejne, je prehistorie. Dnes se vse siri stovkama distribucnich kanalu, jeden satelitni poskytovatel nabizi tu samou stanici ve vicejazycnym dolby s trema verzema titulku a HD obrazem, jinej mono 3:4, kazda IP TV a jiny ficury, kazdy DVB multiplex ma jiny parametry…

Mam pocit, ze ze satelitu pres Skylink tam ty jazykovy stopy na CT mame, pres DVB-T ne, v iVysilani nejsou a v IP TV aplikaci taky ne. Akorat ze zivou televizi u nas doma nikdo uz nekolik let nepustil, to je pro me uz mrtva technologie. A kdyz moje IPTV prepinani jazyku nenabizi, tak se kvlu tomu nezacnu koukat zase pres satelit a trefovat se svym casem do jejich programu. To si to radsi stahnu v originale a pustim az budu chtit. (Coz jsem taky presne udelal.)
kostej3 Pentelky a Rifle 
no je fakt, ze na netu druhou zvukovou stopu neumi https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10640154216-most/
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
V prvé řadě nepoužívám to, čemu říkáte "TV přijímač".
HejtmanSagner Disciplína vy kluci pitomí musí bejt.  Vox Populi,Vox Dei
Přiznejte, že neumíte na svém TV přijímači přepínat zvukové stopy.
Tramp00x Migrant z mageo.cz 
Jestli mluv9te o dánsko-švédským seriálu Bron, tak tam se mluví střídavě dánsky či švédsky. Teď to sleduju na https://www.svtplay.se/bron
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Kdyby to šlo, tak to udělám, neasi. Bohužel tuhle fíčuru zdaleka ne všechny distribuční kanály podporují.
HejtmanSagner Disciplína vy kluci pitomí musí bejt.  Vox Populi,Vox Dei
Přepněte si audio z českého znění na původní, anglické. Problem solved.
- A vy jste pan Masaryk?
- My jsme všichni Masaryk.
Marek Wollner
Včera v 9:16 ·
Dopisy v redakčním koši nekončí:
Dobrý den pane Redaktore, nechtěl by jste natočit se mnou reportáž o potomcích T.G. Masaryka, kteří žijí a přitom jakoby zmizeli před lety ze světa. Před lety odsunuli a přejmenovali staršího syna T.G. Masaryka mého dědy, aby zamezili jeho vstupu na trůn po jeho otci, můj děda Julius je starší bratr Jana Masaryka. Janův syn Jiří Rusnok nyní Guvernér ČNB se musel zjevně také přejmenovat, aby rod Masaryků jakoby zmizel ze světa. To, že je Jiří Rusnok můj bratránek mi řekl můj otec Bohuslav syn Juliuse Masaryka!

Nemyslíte, že by bylo vhodné se o tohle téma zajímat, jsme totiž představitelé významného rodu Přemyslovců a někdo se nás snaží vědomě vymazat nejen z dějin této Republiky, ale i celého světa! Nebo se Vám nezdá můj předek např. Přemysl Otakar2 král železný a zlatý dost významný člověk, stejně jako můj praděda T.G. Masaryk Tatíček vlasti po našem předku praotci Čechovi, aby jsme to společně začali řešit. Říkal jste ve vašem pořadu, že se nebojíte, tak jsem zvědav jestli se alespoň ozvete. Nyní se jmenuji ještě Aleš Ulreich, po správnu však Přemysl Aleš Masaryk! Stejně jako nyní Jiří Rusnok, správně Přemysl Jiří Masaryk, nebo se Vám zdá normální, aby potomek tak slavného rodu neměl jméno po svém vlastním otci Přemyslu Janu Masarykovi. Proč by lidé v Republice, ale i ve světě neměli vědět, že nynější Ředitel ČT Petr Dvořák je potomek rodu Stojanů, tehdejšího zakladatele Velehradu u Uherského Hradiště. A takhle se zde ničí a překrucují vědomě dějiny. Poněkud zajímavé i když bohužel nechutné. Jsem na Vás zvědav pane Reportére jak se své příležitosti chopíte. Mohu Vás ubezpečit, že toto přejmenování se nelíbí ani potomkům z Rodu Valdštejnů a všem dalším, ono to totiž slouží k nenavracení majetku, společenským právům apod. S pozdravem nyní bohužel ještě Aleš Ulreich!
 
tommyknocker Sojová paštika z jelena. 
Jo, uz by s tim dabingem meli jit nekam.