Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravují:

S_M_Lomoz,
crudo

Může vás zajímatReklamatady se bavíme o ČT

Leknin jen cvok se diví leknínu na hladině  když jej tam sám dal
Ahoj, zlý blázne.
Mori Слава Україні 
Nekrm to, to je zloděj identit.
sauce? pls
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Marek Wollner podal velmi přesvědčivé vysvětlení. Pokud mám proti sobě dát tvrzení člověka, který musí dodržovat kodex ČT a je to pro něj denní chleba a tvrzení člověka, který si plete policejní službu s jakousi antiCosaNostrou, beru tvrzení prvního.
OberSturmKlippFurher Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
A jste si jistý, že to tak není?
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Bohužel, pro jeho a Babišovy fanoušky je to už jasné, Wollnerova a Moravcova ČT je prodloužená ruka TOP 09 a STANu, dyk sme to mámo dycky věděli!
no, naběhl si dobře a doufám, že se bude divit, jakej shitwtorm strhl a ještě strhne
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Robert Šlachta obviňuje Reportéry ČT
" (...) Kdyby Česká televize pracovala tak, jak má, tak by se nám chobotnice, jako je STAN, nerozjela do tak obrovských rozměrů. Dneska už je všeobecně známé, i na základě agentur, které se věnují monitoringu médií, že ČT tak trochu fandila před volbami panu Rakušanovi a STANu.
Teď jde ale o víc. Teď jde o desítky, možná stovky milionů korun, které se zřejmě daly zachránit, kdyby Česká televize dělala to, co má. Ona totiž mohla a měla za vaše peníze z koncesionářských poplatků natočit investigativní reportáž, ke které měla podle mých informací všechny podklady.
A o co tedy jde?
Do ruky se mi v souvislosti s kauzami, o kterých jsme vás včera informoval, dostal taky dopis, který už v únoru 2020 doputoval k panu generálnímu řediteli Dvořákovi. Ono tam těch adresátů bylo víc ale pojďme se teď věnovat České televizi, panu řediteli Dvořákovi a funkci televizní rady.
V dopise se pan, který je obeznámen s celou kauzou, obrací na generálního ředitele s tím, že se dozvěděl, že reportáž o kauze byla zastavena a proto píše:
„Sledoval jsem natáčení kauzy, která se točila v pořadu Reportéři ČT. Byl jsem obeznámen se všemi fakty, které v této reportáži měly zaznít a byl jsem přesvědčen, že jde o naprosto zásadní téma, které se týká veřejných prostředků, tedy z mého pohledu o jejich rozkrádání. Protože jde o stovky milionů, domníval jsem se, že jde o téma právě pro Českou televizi.
Bohužel tento pořad, ač se aktivně točil, nikdy odvysílán nebyl. Nechci teď řešit mrhání veřejnými penězi, protože i to jistě něco stálo.
Pořad se začal točit někdy v říjnu, od začátku byly vidět snahy ho zastavit, což se nakonec skutečně podařilo.“
Ano, čtete dobře, pořad se točil už v říjnu 2019 a minimálně na začátku roku 2020, kdy ředitel Dvořák tenhle dopis dostal, měl informaci o tom, že v Reportérech ČT mají všechny materiály ke kauzám Lysolaje a Palmovka. Přesto reportáž zastavili. (...)

Více na FB Roberta Šlichty.
 
marin72 marin 
 
tam uz jenom chybel Hasalik aby nejak poradil...
 
tak uz na to koukam podruhy a furt se nestacim divit :-) kam se sere ceska soda tohle je pecka ktera mi chybela, ano ted uz zacinam podporovat ty poplatky, jestli tohle bude minimalne jednou tejdne tak si to zaslouzej!!!
 
marin72 marin 
no vidite!! na tohle penize budou, ale pincezny v pohadkach budou mit na sobe hadry ze sekace... kuliva tomu jsem klicema necinkal a nasledne vedle Rumla ve spacaku nespal!!!
 
na dalnici max. 110 jinka spotreba roste exponencionalne :-) tykravo co to je za kokoty
 
to dopici ta slavna reportaz Novy ze voda v zime zmrzne byla na Pulitzerovu cenu ve srovnani s touhle srackou...
 
Mormegil Už jste  přispěli?
Mně tam spíš trošku naštvala ta reklama na BudgetBakers (a teď HoppyGo!). Jinak mi Bilance přijde většinou jako hodně zajímavé programy, tohle je takové trochu na sílu aktuální Rady ptáka Loskutáka…
Teď s tím sem jdu! Jak snížit spotřebu auta pomocí výběru kvalitnější silnice dopyči!
WTF co to je - Bilance: jak hacknout inflaci? To si snad delaj prdel ne?
 
 
OberSturmKlippFurher Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
Jedinej elitni diskuzak byl, je a bude vzdycky Mageo, ty fejku. Urob fajku.
Chcipni, fejku.