Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Možné příčiny potíží:
  1. Útok brazilských hackerů
  2. Odešel nějaký kus hw
  3. Po páteční úpravě už to vypadalo, že je vše v pořádku, bohužel po víkendu se výpadky znovu objevily. Výpadky jsou způsobeny dosud nezjištěným problémem souvisejícím s hostingem na Amazonu. Snažím se získat nějaké vyjádření od Amazoních techniků, pokud se k ničemu nedobereme, budu muset Okouna přesunout někam jinam. Dík za případnou trpělivost.
  4. Toto se zde již řešilo v letech 1758, 1819, 1970 a 2011
Díky Zerrykovi za nápad na vylepšení záhlaví.

ublock origin, neznáte? velmi příjemné
mageo.cz I don't care! 
Okoun je nyni jedna velka propagace Babise a ANO. Viz reklamy na strankach. ;o) Co na to Fredie? Kdy zacnete okoun bojkotovat?
 
Mně se teda ve FF stává, že i dlouho po načtení celé stránky to není oukej. Třeba jsem zvyklý si pootevírat více záložek nepřečtených klubů a pokud je klub NSFW, tak si kliknu na "Přispět", abych v případě nutnosti jen odscrolloval nahoru na nezávadno. Bohužel tak v jednom ze tří případů se po kliknutí na "Přispět" hodí na top a teprve druhý klikanec zabere a vytvoří pole pro odpověď. Mrzuté je, když se to stane ve chvíli, kdy to člověk potřebuje rychle na první klikanec, aby někoho nepohoršil.
 
tak to je blby
mlockův Vivaldi používá Blink.
PetaKlic moje hmotnost je dvouciferná,   následuje-li vykřičník. bilemysi.cz
já nic nikam uvést nemůžu :(
mageo.cz I don't care! 
strasny ;o)
 
OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
Nicméně mně to i ve firefoxu občas dělá taky - konrétně to první: že "Odpovědět" mě akorát hodí na top stránky a funguje to až napodruhý.
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
FF/Gecko dělá spoustu věcí jinak než všecky ostatní browsery běžící na Chromiu/Webkitu. Sice má FF na Okounu asi výrazně vyšší zastoupení než v běžný populaci, ale i tak je to furt silně minoritní prohlížeč, jako reference nepoužitelný.
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Jo, to nerámování taky pozoruju často. Většinou se objeví po nějakým odscrollování. A občas se mi stává, že se k němu neodscrolluje a stránka zůstane nahoře. Chrome mac+ipad
Vivaldi, uBlock origin
Bloodrat Inkwizytora z planet tańczących mongołów 
+1, Chrome, uBlock.

Někdy se orámuje až po chvíli, tj načtení všeho mi přijde.
Nic z toho nepozoruju, FF 100.0, uBlock Origin.
Mně všechno funguje správně (Win10, FF 91.9.0esr, uBlock Origin) jakou máš konfiguraci?
Nic podobného nepozoruju. Jaký prohlížeč, jaký adblock?
link na prispevek ho casto neoramuje
kliknu na odpoved, hodi mi to na top. kliknu nejnovejsi, vrati mi to na predchozi prispevek - zpet. to je nejcastejsi. na top hazi i jine kliky.
na 2. pokus uz to vzdy zabere, ale je to dost otravny
 
Mori Rusáci na Sibiř! 
Mohl byste v svén spravedlivém hněvu být specifičtější? Mně funguje všecko jak má jako dřív.
Vám dělá Okoun něco co nemá?
 
ok, nemuzete uvest okouna do puvodniho stavu, aby jeho funkce delaly to co maji a ne neco jinyho? asi ste mel dobrou vuli, ale upravy provedene kvuli dobrodruhum co provozujou prohlizec bez blokovani reklam se ukazaly kontraproduktivni