Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Možné příčiny potíží:
  1. Útok brazilských hackerů
  2. Odešel nějaký kus hw
  3. Po páteční úpravě už to vypadalo, že je vše v pořádku, bohužel po víkendu se výpadky znovu objevily. Výpadky jsou způsobeny dosud nezjištěným problémem souvisejícím s hostingem na Amazonu. Snažím se získat nějaké vyjádření od Amazoních techniků, pokud se k ničemu nedobereme, budu muset Okouna přesunout někam jinam. Dík za případnou trpělivost.
  4. Toto se zde již řešilo v letech 1758, 1819, 1970 a 2011
Díky Zerrykovi za nápad na vylepšení záhlaví.

BALCARENKO  
Tak tak, to jim musí stačit.
Na staré browsery je tam furt ještě title v bublině.
BALCARENKO  
Šance by byla veliká, kdyby někdo vykostil ty debilní javascripty, kterýma je to řešeno teď. A místo nich tam dal "moderní" atribut placeholder a pořešené. Staré browsery by to sice nepobraly, ale ty nikoho nezajímají...
asym Hier bin ich Barsch,   hier darf ich's sein
!!!
to je když se ti nedonačte stránka...
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Aha, v tom pripade bych mel doplnit, ze se mi to nedeje a pouzivam NoScript a uBlock. Coz mne privadi k dotazu, proc jsou na okounu skripty z google.com a gstatic.com? (a reklamni googletagmanager.com, to neprekvapuje)
violetelephant グッバイ、ミスターティーポット 
stranku renderuje prohlizec az po nacteni veskereho obsahu, takze koles s tim moc nenadela, leda by reklamy zrusil.

podobny efekt muzes pozorovat treba u webu, ktere jedou obrazky/fonty/skripty z nejake CDN, ktera je pomalejsi, nez samotny web.

castecne pomaha, pokud je u externiho obsahu predem znama velikost (to se tyka prave obrazku), pak prohlizec dopredu vi, kolik mista ma vyhradit a nemusi cekat na obsah. ale zrovna v pripade reklamnich banneru, kdyz nevis, jestli se ti tam zobrazi tlusta nudle, nebo tenka, nebo ctverec, pripadne jestli to neni ta debilni, co se ti posouva s celou obrazovkou. jako muzes tomu pomoct, ze tam proste nadefinujes nejakou "standardni" velikost, a kdyz to po dotahnuti bude vetsi, on si to pak prohlizec predela. kdyz to bude mensi, mas tam prazdny misto. ale jelikoz to je dneska plny javascriptu, tak dokud se ti nedotahnou externi javascripty, tak ani ty okouni moc nefungujou.
asym Hier bin ich Barsch,   hier darf ich's sein
*loadování
asym Hier bin ich Barsch,   hier darf ich's sein
A dalo by se to nějak řešit na straně okouna? Může koles změnit pořadí ladování obsahu, aniž by změnil to, že reklamní banner je nahoře (kde asi být musí)? Jsem html lama, tak se nesmějte:)
+1
A od té doby co používám adblock problém prakticky nepozoruji.
(To bude ono, já mám teď akési líné internety, takže okoun si stihne udělat svoje, než se moje připojení uráčí:)
(Ano, tuto verzi mám nejřastěji)
asym Hier bin ich Barsch,   hier darf ich's sein
(Že bych se poslední dobou tak zrychlil?:D Pže internety se určitě nezpomalily:)
asym Hier bin ich Barsch,   hier darf ich's sein
Mně furt, na počítači i na mobilu:( Někdy dokonce ten "napovídací text" v políčku zůstane a konkatenuje se s tím, co jsem vložil já...
violetelephant グッバイ、ミスターティーポット 
coz se deje vetsinou v pripade, ze server s reklamami ma mizernou odezvu, takze dokud se ti nedotahnou reklamy, nemuzes psat a odesilat prispevky.
Imho se to stane, když stránka ještě není úplně doloadnutá (občas se mi přihodí, zvýšenou intenzitu snad ani nepozoruju)
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Mně se to neděje.
asym Hier bin ich Barsch,   hier darf ich's sein
Poslední dobou je to imho mnohem častější a tvrdošíjnější, proto si stěžuju až teď.
asym Hier bin ich Barsch,   hier darf ich's sein
Nefunkční vkládací políčka
Nějaká šance, že by se kdy vyřešil více než 10 let existující problém s neústupnou kurzívou v polích pro vkládání textu (login, vyhledávání)? Nebaví mě zadávat stejnou věc pětkrát, než se to chytne... :(