Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravuje:

S_M_Lomoz

Může vás zajímatReklamaVítejte v klubu ČERNÁ KRONIKA.
Protože se v poslední době množily stížnosti na klub Aktuality, že prý se v něm objevují jenom zprávy o nehodách, úmrtích, přepadeních a tak, prostě typická černá kronika.
Abychom tomu zabránili, vzniká tímto specializovaný klub, kde se nic jiného než zprávy toho druhu nedočtete. Z Aktualit budou nadále vyhazovány pryč.

 
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
 
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
 
Mastodont  
Ve věku 81 let zemřel v sobotu v Mariánských Lázních významný český barytonista, operní pěvec a pedagog René Tuček. Ztvárnil řadu velkých rolí, mimo jiné Mefista, Figara či Escamilla.

http://kultura.zpravy.idnes.cz/rene-tucek-operni-pevec-zemrel-dzg-/hudba.aspx?c=A170827_100723_hudba_pas
 
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
Zemřel hudebník Ivo Pavlík, manžel Heidi Janků
13. srpna 2017 10:55
V sobotu zemřel hudebník Ivo Pavlík (†84), manžel zpěvačky Heidi Janků (54) a první manžel nedávno zesnulé Věry Špinarové (†65). Informaci potvrdila sama Heidi s tím, že jejímu muži přestalo bít srdce.

Zdroj: http://revue.idnes.cz/zemrel-hudebnik-ivo-pavlik-manzel-heidi-janku-a-byvaly-manzel-spinarove-1ag-/lidicky.aspx?c=A170813_102943_lidicky_lf
 
Zemřel Jiří Kuběna.
 
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Zemřel Marián Varga.
 
Mastodont  
 
 
markoun fanda mrtvejch červů 
 
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Maryam Mirzakhani (Persian: مریم میرزاخانی‎‎; May 3, 1977 – July 15, 2017) was an Iranian-American mathematician and a professor of mathematics at Stanford University. Her research topics include Teichmüller theory, hyperbolic geometry, ergodic theory, and symplectic geometry.

rakovina


 
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
Zemřel Paolo Villaggio, účetní Fantozzi z italských komedií
3. července 2017 9:40, aktualizováno 9:40
Ve věku 84 let zemřel italský komik Paolo Villaggio, kterého proslavila série lidových komedií o účetním Fantozzim. „Takových velikánů se najde jen málo, celá Itálie pláče,“ napsal ve zprávě o hercově úmrtí La Republica.
 
Ve věku 76 let zemřel v noci na středu po dlouhé těžké nemoci člen činoherního souboru Národního divadla v Praze Petr Pelzer. ČTK to oznámil mluvčí české první scény Tomáš Staněk. Pelzer ztvárnil také více než stovku filmových rolí. Hrál například primáře v Učiteli tance nebo rádce v pohádce Královský slib. Často se objevoval také v dabingu, svůj hlas propůjčil třeba Gandalfovi z Pána prstenů.

https://www.irozhlas.cz/kultura/zemrel-petr-pelzer-byl-osobnosti-narodniho-divadla-hlas-propujcil-i-gandalfovi-z_1707051828_dbr
 
 
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
 
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
Zemřel herec Michael Nyqvist, známý ze série Milénium i z Johna Wicka
28. června 2017 9:58
Ve věku 56 let zemřel jeden z nejznámějších švédských herců Michael Nyqvist, jehož proslavila hlavně role investigativního novináře Blomkvista v trilogii Milénium. Hrál i v hollywoodských dílech včetně Mission: Impossible - Ghost Protocol. Podle informací rodiny podlehl rakovině plic

Zdroj: http://kultura.zpravy.idnes.cz/zemrel-michael-nyqvist-0vi-/filmvideo.aspx?c=A170628_091827_filmvideo_spm
 
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
 
V ranních hodinách v pátek 16. června zemřel po dlouhé nemoci, ve věku nedožitých 67 let, významný český sociolog profesor Petr Matějů, který dlouhodobě patřil k publikačně nejvýkonnějším a nejcitovanějším českým sociologům.

http://www.lidovky.cz/lide.aspx?c=A170619_092744_lide_ELE
 
jkom THE WORLD IS MY OKOUN  WEBIKI